Şimdi Ara

Razer Hammerhead

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler merhaba arkadasim 3 gun once aldigi razer hammerhead kulakligi 150tl + samsungun orjinal kulakligiyla takas edicem ses performansi nasildir cok hos duruyodu ve kazik yemem dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sahte değilse

• quote:

Orijinalden alıntı: Superior216

Beyler merhaba arkadasim 3 gun once aldigi razer hammerhead kulakligi 150tl + samsungun orjinal kulakligiyla takas edicem ses performansi nasildir cok hos duruyodu ve kazik yemem dimi

Millet Amazon'dan 45 dolara Hammerhead Pro alıyor siz 150 lira + kulaklık vereceksiniz. Şaka gibi.

• Siz ciddimisiniz 45 dolarmi desenize beni kaziklamaya calisiyo elden o civarlara alabilcegimiz ayni marka veya baska bisey varmi tavsiye edebilceginiz 80 lira civari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon üzerinden aldığınız kulaklık sahte oluyor (Türkiye`ye gönderdikleri sahte sanırım, çünkü Türkiye`de çok fazla ürün kaybolması vs problemlerinden dolayı müşteri memnuniyeti adı altında tekrardan yolladıkları için zarar girmemek için Türkiye`ye sahte yolluyorlar kanısındayım. Sahteliğinden şüphe etmeyenler kullanıyor, işin erbabı olanlar para iadesi alıp üründe ellerinde kalıyor)

Büyük ihtimal arkadaşınızda ürünü aldı ve amazon chatte yazdı ve sahte diyerekten bir tane daha ücret alınmadan yolladılar. 130TL`ye 2 tane razer hammerhead kulaklığı oldu. Artık bir tanesini kime yedirirse güzel bir fiyata kakalar.

Bende kulaklığı 52$ - $30(amazon`un bana kıyakı) = 22$`a ürünü aldım. Ürün sahte olduğu için chatten görüştüm ve direk para iadesi istedim. Elden çıkan 0 TL, gelen ürün Türkiye`de 300+ TL. Birilerini bulup kakalamak kolay olur 150-200TL`ye.

Tavsiye kulaklık söyleyeyim Sennheiser cx-200 II 2 seneden fazla oldu kullanlı, taş gibi, ses kaliteside mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 5 Aralık 2015; 0:03:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Amazon üzerinden aldığınız kulaklık sahte oluyor (Türkiye`ye gönderdikleri sahte sanırım, çünkü Türkiye`de çok fazla ürün kaybolması vs problemlerinden dolayı müşteri memnuniyeti adı altında tekrardan yolladıkları için zarar girmemek için Türkiye`ye sahte yolluyorlar kanısındayım. Sahteliğinden şüphe etmeyenler kullanıyor, işin erbabı olanlar para iadesi alıp üründe ellerinde kalıyor)

Büyük ihtimal arkadaşınızda ürünü aldı ve amazon chatte yazdı ve sahte diyerekten bir tane daha ücret alınmadan yolladılar. 130TL`ye 2 tane razer hammerhead kulaklığı oldu. Artık bir tanesini kime yedirirse güzel bir fiyata kakalar.

Bende kulaklığı 52$ - $30(amazon`un bana kıyakı) = 22$`a ürünü aldım. Ürün sahte olduğu için chatten görüştüm ve direk para iadesi istedim. Elden çıkan 0 TL, gelen ürün Türkiye`de 300+ TL. Birilerini bulup kakalamak kolay olur 150-200TL`ye.

Tavsiye kulaklık söyleyeyim Sennheiser cx-200 II 2 seneden fazla oldu kullanlı, taş gibi, ses kaliteside mükemmel.

Amazon razer orjinal satıcı hesabı sahte ürünmü gönderiyor.

• ø kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, ürünün kutusunu, seri numarasını razer destek kısmına yolladım ve ürünün sahte olduğunu onayladılar.
  • quote:

Aynen öyle, ürünün kutusunu, seri numarasını razer destek kısmına yolladım ve ürünün sahte olduğunu onayladılar.

Razer'den beklemezdim valla. Kulaklığı istiyorum ve 300 lira vermek gibi niyetim yok, bakalım nasıl olacak, bir yerden bulmam lazım.
  • quote:

nasıl ya nerden alıcaz simdi bu kulaklıgı türkiyedeki fiyatlar çok saçma.
    bugün amazondan almayı düşünüyordum
  • *Captain9 kullanıcısına yanıt
    Valla amazon`dan almayın, alırsanız da sahte ürün gelirse para iadesi istersiniz. Elinizde sahte bir razer kulaklığı olur. Çalışıyor mu evet, ses kalitesi nasıl iyi mi derseniz sennheiser cx-200 İİ ile aynı.
  • quote:

Valla amazon`dan almayın, alırsanız da sahte ürün gelirse para iadesi istersiniz. Elinizde sahte bir razer kulaklığı olur. Çalışıyor mu evet, ses kalitesi nasıl iyi mi derseniz sennheiser cx-200 İİ ile aynı.

hani madem para iadesi almak çok zor değil o zaman denemekte fayda var diye düşünüyorum ben yanlış mıyım?
  • *Captain9 kullanıcısına yanıt
    Orjinal ürün gelirse kullanırsınız, sahte ürün gelirse chatten durumu anlatırsınız para iadesi alırsınız.

2 türlü de karlı çıkıyor insan.
  • bu durum hala aynı mı? sahte bir ürün aldığımızda iadesini nasıl alıyoruz?
  • beyler konu eski biliyorum ama aliexpressden 18 dolara sipraiş verdim 19 gün sonra geldi kulaklık orjinalmi replikamı bilmem ama sesi çok iyi mikrofonu çok iyi hani orjinali kadar iyi bi ürün geldi tavsiye ederim klaklığı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.