Şimdi Ara

Need For Speed Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yıllık bir aradan sonra Underground havasını tekrar solutan yeni Need For Speed'e yakından bakıyoruz.

• Allahını seven şu sondaki şarkıyı söylesin :(

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bekledigimden dusuk buldum oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inceleme dediğin böyle olur
    tunahan bu işi biliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Les Vertiges

Allahını seven şu sondaki şarkıyı söylesin :(

https://www.youtube.com/watch?v=FuvzUrl8DQI

Coolio Featuring L.V. - Gangsta's Paradise

• oyun cok kotu.

• Güzel inceleme

• Video incelemesi için tesekkurler, sokaklarin boslugunu ve yapay zekanin zekasizligini saymazsak 10 numara oyun benim için..

• çok iyi inceleme helal olsun tunahan
  • oyun bi o kadar kötü olsa da, senin sunumun ile çok güzel olmuş tunahan :) ellerine,ağzına sağlık.

• Güzel inceleme olmuş ancak sadece "İnternet zorunluluğu" yüzünden dolayı 2.5 puan kırmak fazla acımasız değil mi? Hem hikaye modunu hemde online modu birbirine kaliteli şekilde harmanlamak, gelecek DLC'leri ve aktiviteleri güzel bir şekilde oyuna lanse etmek için gerekli olduğunu düşünüyorum ki zaten kimin evinde internet yok ki artık? Oyunları çoğunlukla dijital ortamdan satın alıyoruz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xX.3B.Xx -- 20 Kasım 2015; 22:47:50 >
  • Ooo inceleme... Teşekkürler

• oyun ağır çöp.grafikler güzel görünsün diye basmışlar yağmur efektini
  • İnceleme güzel ama oyun değil.

Bir şeyi de düzgün yapsalar şaşarım, modifikasyon tamam olmuş ama eksik tarafıda çok eksik yani.
    Yeni nesil oyundasın araba yoğunluğuna bak hiç yok gibi.
    Köprü içi yağmura ise denecek bir şey yok.
    Sürekli online kalmak ve oyunu durduramamak ise berbat olmuş, korsan önlemek için olabilir ama olmamış. Online yapıyı daha farklı yapabilirlerdi.

• buna ''güzel inceleme diyorsunuz'', halo'nun da incelemesi güzeldi bir ton insan laf etti. bende bu tarz incelemeyi sevmiyorum. Tunahan'ın incelemelerini de sevmiyorum. Muhabbet tarzı incelemeyi izlemesi daha keyifli oluyor.

• en güzeli garson kız
  • quote:

Orjinalden alıntı: mozuk

buna ''güzel inceleme diyorsunuz'', halo'nun da incelemesi güzeldi bir ton insan laf etti. bende bu tarz incelemeyi sevmiyorum. Tunahan'ın incelemelerini de sevmiyorum. Muhabbet tarzı incelemeyi izlemesi daha keyifli oluyor.

Başta inceleme güzel olmuş, eline sağlık Tunahan diyeyim sonra sana geçeyim. Bu tarz şeyleri duyamadığımız için Halo'ya incelemesine kötü demiş olabiliriz ki haklıyızda. Madem böyle bir inceleme görmek istiyosun, ingilizce ögrenip IGN veya Gamespot videolarını izleyebilirsin. Çünkü biz Halo gibi incelemeleri istemiyoruz ve sevmiyoruz. Hem sana hemde sayfa adminlerine söylemiş oluyum bunu. E3 veya Gamescom'daki IGN ve Gamespot sohbet-söyleşi tarzı bir inceleme oluyor çünkü böyle yaparlarsa. Mevcut yeni sistemi getirmekle zaten Ersin'i kaybettiniz bari takipçi kaybetmeyin Sayın Gökhan Yılmaz.

• oyun berbat 7.5 bile çok buna. buna güzel diyenler açıp bi forza horizon serisine baksınlar.

• Video başlamıyor bende ? Youtube kanalına da yükleseydiniz bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Orjinalden alıntı: Les Vertiges

Allahını seven şu sondaki şarkıyı söylesin :(

https://www.youtube.com/watch?v=FuvzUrl8DQI

Coolio Featuring L.V. - Gangsta's Paradise

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.