Şimdi Ara

Arkadaşlar çok acil yardım index hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ödevlerimi yüklemek için site açtım da index dosyası yükleyince ödevlerim gidiyor.Böyle de hoş bir görünümü yok.İndex of sorununu nasıl çözebilirim. Ödev süresinin bitmesine de az kaldı. Yardımlarınızı bekliyorum.
     Arkadaşlar çok acil yardım index hakkında

• index.html isimli bir sayfa oluşturun. O sayfanın içerisinde bu atmış olduğunu ödev sayfalarına link verin.
  • link verme işlemini tam anlayamadım nasıl olacak ?
  • colakseyfettin ekle hocam skypeden yardimci olayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle verilen cevaptaki gibi "index.html" dosyası oluşturmanız gerekmekte. Bu sayfa internet sitenizin açılış sayfasıdır (Anasayfa).
    Diğer sayfaları hazırlayabildiğinize göre bu sayfayı hazırlamakta da pek fazla zorlanacağınızı zannetmiyorum.
    En basit şekilde oluşturduğunuz ödev sayfalarına anasayfanız üzerinden bağlantı vermeyi aşağıdaki örnekte olduğu gibi yapabilirsiniz.

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=112054153&url=ödev1.html" data-href="ödev1.html">Bu benim ilk ödevim</a><br/>
    <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=112054153&url=ödev2.html" data-href="ödev2.html">Bu da benim ikinci ödevim</a>

Bu kodları "notepad" gibi bir metin editörü vasıtasıyla uzantısını ".html" olarak kaydedersen kodların nasıl çalıştığını görebilirsin.

Görsel olarak basit bir şeyler eklemen gerekir elbette bu haliyle link vermek yeterli olmayacaktır.
    Halledemezsen özel mesaj gönderebilirsin. Tasarım konusunda da yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iskarta -- 21 Kasım 2015; 1:18:51 >

• Iskarta kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim çok sağolun. :)
  • quote:

teşekkür ederim çok sağolun. :)

Rica ederim, her zaman..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.