Şimdi Ara

Çamaşır makinesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni bir çamaşır makinesi alma zamanı geldi. Çok sık ve fazla çamaşır yıkıyoruz. Masa örtüleri vs yıkanıyor sık sık. Büyük ölçülü kaliteli bir ürün tavsiyesi bekliyorum sizlerden.2500 e kadar bütçe ayırdım.

• i39AHiM kullanıcısına yanıt
    2 aydır arastırıyorum bu makinadan daha iyibi araştırma bulamadım nerdeyse eksigi yok gibiii bişeyy benim icin fiyatı biraz fazla ama senin bütcen bu makinayı alır

http://www.buymoni.com/electrolux-ewf1497cdw2-9-kg-1400-dev-a-camasir-makinesi-urun10191.html?ref=akakce&v=1.24.8
  • *?http://www.bimeks.com.tr/urun/139709/electrolux-ewf1497hdw2-a--9kg-1400-devir-camasir-makinesi.aspx Çok güzel özellikleri varmış. LG düşünüyordum ama bu üründe güzel. Kapasitesi Daha yüksek olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i39AHiM -- 19 Kasım 2015; 18:14:47 >
  • 69 lt tambur hacmi var zaten. Bundan büyüğü sanayi tipi olur herhalde. Benim kullandığım makine 66 lt tambur hacmi var. Çift kişilik yorganı rahatça sıkıştırmadan yıkıyor. Lg nin bir modeli vardı sanırım 11 kiloluk 72 lt tambur hacmi olan ama ben electroluxu tercih ederdim. Tabi gene de karar sizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benim yazdıgım tanbur hacmi dahil bicok yönden daha iyi
  • BimeksTen aldım bugün cihazı...1875 TL + 142 TL garanti uzatma ile aldım. Bakalım hayırlısı artık :) Teşekkürler.
    hayılı olsun öncelikle kazasız belasızz :D birde makina ile ilgili yorumlar nedirrr bekliyorumm
  • ARÇELİK 12143 CMK 12 KG 1400 DEVİR
    DEGİŞİM KAMPANYASIYLA 3549 TL YERİNE 2550 TL
    BURSA UGURLU 0 224 221 41 42
  • Makineyi kurduk.inanın mükemmel. Teşekkürler arkadaşlar yardımlarız için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.