Şimdi Ara

Tomb Raider filmi yönetmenini buldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2013 yılında yayınlanan yeni oyunuyla yeniden hayat bulan Tomb Raider serisi, bir yandan oyun dünyasındaki yolculuğuna devam ederken. bir yandan da yeniden beyaz perdeye taşınmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Rise of the Tomb Raider'ın geçtiğimiz hafta oyunseverlerle buluşmasının ardından, bugün de yeni Tomb Raider filmini kimin yöneteceği açıklandı.

Beş yılı aşkın süredir hazırlık aşamasında olan yeni Tomb Raider filmini, Norveçli yönetmen Roar Uthaug yönetecek. Daha önce "Şeytanın Oteli" ve "Kaçış" gibi korku/gerilim filmlerini yöneten Uthaug, bu yıl vizyona giren yeni filmi The Wave ile adını duyurmayı başardı. Tsunamiden kaçmaya çalışan bir grup insanın hikayesini anlatan film, bu yıl Oscar yarışında Norveç'i temsil edecek.

Roar Uthaug ile anlaşılmadan önce, filmi yönetmesi için adı geçen yönetmenler arasında Joseph Kosinski (Oblivion), Kathryn Bigelow (Ölümcül Tuzak), Mimi Leder (Derin Darbe) ve Catherine Hardwicke (Alacakaranlık) gibi ünlü isimler yer alıyordu.

Tomb Raider filminin senaryosunu kaleme alması için ise Transformers 5'in de yazar kadrosunda yer alacak genç senarist Geneva Robertson-Dworet ile anlaşıldı. Dworet, daha önce Evan Daugherty (Pamuk Prenses ve Avcı, Ninja Kaplumbağalar) tarafından kaleme alınan senaryoyu yeniden yazacak.

Yeni bir film serisini başlatması umulan Tomb Raider filmi hakkında bilinenler şimdilik oldukça kısıtlı. Filmin konusu hakkında şu ana kadar açıklanan tek detay, 2013 yılında yayınlanan oyun gibi yeni filmin de Lara Croft'un ilk macerasını anlatacağı.

• Angelina isteriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşadığı duygusal değişimi başarılı bir şekilde aktarırlar umarım. İçi boş aksiyon filmlerinden gına geldi.

• Angeline Jolie yoksa çöpppppp

• ilk filmleri biraz çocukça dı ama yine Angelina Jolie oynamasını isterim
    ilk filmlerden daha iyi olur bu seferhttp://www.imdb.com/title/tt0146316/?ref_=nm_flmg_act_27http://www.imdb.com/title/tt0325703/?ref_=nm_flmg_act_24

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Angeline Jolie yoksa çöpppppp

İlk 2 filmde Angelina vardı yine çöptü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Angelina varsa çöp Angelina yoksa kanalizasyon falan o zaman

Kısacası Angelina'nıjn olduğu bir Tomb Raider filmi görmek isterdim. Hatta Brad Pitt'te olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 18 Kasım 2015; 1:56:34 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Angelina varsa çöp Angelina yoksa kanalizasyon falan o zaman

Kısacası Angelina'nıjn olduğu bir Tomb Raider filmi görmek isterdim. Hatta Brad Pitt'te olsun.

Ya tabi Lara karakteriyle özdeşleşmişti ama bu filmler epey eskidi ve Angelina da epey yaşlandı ve değişti. Yani makyajla bile bu saatten sonra Lara karakterinde sırıtır. Kaldi ki biz ilk başlarda bu filmi Angelina için izlemedik. Film karakteri olarak Lara bence öyle büyük bir kitleyi sırf kendisi için izletecek bir karakter değildi. Film de kötü olunca elde var 0. Zaten oyunlarında bile Lara elli defa değişti. Nerde o PS1'deki Lara'lar nerde günümüzdeki Lara. Defalarca model değiştiren bir oyun karakterinin başarısız 2 filminden sonra Angelina oynamış oynamamış çok da mühim değil. Karakter kendine bağlayıcı değil çünkü yani film karakterinden bahsediyorum. Filmi güzel yapsınlar Lara farklı olsa da olur. Günümüz Lara'ları hep ergen tipli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk film Lara Croft'un acemi zamanlarını anlatacak deniyor, siz Angelina Jolie diyorsunuz. Kadın yaşlandı artık, Lara'nın gençliğini oynaması imkansız. Umarım genç Lara Croft için uygun biri bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 18 Kasım 2015; 2:23:42 >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Bana göre Angelina filmin kurbanı oldu. Nedense bende eski Tomb Raider'ı seviyorum ya. Bu yeni gelen Laramsı 2013'teki sümüklü her bir şeye ağlayan bir sünepenin teki. Benim bildiğim Lara aristokrat bir ailenin asil bir kızı aynı zamanda soğukkanlı, cesur... uzar gider bu liste.
  • Lara Craft bu filmde 20'li yaşlarında olacağı için Angelina Jolie'nin dönmesi söz konusu değil. Rol için bugüne kadar adı geçen isimlerin başında: Olivia Wilde, Gemma Arterton, Megan Fox, Jessica Biel, Anne Hathaway ve Elizabeth Olsen geliyor.

• 2008'deki lara beğendiğim bir bayan

2013'teki larayı canlandıran kızı pek beğenmedim

Yeni oyunda da aynı yüzü kullanıyorlar galiba.

Filmde Anne Hathaway oynayabilir baya popüler ben pek lara croft rolüne yakıştıramadım jessica alba gibi yüz hatları olan daha genç biri oynayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 18 Kasım 2015; 4:26:11 >

• Angelina Jolie olmalı mutlak surette.

• Ben ilk filmlerde de Angelina Jolie yi çok beğendiğim halde bu role yakıştırmamıştım zaten. Çünkü yüz hatlarıyla çok olgun duruyor. Oysa Lara daha bebeksi hatlara sahip. Açıkçası daha başarılı yönetmenlerin elinde serinin Batman gibi bir efsaneye dönüşmesini temenni ederdim. Bakalım nasıl oacak.

• Angelina bence hiç yakışmıyor o role (ciddiyim ama bir sürü eksi alacağım) daha genç biri olmalı

• Jill de Jong'u görmedin herhalde sen

• senaryo efsane beklentim çok büyük .film in çok iyi olması yetmeyecek beklentiler ne kadar büyük olursa yapılan işin de o kadar çok iyi olması lazım.

• Aramaya gerek yok alın size lara croft :)
  • angel bacı yaşlı ya

• Yvonne Strahovski, Lara olsun. Yanına da ver Adam Baldwin'i. Alamadıkları oskar kadar dişimi kırcam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.