Şimdi Ara

samsung galaxy s5 tavsiye eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 700-800 tl arasında (çek,puan..vs düştükten sonra) cep telefonu almayı düşünüyorum .benim için önemli olan üç şey var;ekran(mümkünse super amoled olsun),kamera ve pil performansı.malzemesi plastik ya da metal olması şimdilik ikinci planda..samsung galaxy j5,j7,a5 olabilir bunlarda donma veya kasma görmedim touchwiz arayüzü eskiye göre baya stabil olmuş bu modellerde ama ben samsung galaxy s5 i bu üç konuda çok daha iyi diye biliyorum .lg veya sony aklım da yok,samsung galaxy s5 de donma kilitlenme gibi stabilte sorunları sorunlar gerçekten var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: usa2006

700-800 tl arasında (çek,puan..vs düştükten sonra) cep telefonu almayı düşünüyorum .benim için önemli olan üç şey var;ekran(mümkünse super amoled olsun),kamera ve pil performansı.malzemesi plastik ya da metal olması şimdilik ikinci planda..samsung galaxy j5,j7,a5 olabilir bunlarda donma veya kasma görmedim touchwiz arayüzü eskiye göre baya stabil olmuş bu modellerde ama ben samsung galaxy s5 i bu üç konuda çok daha iyi diye biliyorum .lg veya sony aklım da yok,samsung galaxy s5 de donma kilitlenme gibi stabilte sorunları sorunlar gerçekten var mı?

Bu saatten sonra S5 mantıklı bir yatırım olmayacaktır , kaldı ki Android 6.0 muallakta şuan S5 için , donma kilitlenme değilde TouchWiz kaynaklı klasik rehber ve arama ekranındaki yavaşlık mevcut ayrıca kullanıma bağlı cihazda ne akdar az boş yer birakirsaniz gozle gorulur yavaslama oluyor. Ancak 2.el temiz bir s5 bulursanız stock rom yerinede stabil bir custom rom atarsanız S5 yine sizi memnun edecektir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.