Şimdi Ara

Hepsiburada.com Logitech G290/G920 Mağdurları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
5.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce sitenin satış koşullarını okusaydınız keşke,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asau kullanıcısına yanıt
    Konunun tamamini okudunuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

Önce sitenin satış koşullarını okusaydınız keşke,

allah aşkına yorum yaptı görünmek için gelme buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aranel Ciryatan

Konunun tamamini okudunuz mu?

Hayır, okumadım, Ama benim demek isteğim, eğer sitenin satış koşulları sözleşmesini okuduysanız sitenin haksız olduğunu görürdünüz, yani bu konumuzdaki şikayet hukuktan site aleyhine döner, yani haklarımızdan emin olduktan sonra şüpheye gerek yok, yazıların tamamını neden okuyayım, sadece şikayeti okumam yeterli, zira işimi iyi bilirim ben...

• asau kullanıcısına yanıt
    Yasal yollar ile basvurumu yapip ben ürünümü aldim. Eger bir konuya yorum yapiyorsak ve eski bir konu ise konunun devaminda neler olmus bakip sonra cevap yazmak daha dogru olacaktir. ;)

• sessizlik hakim konuya.... varmı başka sonuçlanan :)

• Ürünü aldığınıza sevindim. Ben direksiyondan değil bu firmaların lakayitliğinden yaka silktiğim için bu işin peşindeydim.
    Madem yasal olarak hak teslim edilmiş, ürün gönderilmiş benim için tamamdır. Alan arkadaşlar güle güle kullansın.
    Direksiyonu alsaydım da iade edecektim zaten. Çeki de kullanmayacağım. Hak hukuk tecelli edebiliyormuş.
    İçim rahatladı.
  • Logitech g29 2 tane alan arkadas gıbı satmak ısteyen varsa haber verebılır
  • bugün heyetten aradılar benimkide olumlu sonuçlanmış ... karar imzaya gidecek ayın 10 una kadar size ve karşı tarafa iletilir dediler.. karar iletildikten sonra karşı tarafın 15 gün zamanı varmış ... hayırlısı olsun bakalım :)

• ohh sevindim hocam hayırlısı olsun biz halen haber bekliyoruz.
  • çok sevindim hayırlı olsun.

@antking darısı senin başına :D
  • agni_tr kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun.Karar gelince buraya resmini cekip atabilir misin? Benim hakem heyeti olumlu sonuc ornegi istemisti karara yardimci olmasi icin.

• Eyv gelince atarimda aranel aldı zaten seti ona gelen kararı iste beklememis olursun gelince bende atarım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 1 Ocak 2016; 18:06:38 >
    bende bir belge yok işte karar belgesi die ben evrakları yolladım 1 hafta sonra ürünü alın die aradılar.
  • Aranel Ciryatan kullanıcısına yanıt
    anladım usta... bakalım bana gelince paylaşıŕım belgeyi.. ama heyetin emsal bele istemesi de saçma olmuş ... kanun belli kural belli sanki bilmiyorlar...

Yaa basindan beri zorluk cikariyorlar ona zaten.

• Öncelikle ürünü almadığımı ve aradan kaç ay geçtikten sonra haberimin olduğunun üzüntüsünü yaşıyorum :(
    Ürünü size vermek zorundadırlar, Davasından vaz geçen kaleştir.
  • Ekşide boşuna adınız ölücüye çıkmamış öhh yani. O hatalı fiyatı yazan çalışan kesin işinden olmuştur sizin yüzünüzden..
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Kimin adi cikmis acaba ölücüye? Yasal yollarla aldik biz oluculuk bir durum yok.

• boa17 kullanıcısına yanıt
    her işyerinde kural budur bilgisi yetersiz kardeşim ... fiyatta hata yapılsa bile ürün satılır firma bunu kendi karşılar ... kimse işten atılmaz bu yüzden ... her firmada olan bir olay bu ve haklı olan her zaman alıcıdır ... kimsenin mağazasına gidip zorla alınan birşey yok sen fiyatı koydun tüketici aldı bu kadar basit... firmanın buradan tek zararı kârdan zarardır ... zaten şerefsiz firmalar kârdan da zarar etmez çalışanların primlerinden keser gene kâr eder... bilmeden fikir üretmeye lim lütfen ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 17 Ocak 2016; 12:25:54 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.