Şimdi Ara

TTNET TAAHHÜT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6gb kotali internetim var 3 günde bitiyor zaten normal fiyatı 32 tl idi ama uzun süredir müşterileri olduğumuz için 27 tl yaptılar ama tahaahutte var şimdi dersler için sınırsıza geçmeyi düşünüyorum ama daha 4 ay taahütu var şimdi bu paketi iptal edersem ceza yermiyim yersem ne kadar yerim ?
    Ve uygun fiyatlı akk si yüksek paket var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullandığınızdan daha pahalı tarifelere sorunsuz geçebilirsiniz.
  • Fibernet vb. değişir mi hocam ?

• Yalnız üst paketlere sorunsuz gecebilirsin.. farketmez daha pahalıysa olur

• TAAHHÜT VERMEYIN
  • benimde bildiğim üst paketlere geçerseniz sorun olmaz.
  • Bugün geçmeyi düşünüyorum ttnet çağrı merkezinden üst pakete geçersem kaç güne geçiş olur ? Aynı gün geçer miyim yoksa ay başı mi beklerim

• benin geçişim aynı gun gece 12 den sonra sağlanmıştı.

• Mesajlarınız teşekküler inşallah 8 seneden sonra sınırsız internete eçicem hayırlısı :D

• Modem hediyesi olmaması ve modeme 168tl gibi garip bir fiyat istemeleri üzerine geçiş yapmadım modemin fiyatında değilimde verecekleri modemin kaliteli olucağını düşünmüyorum artık ileriki zamanlara

• quote:

Orijinalden alıntı: celik.ugurcan

6gb kotali internetim var 3 günde bitiyor zaten normal fiyatı 32 tl idi ama uzun süredir müşterileri olduğumuz için 27 tl yaptılar ama tahaahutte var şimdi dersler için sınırsıza geçmeyi düşünüyorum ama daha 4 ay taahütu var şimdi bu paketi iptal edersem ceza yermiyim yersem ne kadar yerim ?
    Ve uygun fiyatlı akk si yüksek paket var mı ?

Sanırım cevaplarken istemeden özel mesaj atmışım. Buradan devam edeyim :)
    Taahhüt 4 ay kaldı diyorsunuz. Son yasa ile bildiğim kadarı ile sizin cezaya düşeceğiniz para sadece 4 aylık kampanya farkı. Ciddi bir rakam tutmayabilir. Ceza ne kadar olacak diye sordunuz mu?
  • Hayır hocam cezayı sormadım sadece belirli bir bedeli ödemem gerektiğini söylediler
    Eğer 4 ay ise 20tl vermem yeterli olacaktır çünkü 5tl lik bir indrim uygulandı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.