Şimdi Ara

Vayne Garipsenen Ölüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sonsuz uçurum haritasında kapalı seçim oyunda 3 te 3 alıyorum ve canım çok az kalıyor hasar almamışken lb ye ölüyorum. Kaçırdığım bir bölüm mü var ?

https://www.youtube.com/watch?v=JJE_4A8Uja8

• 0.25 saniyede 5-6 defa izleyerek , büyücü minyon tarafından katledildiğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dommann -- 18 Kasım 2015; 4:40:37 >
  • dommann D kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi bende düşündüm ancak büyücü minyonun evelynn e vurduğunu gördüm. Siz diyince de tekrar tekrar 0.25 te izledim ben öldükten sonra minyonun pembe vuruşu evelynn e kadar gidiyor. Bana vurmamış yani. Velkoz a ölsem tamam diyecek 3.vuruşuyla gelen gerçek hasardır falan ama yok lb o ara sadece kaçıyordu minyon eveye vuruyor kule bana vurmuyor ignite falan yok üzerimde. Ki lb bana sadece 2 defa q atıp 1 defa oto atak yapabiliyor lb nin buildinde morello falan da yok. Kafaya taktıgım konu şu eğer ki ölmesem dikkat ederseniz son sn de kartopu atıyorum ona gidip kesme ihtimalim.
  • Lb'nin kabiliyetlerinde zamanla hasar veren zımbırtı vardı onu kullanıyo olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabiliyetlerde kemirme gibi birşey var o hasar veriyor 3 sn daha.

• kimse de yazmamış. kabiliyetlerde 3 sn hasar veren bişi var ondan
  • Allah almis canini

• ben son minyonu sana vururken gördüm. 2 tane küçük minyon animasyonu gidiyor. biri seni geçiyor. birisi sana geliyor. onla da last hit oluyor zaten. doğru olmayabilir belki spellden kaynaklı birşey olabilir.
  • Script değil demi.değilse iyi oynamışın

• 3 saniye içinde hasar veren kabiliyet.

• nasıl kaydediyorsun oyunu ?
  • Bende bana viran yasuo ya oldum ama öldüren yasuo değildi. Yasuo ya asist gitmesi lazımdı ama ben okurken yanında bile olmadığı halde kill gitti. Bug mu var acaba??

• Kabiliyeti simdi okudum arkadaslar yuk biriktiriyor luden gibi diyim ama kabiliyetten geliyor. Bu arada script degil yani lb yi zimbaladigim zaman falan tamamen refleksle gelisti en sinir oldugum velkozdan hasar aldim sonlarda cokca ve onumdeki zede luxun gumus okun patlamasiyla olecegini sanarken olmedigi icin geri ona gitmemle vuramamamdan zedi lee nin kesmesine ayar oldum.

• Kalp krizi
  • Kabiliyeti 3 saniye içinde hasar veriyor
  • Geçen high elo vayne kite diye bi konu vardı.Bu daha iyi ondan
  • Fıstıklı olsun

• Sçript güzelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde high elo olduk mu ? Saka bir yana Kha zix i u acip kitelemekte birsey goremiyorum

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Aynen knk sikrik acip herkesin cilingir oldugu foruma videosunu attim hll super devam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.