Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

iPad Pro kutusundan çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın yeni tableti iPad Pro, büyük boyutları, kalemi, klavyesi ve hızıyla ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Bu videomuzda tableti kutusundan çıkartıyor, fiziksel özelliklerine yakından bakıyoruz.

• Bence cikartma kutusuna geri sok

• Eskiden pro demek kullanislilik demekti, kucuk boyut demekti. Sony nin pro bilgisayarlari oyleydi. Simdi masa kadar alete pro diyorlar.

• Harika bir eğlence cihazı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bunu elimde tutamam kı elim ağrır. Masada durduktan sonra bilgisayardan farkı ne? Dokunmatik oluşu mu yani...

• Siz kılıf demişsiniz ama bu bildiğin çarşaf
  • Bunu alana kadar laptop alırım daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 bin liraya oyuncu leptopları var .. applenin stratejisini anlamak zor.. cebe de girmezki ya leptopu ha tableti çantada taşımışsın.. garip. kalemi de 700 liraya satılır zaten, klavyesi 1000 lira olur. vay canına.

• Klavye çıkmıyor, kalem çıkmıyor ne gerek vardı kutu açma videosuna Ha güç adaptörü çıkıyormuş

Şu hayvan gibi tabletin kullanım alanını çok merak ediyorum gerçekten. Sürekli profesyonelliğe vurgu yaparak tanıtıldı ve hangi meslek grubunun buna ihtiyacı var bilmiyorum.

Tabletin fiyatı şu an apple.com'dan baktığımda 3.000₺ görünüyor. Üstüne bunu aldınız klavye ve kalem alacaksınız. Kutuda çıkmıyor. O fiyat aralığında da ne ultrabooklar var.
  • bu insan için değil emin olun :D

• Bu cihaz için iOS yerine OS X daha uygun olabilirdi. Ama öyle yapınca iPad Mac'e rakip olacağından yapamadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 18 Kasım 2015; 14:21:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalemi ayrı klavyesi ayrı satılıyor Zaten amacı çizim olan bir aletin kalemini ayrı satmak ne demek biliyormusunuz biz bu kazları iyi yolalım nasılsa anlamazlar demek Apple bir diğer hamlesinde bataryayı ayrı satmasını bekliyorum fişe takar kullanırsınız ne olacak.

• apple ın çıkarttığı en gereksiz cihaz bence. bu aletten de iyi bi zarar edip kapatacaklar dosyayı

aslanlar gibi air modellerini günncellemek varken ne diye bu ucubeyi çıkartırsın.

• Bu firmanın battığı gün dünyaya umut gelecek...

• Tablet cidden büyük Erdi abinin elleri büyük o sebepten ürün küçük duruyor.

• o paralara ps4 +pc alirim daha iyi

• Pahalı olması değerli olduğu anlamına gelmeiyor..Hiç özen göstermeden açssydınız kutuyu :)
  • Pahalı olması değerli olduğu anlamına gelmeiyor..Hiç özen göstermeden açssydınız kutuyu :)Buna vereceğim paraya canavar gibi Laptop alınırım.A9 unu yesinler :)
  • en büyük kazık.

• mac parasina ipad nedir allasen ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.