Şimdi Ara

Windows 10 Mobile için Facebook resmen kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows 10 Mobile için Facebook resmen kullanıma sunuldu

Facebook'un birkaç haftadır beta testleri yapılan yeni Windows 10 Mobil uygulaması beta sürecinden çıktı ve resmi olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Direkt olarak Windows 10 Mobil için hazırlanan yeni Facebook uygulaması, istenirse Windows Phone 8.1 sahipleri tarafından da kullanılabiliyor ve sosyal ağa erişim için en sağlam çözümü oluşturuyor. Beta sürecinde birçok önemli güncelleme alan uygulama, artık yeni nesil cihazlara hazır olarak görev yapıyor. Bu sürüm ile yapılan değişiklikler hakkında ise açıklanmış bir liste yer alıyor.

Ücretsiz olarak sunulan Windows 10 Mobile uyumlu Facebook'a buradan ulaşabilirsiniz. 

• Uygulama harbiden çok iyi oldu,çok sık kullandığımdan değil ama diğer platform kalitesini yakalaması,en azından wp'ye yardıranların sesini biraz keser.. İnstagramla whatsapp da w10 güncellemesi aldı mı -ki onlar da yakın- sadece sosyal platform isteyen kullanıcılar için açık ara önde bi platform haline gelecek f/p bakımından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulamayı kullananlar android ve ios a göre ne seviyede ? Şu an için w8.1 de beta for Facebook uygulamasının kullanıyorum. (720). 512 mb lık telefonlar için uygulama performansı hayati önem taşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anaaaa.... Facebook umuz bile çakmaymış ya la yeni farkettim yeminle. Bu arada orijinal fb , 8.1 için gözükmüyor markette.

• EVet yıl 2015 kasım , wp resmi facebook ile tanışıyor. Bir adım daha ilerledik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

Anaaaa.... Facebook umuz bile çakmaymış ya la yeni farkettim yeminle. Bu arada orijinal fb , 8.1 için gözükmüyor markette.

Microsoft habersiz yayınlamadı ki bu uygulamayı yani orijinal ya da değil demek çok doğru değil.

• Yayıncı da kimin adı yazıyor bi bakıverin arkadaşlar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 , windows 10 mobile , lumia serisi ve dahası bunun yanında windows store destek.Microsoft darboğazda. Uygulamalar şu anda çıkmıyor çünkü windows 10 mobile daha yayınlanmadı arkadaşlar biraz daha sabırlı olun.

• yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Bakıverdim şimdi.

Direkt haberdeki linke tıklayınca buna yönlendirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 20 Kasım 2015; 9:28:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

Bakıverdim şimdi.

Direkt haberdeki linke tıklayınca buna yönlendirdi.

haber ilk duyurulduğunda evet w10m için facebook mağazadaydı ama yine çekmişler sanırım.çünkü mağazaya girdiğimde w10m için açıklamalar vardı. birde resmi facebook değil, microsoft un kendi yaptığı facebook uygulaması ama halen resmi diye diretenler var.

• Facebook 10.1.1.0

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/facebook/9wzdncrfhv5g

Facebook Beta 10.0.8.0

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/facebook-beta/9wzdncrfj3pk

Arkadaşlarınızdan artık eskisinden daha hızlı haber alacaksınız. Arkadaşlarınızın neler yaptığını görün, güncellemeleri, fotoğrafları, videoları paylaşın ve arkadaşlarınız gönderilerinize yorum yaptığında ve onları beğendiğinde haber alın. Kişiler uygulamasında Facebook arkadaşlarınızla ilgili yenilikleri görün ve Facebook etkinliklerini Takvim uygulamasıyla senkronize edin. Beta sürümümüzün bir parçası olup Facebook'un Windows Phone'da daha da iyi bir hale gelmesine yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz. Uygulamadaki Ayarlar > Geri bildirim öğesi aracılığıyla geri bildirim göndererek daha iyi bir uygulama geliştirmemize yardım edin.

Arkadaşlarınızın neler yaptığını görün

Güncellemeleri, fotoğrafları ve videoları paylaşın

Arkadaşlarınız gönderilerinize yorum yaptığında ya da onları beğendiğinde haber alın

Kişiler uygulamasında Facebook arkadaşlarınızla ilgili yenilikleri görün

Facebook arkadaşlarınızı Kişiler uygulamasıyla senkronize edin

Facebook etkinliklerini Takvim uygulamasıyla senkronize edin

Windows 10 PC için Facebook (Beta)

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/facebook-beta/9nblggh6ct0l

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.