Şimdi Ara

Galaxy S4 i9505 En Stabil Lollipop Rom Albe95 (Note 5 Port)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar i9505 kullanıcısı olarak bir süru rom denedim samsungun stock romu S4 cihazlarda çok çabuk şişmekte 5.0.1 guncellemeside başlarda memnun etsede sonrasında işkenceye dönüşüyor . Uzun süre Kushan Rom kullandım oda biraz hızından ödün vermeye başlayınca bu roma geçtim , gayet hızlı , 3 gündür bir bugla karşılaşmadığım bunlara ek olarak Note 5 Edge Ekranı ile beraber portlanmış çok başarılı bir custom romdur . Konu linkinde i9500 ilede uyumlu olduğu söyleniyor , S4ün yavaş yavaş güncellemelerinde kesilmesiyle S3ün yerini almaya başladığı bu zamanda yeni bir telefon almış gibiyim custom rom ile ugraşıyorsanız kurmanızı öneririm ; link
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9505-develop/rom-albe95-astra-note-5-port-t3252631

i9505 bu rom ile Antutu skoru 33000 civarıdır , i9500 36000 görmüştür .

Simkart hatası alanlar Güvenlik Ayarlarından Teşhis Bilgileri gönder özelliğini kapatanız sorun çözülmüştür .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkörtılReyiz -- 16 Nisan 2016; 0:20:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 gün önce bu romu yükledim, daha öncesinde bahsetttiğiniz kushan rom ve albe95 in lolliromunu kullanmıştım. sanırım aynı yoldan gitmişiz :) ve şu an gerçekten aradığım romu buldum telefon bambaşka bir şey oldu çok hızlı ve stabil, ben sadece ultra güç tasarrufu moduna aldığım zaman bir süre sonra system uı hatası alıyorum ama çok önemli değil.

S4 i9505 modeli olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.akkus

3 gün önce bu romu yükledim, daha öncesinde bahsetttiğiniz kushan rom ve albe95 in lolliromunu kullanmıştım. sanırım aynı yoldan gitmişiz :) ve şu an gerçekten aradığım romu buldum telefon bambaşka bir şey oldu çok hızlı ve stabil, ben sadece ultra güç tasarrufu moduna aldığım zaman bir süre sonra system uı hatası alıyorum ama çok önemli değil.

S4 i9505 modeli olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum...

Kullandığım tüm telefonlara custom rom yüklemişimdir . Gördüğüm en basarılı rom derlemesi bu . Albe95 gercekten bu isten anlayan biri olmali 😄

Ayrica rom guncellenmistir ve Lite surumu bulunmaktadir . Ben Lite kullaniyorum suan telefon dahada seri oldu .

• bu romu kullanan arkadaşlar kamerada pro ayarlarına girince kamera durduruldu hatası alıyor musunuz?
    Romu dün kurdum güzel stabil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: einlied

bu romu kullanan arkadaşlar kamerada pro ayarlarına girince kamera durduruldu hatası alıyor musunuz?
    Romu dün kurdum güzel stabil.

Evet kamerada sadece bug var birde screen mirroringde . Ama snapchat vesaire kullandığım için stock kamerayı pek kullanmıyorum . Xda da fixleri vardır belki .

• Romu indirdim yükledim çok güzel gözüküyor ama kötü olduğunu uzun vadede anlıyorsun. telefon çok aşırı ısınıyor sim kart hatası çok veriyor ve şarjı su gibi tüketiyor. Thor rom kullanıyorum 1 aydır. şarjı stabil gidiyor performansı son 1 2 gündür kasmaya başladı yüklediğim uygulamalardan mı romdan kaynaklı mı bilmiyorum gördüğüm tek sorun ön kamerayı kamera uygulaması ile kullanamıyorsunuz. sebebide note 5 romu uygulanmış. nabız ölçer ile çekmeye çalışıyor donanımı bulamayınca hata veriyor. Android sürümü 6.0.1 dir.

• Hocam bu işlerle hiç uğraşmadım. Zor mudur riskli midir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.