Şimdi Ara

Game of Thrones'un İkinci Sezonu Resmi Olarak Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Telltale Games'in başarılı oyun serilerinden birisi olan Game of Thrones'un ilk sezonu geçtiğimiz günlerde kapanışı yapmıştı. Firmadan Game of Thrones'a ait önemli bir açıklama geldi.

Telltale'in CEO'su Kevin Bruner, The Hollywood Reporter'a verdiği röportajda serinin ikinci sezonunu şu cümlelerle duyurdu: "Bu haftaki sezon finalinden sonra Telltale'in Game of Thrones serisinin ikinci sezonu olacağını duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. İkinci sezon şu anda geliştirilme aşamasında." 

Yapılan bu duyuru çok da şaşırtıcı olmasa gerek çünkü Game of Thrones oyunu ilk duyurulduğun Telltale Games'in bu seri için uzun yıllar sürecek planı olduğu açıklanmıştı. Bruner, yapımın geliştirilme süreci hakkında şöyle detaylar verdi: "Telltale Games'in oyun geliştirme anlayışı, diğer geliştiricilere nazaran daha televizyon kafasında. Oyunlarımız; alışıldık prodüksiyon aşamasından çok beyaz tahtalarda, küçük notlarda veya senaryolarda zaman geçiriyor. Bu durum bizim için oldukça alışıldık. İlk sezonda yapılan seçimlerin ikinci sezondaki bölümlerde uzun vadeli sonuçlarının olacağını biliyoruz ancak şimdilik detaylara inemeyiz."

Şimdilik ikinci sezonun çıkış aralığı hakkında bir bilgi verilmese de oyuncuların uzun bir süre bekleyeceğini söyleyebiliriz. 

• Ellerinde bu kadar yapım varken bakalım altından nasıl kalkacaklar. Umarım bu sefer Minecraft'ta olduğu gibi çıkış aralıklarını kısa tutarlar. Eğer çıkış aralıkları yine uzun olursa direk kendi ayaklarına sıkmış olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamil93 -- 20 Kasım 2015; 20:53:16 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Trophylerde zaten season 1 diye geçiyordu 2. Sezonun geleceği kesindi zaten.

Ama ellerinde çok fazla seri oldu.
    The Walking Dead
    The Wolf Among Us
    Tales from the Borderlands
    Game of Thrones

Şu minecraft çöpünden bir cacık olmaz oynamayı düşünmüyorum zaten ama yazdığım 4 oyunun devamını bekliyorum kim bilir ne zaman gelir. He birde firma marvel ile anlaşmıştı onunla ortak bir oyun daha yapacaktı. Firma en başında bu kadar çok projeye bulaşmamalıydı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talltale artık çıkar şu The Walking Dead 3.sezonu yeter beklemekten ağaç olduk erçek çıkış yaptığın oyunu unutma !

• Marvel'ın Telltale oyunu da duyurulmuş.

http://www.gamespot.com/untitled-marvel-telltale-game/
  • Allahallah game of Thrones un 6. sezonu gelmiomudu bu seneya?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Allahallah game of Thrones un 6. sezonu gelmiomudu bu seneya?

o dizisi arkadaşım biz telltale'in yaptığı oyundan bahsediyoruz ayrıca dizininde 6.sezonu 2016nın Nisan ayında başlıyacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Allahallah game of Thrones un 6. sezonu gelmiomudu bu seneya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyun hakkında güzel şeyler duymadım moralimi bozmamaık için oynamadım bakalım yeniisi nasıl olacak

• Telltale'ın en zayıf oyunlarından biri oldu GoT. TWD kalitesini yaklayamadılar bu seride.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.