Şimdi Ara

e ticaret siteleriyle ilgili

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar e ticaret sitesi kurmayı düşünüyorum sizce server in istanbulda olması mı mantıklı amerika da olması mı ?

• Merhaba
    Size e ticaret in tüm alanlarında yardım ve destek sunabiliriz.
    Forumda bu konuda birçok kişiye yardimci olduk.

Sorunuza gelince
    Kesinlikle istanbul seo ve hız açısından faydasını goreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede olması yeterli.
  • Sanalreyonum.com iptal ettiğim siparişi tarafıma faturaladı ve kredi kartımdan tahsil etti firmaya ulaşamıyorum. Akakçe.com aracılığı ile bulduğum bu firma için akakçe.com dan aşağıdaki maili aldım. Sanalreyonum.com ( Tema bilgisayar ) tüketiciyi mağdur eden kesinlikle ama kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken bir firmadır.

"
    Merhaba Ahmet Bey

Artan olumsuz değerlendirmeleri nedeniyle Sanalreyonum.com satıcısı 19.11.2015 tarihi itibarıyla Akakçe fiyat karşılaştırma listelemelerinden çıkarılmış olup halen Akakçe platformlarında yayında değildir. Şu an için yalnızca alışverişçilerimizin iletişim ve bilgi paylaşımını desteklemek üzere forum alanımızdaki başlığı devam etmektedir.

Ayrıca ilgili satıcı ile Akakçe olarak bir iletişim kurmamız da ne yazık ki mümkün olamamaktadır. Bu nedenle ulaşmayan siparişleriniz için hesap kesim tarihini geçirmeden bankanıza başvurarak harcama itirazında bulunmanızı önermekteyiz. Tüm bankalar için geçerli olan “Kredi Kartı Harcama İtirazı” yoluyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İyi alışverişler dileklerimizle.

http://www.akakce.com"

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.