Şimdi Ara

TTnet İptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ben 9-10 yıldır Ttnet kullanmaktayım. 1 sene önce kadar olacak sözleşmeyi tekrar yeniletip 83 tl gelen faturayı 58 tlye kadar düşürttüm.Üstelik yanında 1 de Zyxel modem aldım ki bunun parasını faturaya böldüler. Fakat ben ttnetten hiç memnun değilim. Bilgisiz teknik ekip, facebook videolarını düşük ayarda bile açamayan internet,online oyun oynarken telefon ile modeme bağlanıldığında pinglerin 400-500 lere fırlaması vs...Şimdi ben eğer superonline'ye geçiş yaparsam bu sözleşme ve modemin geri kalan ücreti ne olacak. Onları superonline ödeyip faturama mı yansıtacak ? Vede değer mi ttneti bırakıp superonlineye geçmek. Fiber yok. Henüz çalışmalar varmış ki dibimde superonline binası var ama fiber yok oda garip. Her neyse sorunlarım bundan ibaret. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Merhaba; Eğer alt yapınızda' fiber yoksa 'süperonline geçmeniz durumunda,ttnetten çıkacak olan cayma bedelinin sadece 123 TL karşılanır modem ücreti karşılanmaz,Cayma bedelini siz ödeyip süperonline faturalarınızda ay olarak bölünecek şeklinde ödeme yapılır,eğer fiber alt yapı olsaydı tüm cayma bedeli (modem hariç) karşılanırdı.
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    fiber alt yapı olsaydı derken acba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 26 Kasım 2015; 22:58:39 >
  • Alt yapınızda fiber varmı ? konrol ettirdinizmi ?
  • Aman hocam sözleşmeniz bitsin öyle superonline geçin..Bizim yaptığımız hatayı yapmayın.Biz Tivibum+modem ücreti ödedik 550 TL
  • Zaten aradım saçma sapan yok indirimli kullandınız yok kampanyadan yararlandınız.Kapatmanız için 570 küsür para istediler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.