Şimdi Ara

BKM Express ile 30 TL Alışverişinizin 20 TL'si İade (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
34
Favori
41.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitap alınır, market alışverişi yapılır seçenek mi yok sanki.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler kaptım 20 yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben zamanında böle bi işlemim olmuştu ama findeks raporunu almamıştım yani işlemi gerçekleştirmedim ilk alışverişim olucak mantık olarak olurmu acaba ? veya bundan sıkıntı cıkarmı ?
     BKM Express ile 30 TL Alışverişinizin 20 TL'si İade
  • kayıtlı kartımı yeni açtığım hesabımada tanımlayıp siparişi geçtim mail gelmedi 1 saati buldu işlemi yapalı ne yapmalı dostlar bilen yeşillendirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

ben zamanında böle bi işlemim olmuştu ama findeks raporunu almamıştım yani işlemi gerçekleştirmedim ilk alışverişim olucak mantık olarak olurmu acaba ? veya bundan sıkıntı cıkarmı ?
     BKM Express ile 30 TL Alışverişinizin 20 TL'si İade

Aynı durum bende de söz konusuydu. Alışverişi yaptıktan hemen sonra " Tebrikler, BKM Express ile 20 TL İade Kazandın " maili geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestgen

kayıtlı kartımı yeni açtığım hesabımada tanımlayıp siparişi geçtim mail gelmedi 1 saati buldu işlemi yapalı ne yapmalı dostlar bilen yeşillendirsin

BKM hesabınız olmasına rağmen, yeni hesap açıp alışveriş yaptınız anladığım kadarıyla. Kampanya koşullarında "İade için TC kimlik numarası esas alınacak ve her kişi kampanyadan bir kere faydalanabilecektir." diye madde var.
  • Arkadaslar aksama doğru sipariş geçicem ama hala kazanabilirmiyim 30 bin kişi olmusmudur

• Eşimin üzerine hesap açıp kendi kredi kartımı kaydetsem ve alışverişi o kartla yapsam olur mu? Deneyen oldu mu?
  • Neden BKM müşteri hizmetlerini aramıyorsunuz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnie.darko

Eşimin üzerine hesap açıp kendi kredi kartımı kaydetsem ve alışverişi o kartla yapsam olur mu? Deneyen oldu mu?

olmaz tc tutmaz
  • Gittigidiyor da bkm geçerli mi? Bkm nin sitesinde gg yi göremedim de.

• gg, hb, sanalpazar ve sahibinden.com siteleri bkm üyesi değil.
  • skynetworking S kullanıcısına yanıt
    http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/odeme-secenekleri

Burada böyle bilgi verilmiş o yüzden emin olamamıştım. Yani gg da bkm kampanyasından yararlanamıyorum

• 31 aralığa kadar yapılacakmıs iade. parayı faizde mi işletecekler
  • Arkadaşlar sipariş vericem ama hala devam ediyomudur

30 bin kişi olmusmudur yoksa

• Kampanya 30.000 müşteri sayısına ulaştığında otomatik olarak durdurulacak olup,ilgili kampanya bannerı siteden kaldırılacaktır.Kampanya devam ediyor mu bitti mi,şeklindeki sorular gereksizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 24 Kasım 2015; 11:45:52 >
  • teşekkür ederim. kampanya bittiği gibi kaldırırlar değil mi geç kaldırma falan yaparlarsa yanar bizim 20 tl bide sonra iptal etmek durumunda kalırım
  • bazı şeyler kafam takıldı arkadaşlar. yeni üyeliktede geçerli mi kampanya yoksa daha önce üye olup alışveriş yapmamış olmamız mı lazım?
    birde ben bkmden enparayla alışveriş yaptım hep kredi kartı tanımlamadım yinede yararlanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

teşekkür ederim. kampanya bittiği gibi kaldırırlar değil mi geç kaldırma falan yaparlarsa yanar bizim 20 tl bide sonra iptal etmek durumunda kalırım

İlgili kampanya belirtilen işlem adedine ulaştığında banner kaldırılacaktır,geç kaldırma veya müşteriyi mağdur etme durumu söz konusu değildir.

• Banka kartında iade oluyor değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.