Şimdi Ara

2015 Pejo 301 JANTLAR TAKILDI SÜPER OLDU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
3.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdar_ibrahim eymen.

Bayi hangi bayi ve hangi şehir acaba birde bireysel satın almak istersek fiyat ne olur acaba ne kadar fark eder

Kayseri bayii hocam biretsel olarak 50.000 liraya veriyordu araci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

ağzını yaya yaya hepsinin müşterisi farklı elma alıcısına armut satamazsın diye karşılık aldım

Yani hocam kisaca zor satilan bir arac olarak mi algiladiniz

• Şirket aracı.

Edit: Focus daha az yakıyor. Ama bütçe de önemli dizel olması iyi olmuş, 301 in beni cezbeden bir tarafı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayri Potur -- 19 Kasım 2015; 23:11:47 >
  • hayırlı olsun, fiyatı baya uygunmuş
  • Bu fiyata dizel sıfır araba olmadigi için rakipsiz bir tercih olmuş güle güle kullanın.

• Bu araci kac liradan satabilirim acaba

• bi taşla iki kuş vurmuşsunuz
  • Araba gelmeden jantini alalim dedik kismetse bu gece yola cikiyruz kayseriye

• işte jantlar
     2015 Pejo 301 JANTLAR TAKILDI SÜPER OLDU 2015 Pejo 301 JANTLAR TAKILDI SÜPER OLDU

• Araci bekliyoruz plakanin gelmesini dort gozle :)

• Araci bekliyoruz plakanin gelmesini dort gozle :)

• jantlar nasıl duracak acaba araçta merak ettim
  • Arac beyaz degilmis arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Arac beyaz degil hocam kopek baligi gri mi neymis siyaha yakin gri arac fiyatlari almis basini gitmis eli ayagi duzgun arabalar 80 milyardan basliyor

Linea baz versiyon benzinlisi bile 46000 tl istiyorlar birde kampanyaliymis

Egea 1.3 multijet urban 62000 tl

GRİ(köpekbalığı) diye geçiyor;

Bu rengi ilk gördüğümde 2008-2011 model lancer ve coltlardaki ton olarak çok çok yakın olan fümeye benzettim. yan yana koysak füme ile aynıdır.
    Füme diyebilirsiniz rengine...

1.6 hdi 92hp almışsınız. Aynı motorlu arkadaşımın c4ü sürdüğümde 4-5lt arasında gezen tüketimlerini gördüm. ben sakin ama normal kullanımda 900km'de 4,5lt ortalama elde ettim 3/4 depo ile yapıldı. 301 daha hafif bir araba uzun yolda 90la gidilirse 3.5lt filan yakabilir. motoru yakıt/performans olarak oldukça güzel. biraz hoyrat agresif kullanımda ortalaması 5,5-5,7 civarına çıkabiliyor.

• Hocam gerçekten mantıklı bir seçim. Gerek yakıtı ,motoru ,fiyatı çok iyi. 1.6 92 zaten araç hafif olduğu için çok iyi yürütüyor. Fakat bir sorum olacak. Şimdi araba beyaz mı ,füme mi ?

• Arkadaslar simdi kayseriden kirikkaleye gectik burada konaklayacagiz ortalama tuketimim 3.5l/100km

• sinoplu kullanıcısına yanıt
    Hocam cok iyi ortalama punto kiraladim 2 hafta once 6.5 yakti sehir ici ama araba gitmiyordu 1.3 70 75 bg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

46Bine Active HDi mümkün değil. Sizin aldığınız fiyat 1.2 Puretech benzinli motordur.

Biz kiralamaya iki adet c-elysee aracı 45.000 e aldık. 1 tane alsaydık, 46.000 verecektik. Fakat aracı binmeye alacaklara tavsiye etmem. Berbat şanzıman, boş kapılar, oturuş pozisyonu gibi birçok sorunu ve eksiği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRK Sigorta -- 24 Kasım 2015; 21:33:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumsite_stoperi

hocam araç beyazmı

Bu beyaz muhabbet nedir

• o aracı alsam tam aklımda olan işi yapmışsınız fakat ben olsam offseti 1cm daha açık bir jant alırdım lastiğide 1cm enine büyütürdüm totalde yanlara doğru dışa 1.5cm genişleme yapardı ve lastik aracı daha oturaklı hale getirirdi yol tutuşuda artardı madem dizel okadar küçük minimal yakıt farkı rahatlıkla göz ardı edilebilir. jantı arabaya taktıktan sonra resim atarsanız gerçekten merak ettim o jantlar nasıl durucak o arabada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 25 Kasım 2015; 0:12:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.