Şimdi Ara

S7 Bekleyenler ve S7'den Beklentileriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Geçen haftaya kadar 6S alıyordum ve android'den vazgeçemediğim için almamayı tercih ettim.S6 almak istedim fakat S7 haberleri beni gerçekten heyecanlandırdı diyebilirim.

Samsung S7'de yeni bir teknoloji geliştirerek pil ömrünü 2 katına çıkarıp 21 saat kullanımı hedefliyor.
    Bunun için slikon bazlı anottan yararlanan Samsung pilin üzerine ince bir tabaka halinde grafen yerleştirerek pil kullanım ömrünü uzatmayı planlıyor.

Fakat henüz Ar-Ge aşamasında olan bu teknoloji S7 ve sonrasında çıkacak samsung cihazlarında göremiyeceğiz anlamına gelebilir.Ama başarılı olursa bu konuda Samsung akıllı telefon piyasasında ciddi bir yükseliş gösterebilir.

Kamera

S7'de kamera olarak şuan Note 5'te kullanılan kamera ve sensörün büyük olasılıkla kullanılması bekleniyor.

Tasarım

S5'ten sonra ciddi bir tasarım anlayışı değiştiren Samsung'tan doğal olarak S7 içinde yenilikçi bir tasarım bekleniyor.

Sanal Gerçekçilik Gözlüğü

Bu konuda samsung S7 ile beraber bu gözlüğü tanıtabilir.

Esnek Ekran

Bu özellik ne kadar kullanıcıyı etkiler bilinmez fakat eklenirse fiyat olarak artış söz konusu.

USB-C

Bu tamamen muamma diyebiliriz.Henüz bilinen yaygın telefon şirketlerinde henüz Type-C soket data giriş kullanılan bir cihaz görmüş değiliz.

Not: Bu benim genel olarak yazılan haberlerden derleyip topladığım bir yazımdır.Akıllı telefonlarla ilgili bilgiler paylaşmayı haberler yazmayı seviyorum.Sizlerlede paylaşmak istedim.
    Peki sizin Samsung Galaxy S7'den beklentileriniz neler ?

• S6 ile bu işi çözdü Samsung , bence gayet başarılı bir dönüş oldu S7 ile de çıta biraz daha yükselecektir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkörtılReyiz kullanıcısına yanıt
    Tamamen katılıyorum size hocam.Samsung S6 ile birlikte gerçekten başarılı bir telefon çıkardı.S7'den çok umutluyum.
  • S6 bile herşeyiyle olmuş,fiyatıda harika.1800 lira civarı rakipsiz.s6 miniyi bekledim,aynen s6 daki donanım kullanılacak deniyordu,4 ay geçti halen yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya patlamasın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok Nokia'nın cihazını merak ediyorum bakalım bizlere neler sunacak göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E274E432 -- 21 Kasım 2015; 20:15:33 >
  • S6 edge alacaktım az kaldı tanıtımına diye vazgeççtim S7 yi bekliyorum. Tasarımda çok değişiklil olmayacaktır, son tasarımı oldukça güzel ve olumlu yorumlar aldı kolay kolay değiştirmezler sadece makyajlanır. Belki biraz daha incelir, kıvrılan kenarlar daha genişletilir ve egde ekran daha yönlü kullanılır hale getirilir (note edge gibi). Pil konusu ise eğer dediklerin olursa güzel olur. Arayüzde değişiklikler bekliorum. 3D touch benzeri bir yenilik gelir. Renk seçenekleri değişebilir. Mesela Edge + daki titanium renk seçenği gelebilir. Kızıl ötesi kaldıracaklardır kesin (egde + da kaldırdılar, ellerine ne geçti). Kamerada HTC gibi derinlik algılama ve fokus özelliği için 2. lens koyabilirler, çünkü prof özellikler gittikçe artıyor trend haline geldi. S5 den S6 ya geçişteki gibi büyük değişiklik beklemiyorum pil olayı hariç.
  • *Touchwiz'in tamamen elden geçmesi veya tamamen değişmesi.
    *Bloatware kurulumunu seçeenek olarak market üstünden vermesi ve ilk kurulumda sorması.
    *Pil,pil,pil ..
    *2500 liralık cihazin spotify ve whatsappta isinmamasi.
    *Kameranin S6 veya Note 5 ile ayni olmamasi. Ayni donanima yazilimsal destek eklenip ekstra diye sunulmamasi.
    *Ve en onemlisi sd kart. Yok okuma yazma hizi bizim disklerimizden dusuk ondan koymuyoruz. Yav arkadas senin iki katin hizda bellekler var..
    *Bu kadar. Kisacasi androide son sansimi lenovo vibw p1 pro ile verecegim. Ondan sonra Jailbreak İphone..

• Tek sorun Touchwiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Software Fountain

Yeni bir çöp.

• Samsung iphonelaşmaya;iphone samsunglasmaya devam edecek.

• Samsung iphonelaşmaya;iphone samsunglasmaya devam edecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.