Şimdi Ara

Silinebilir. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
6
Favori
2.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ha bu arada lolcu kizlarin çarı sağlam oluyor KappaRoss varsa aranizda veya yaziyi okuyan muhterem mesaj kutumu yeşillendirsin 2 lafin belini kiralim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barkside -- 19 Kasım 2015; 9:06:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -there 're no more words... (kerrigan)
  • Eh be abicim yazıktır okudugumuz zamana.
  • Benimde buna benzer bi hikayem var.

Birgün Nusrette(daha aşağısında yemek yiyemiyorum.) oturuyorum. Baktım yan masada 4 tane kız var. Sonra bunlar baktım kendi aralarında konuşuyoşar ne kadar da lolcü bi çocuk falan diye. Nusret'i çağırdım yanıma dedim şunların masaya velkoz'a benzeyen alevli bi meyve yapta gönder dokunaçları uzun ve kalın olsun. Neyse işte ayrıntısına girmeyim kızlar tabi cazibeme dayanamayıp benim eve geldiler direk meğer ki ben öyle sanıyomuşum. Tam kızlar bişey içer misiniz derken zebaniye dönüştüler ben tabi DH CSB'lerinden tecrübeliyim evde her çekmecede metal hançer ve tuz bulundururum. Direk tuza batırıp sapladım hançeri ikisine de.

• Okumayanlar için özet geçiyorum beyler.

bizim şarkımız.
    Asking Alexandria-Moving On
    şarkımız
    bizim
    ikimizin şarkısı
    sen ve ben
    şarkı bizim..
    bir yandan kolalarımızı yudumluyorduk
    Asking Alexandria-Moving On
    bizim şarkımız.
    hayrettin

"O buluşmayalım lafından sonra evinin önüne gittim.
    Elime alabileceğim en büyük taşı aldım.
    Var gücümle cama fırlattım.
    Gürültü patırtıyla camı indirdim.
    Sonra arkama bakmadan evime gittim.
    Ertesi gün "Bravo çok güzel hareket" mesajına "İlişkiye renk gelsin" diye
    saçma sapan bir espriyle karşılık verdim.

Daha agresif, daha sinirli, daha içe dönük ne bileyim klasik depresyon başlangıcında sürekli siyah giyen tabiri caizse zombilere döndüm.

Saatlerce duvara bakıp düşünebilen bir varlık haline geldim.

Yine de sırf Hayrettin için gururumu ayaklar altına alıp onu mutlu etmeye çalışıyordum."

""Beyaz bir sayfadan başlayalım mı?" mesajı geldi.

Allah belamı versin yine evet diye cevap verdim."

"Geceleri erkeklerle kahkaha atarak konuşurken yakalıyordum."

"benden gizli birkaç kişiyle buluştuğunun haberini alıyordum."

"ilişkimiz artık insan insana değil hayvan hayvana hitap mücadelesine dönüşmüştü.

Şu an hala ayrılan bir taraf olmadı. "

"Beyaz sayfa açalım mı"

• metni okumaya gözüm kesmedi. ama bu kadar uzun csb yazmak emek ister emeğe saygı. gerçekçse de allah bi yastıkta kocatsın
  • benzer bir hikaye reddit'te vardı ama adam güzel yazmış takdir ettim.
  • Knk kontrol ettin mi Saplı sultan fln olmasn

• Ben eski sevgilim sayesinde tanışmıştım lol ile. bot pre olarak çok kavga edip çok eğlenmiştik zamanında sonra lolü bırakma evresi kıskanma evresi sosyal medya olayları kavga kavga kavga ve ayrılık. hikaye csb mi bilmem ama baya duygulandırdı
  • Özet geçecek biri var mı bu kadar şeyi okuyamam
  • Onu bunu bilmem de lol oynayan insanların kız erkek farketmez çoğunun psikolojisi bozuk bunların bir kısmını da zeki insanlar oluşturuyor her istediğini yapabileceğini her istediğini elde edebileceğini sanan insanlar sevgilisi varmış işte sen de buna hizmet etmişsin fz diyip sallayamamışsın

• Kendi hikayemle karşılaştırınca seninki çok sallama geliyor. Yani olmayacak şeyler :D Ama devam et okuyacağım hepsini.
  • Giriş güzel, gelişme ve sonuç çöp.

3/10

• quote:

Orijinalden alıntı: dp naru

Ozet:
    Aramda oyun atmis.sur vermis.karsisinda kiz varmis.sonra ranked girmis bu kiz bunu suplamis.ama tesadufen eslesmisler kiz cok iyi oynuyomus.sonra bunun bi arkadasi oyun kurarken konu sahibiyle beraber kizi da davet etmis.megerse kiz,arkadasinin ec arkadasiymis.
    Ask mesk vs iste.sinemaya gitmisler kiza hesap odetip rezil olmus.kiz atara gelmis buna sovmus ayrilmislar

olm şunu okuyup okuyup gülüyorum D::D:D:D
  • Kaliteli CSB
  • Durumumuz yoktu okumadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRECRUIT -- 19 Kasım 2015; 15:13:33 >
  • Fake & Gay

• Guzel csb. Konu disina acmaliydin cunku basi haric konunun lolle alakasi yok.

• ağlasam mı gülsem mi bilemedim ama gerçekten saçmalıktan ibaret
  • csb
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.