Şimdi Ara

2 Kulaklık Arasında Kaldım - Piston nasıldır? 70-100TL Arası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xiaomi Piston 2.1
    Sennheiser CX 200

Hangisini tavsiye edersiniz? Piston kulaklıklık bana yakın geliyor. Kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandandik -- 20 Kasım 2015; 18:47:09 >

• ne olacak bu piyasanın hali ya... ben de niye dert ediniyorsam başka işim yokmuş gibi :D oturup adam akıllı bir yazı yazsak o da kaybolup gidecek. yazık oluyor insanlara ya. yine de bi ara oturup uğraşırım. suyun başını tutanlar her kulaklığın nozzle'ına bir parmak bal çalmayı hayat görüşü edinmeye devam ettiği sürece sanırım birşey değişmeyecek. sabah olmuş 10 hala uyumuşluğum yok. cips yemekten karnım şişti. gidip eski dizilerden birşey izleyeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaziyetu

ne olacak bu piyasanın hali ya... ben de niye dert ediniyorsam başka işim yokmuş gibi :D oturup adam akıllı bir yazı yazsak o da kaybolup gidecek. yazık oluyor insanlara ya. yine de bi ara oturup uğraşırım. suyun başını tutanlar her kulaklığın nozzle'ına bir parmak bal çalmayı hayat görüşü edinmeye devam ettiği sürece sanırım birşey değişmeyecek. sabah olmuş 10 hala uyumuşluğum yok. cips yemekten karnım şişti. gidip eski dizilerden birşey izleyeyim...

2 Kulaklık Arasında Kaldım - Piston nasıldır? 70-100TL Arası

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.