Şimdi Ara

superonline tesisat sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi geceler. bulunduğum binaya superolnine fiber gelmiş.almak istiyorum fakat çatıdan kablo aktaracaklarmış. bu neden vazgeçtim.Bu kablo neyin kablosu acaba? yetkililere soruyorum cevap veremiyorlar.Bu atacakları kablo olmadan olmaz mı acaba teşekkürler.

• Evinize gelecek bir adet kablo olur o da fiber switchten gelecek olan fiber kablodur, genelde bu kablo aşağıdan gelir ama sizin fiber switchi fiziki nedenlerden dolayı çatıya koymuşlarsa ordan indireceklerdir.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    hocam sen ne yapan fiber bulunmaz nimettir fiber bizim burada olacak ne download yapırdım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 22 Kasım 2015; 11:21:55 >
  • Çatıda switch vardır oradan size ETH çekerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    şuan zaten ttnet fiberdeyim. gayet memnunum.

4 aylık bir sözleşmem bile var ama o bedeli karşılayacağını söyledi superonline o yüzden düşünmeye başladım.
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    annemin evde açıkta gezen kablolara karşı alerjisi var malesef :)

kuracak olan yetkiliyle konusuyorum bana dediği şey şu kabloyu havalandırmadan indirip modemi de banyoya koyarız etrafta kablo falan olmaz :) şu cümleden sonra iyice soğudum zaten banyoda modemin ne işi var yahu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

annemin evde açıkta gezen kablolara karşı alerjisi var malesef :)

kuracak olan yetkiliyle konusuyorum bana dediği şey şu kabloyu havalandırmadan indirip modemi de banyoya koyarız etrafta kablo falan olmaz :) şu cümleden sonra iyice soğudum zaten banyoda modemin ne işi var yahu :)

Eğer binanız çok eski değilse, sıva altı kanal sistemi müsaitse kanal içerisindeki borulardan geçirebilirler, direk telefon prizinden kablo gelir kablo kalabalığı olmaz ama bina eskiyse kanal sistemi sıkıntılıysa başka çare yok gibi.
    TTNet de nefret ediyorum ismi bile yetiyor 16 mbit internet deyip de 4mbit internet hızım var hocam rica etsem speed testi sonuç paylaşır mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 22 Kasım 2015; 17:09:41 >
  • 0365634b kullanıcısına yanıt

20mbit tarifedeyim. akk ye girmediğim zaman gayet memnunum ben
    hocam seni adına sevdim bana bir gun 20 mbit verdiler başkada vermediler 150 defa arza kaydı 50 defa şikayet kaydı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 22 Kasım 2015; 17:40:02 >
  • Hizmetinizden memnunsanız ve superonline da da hoşunuza giden bir paket yoksa hiç uğraşmayın derim zira zaten alacağınız hız aynı sonra işte yok biz cezanın anca şu kadarını ödüyoreuzda sonra açılmasını beklemek görüntü işide üstüne ek ha superonlinde beğendiğiniz bir paket varsa geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    gayet memnunum beni cezbeden şey superonline da geceleri akk yazılmıyor ya ondan dolayı istiyordum sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

gayet memnunum beni cezbeden şey superonline da geceleri akk yazılmıyor ya ondan dolayı istiyordum sadece.

Gece kuśu diyi bir rekllar dolaşıyor sanırım o bence madem tahaatününüzün dolmasına 4 ay var bekleyein 4 ay daha zira telekomda yeni senede ciddi değişimler olabilir sonra zaten her iki iss de binanızda olduğuna göre istediğinizi seçersiniz not : superonline da işe yarar mı bilmiyorum (ama yarar heralde) yeni internet alacağınız zaman telekom santraline gidin (akıl vermek amacım yok lütfen yanlış anlamayın) superonline bana böyle teklifler yaptı deyin mutlaka birşeyler yapıyor telekom aynısını türkcele de gidip yapın karlı çıkabnilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.