Şimdi Ara

Adsl Faturasındaki İlginçlik...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 30 Kasım Perşembe günü 1024 3gb kotalıdan 256 sınırsıza geçmek için dilekçe verdim.Eve geldiğim de hız 256 sınırsız olmuştu.O gün hiç download falan yapmadım.Bugün Kasım ayı faturası geldi.

Aylık Ücret : 36,84
    Kıst Ücreti : -
    Kullanım Ücreti Kasım-2006 : 18,23
    Bağlantı Ücreti : 4.32

Toplam (KDV-ÖİV MATRAHI) : 59,39
    Katma Değer Vergisi (%18) : 10,69
    Özel İletişim Vergisi (%15) : 8,91

GENEL TOPLAM : 78,99
    Önceki Aydan Devir : 0.20
    ARA TOPLAM : 79,19
    Gelecek Aya Devir : 0,19

ÖDENECEK TOPLAM : 79.00

Kotayı Aşan Kullanım Miktarı : 2,425 MB

Benim hesabıma göre 29 ytl 3 gb kotalı fiyatı var. 4,32 hadi 5 ytl diyelim. 29+5 = 34 YTL
    24 YTL de kota aşım ücreti en fazla 60 YTL gelmesi gerekirken bu 79 YTL ne ?

-edit- Bu 36,84 ile 18,23 Ytl yi anlamadım.Normalde benim aylık ücretim 29 YTL değil mi ? Kasım ayı kullanımı da 18,23 ytl nasıl oluyor bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trbugrapc -- 25 Aralık 2006; 17:07:49 >

• 30 kişi bakarda 1 kişi bile cevap yazmaz mı
  • 256 sınırsız parası 49 ytl ile 3 gb sınırlı parası 29 u birlikte aldılar demekki. Önümüzdeki ay faturan 49 ytl olarak normal gelecektir.
  • len olm adamyoda yakalamiim seni
  • quote:

Orjinalden alıntı: ashc

256 sınırsız parası 49 ytl ile 3 gb sınırlı parası 29 u birlikte aldılar demekki. Önümüzdeki ay faturan 49 ytl olarak normal gelecektir.

yok abi yarın şikayete gidiyorum.Sınırsız parasını alıyorsa geçtiğim kota parasını niye alıyorsun.Kota parasını alıyorsa niye sınırsız parasını alıyor
  • ana bnde bu ayın 6 sında geçtim 256 ya 6gb sınırlıdan ayın 6 sına kadar 200mb faln yapmıştım kotayı ama tabi sınırsız gelince abandım torrenta
    şu an 16gb ta tabi bnimde ewe gelince direk geçmişti ertesi gün yapmaya başladım downoladları banada şimdi 70-80 ytl mi gelicek fatura yuhhhh
    tt
  • quote:

Orjinalden alıntı: ...::EnTeRHaSaN::...

ana bnde bu ayın 6 sında geçtim 256 ya 6gb sınırlıdan ayın 6 sına kadar 200mb faln yapmıştım kotayı ama tabi sınırsız gelince abandım torrenta
    şu an 16gb ta tabi bnimde ewe gelince direk geçmişti ertesi gün yapmaya başladım downoladları banada şimdi 70-80 ytl mi gelicek fatura yuhhhh
    tt

sana bi 20 ytl kıst ücreti yollayacaklar.kdv siz ama bu ekle kdv yi normal fiyatıda ekle o kadar geklecek toplam.50 sınırsız desen işte 80 falan gelebilir.

-edit- sayı hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trbugrapc -- 26 Aralık 2006; 1:30:04 >

• Bende 1024/3 gb dan sınırsız 256 ya geçicem. Ama bu yazdıklarınızdan sonra nasıl oalcak zor iş valla. Ne yapsam da kazıklanmasam
  • quote:

Orjinalden alıntı: trbugrapc

quote:

Orjinalden alıntı: ...::EnTeRHaSaN::...

ana bnde bu ayın 6 sında geçtim 256 ya 6gb sınırlıdan ayın 6 sına kadar 200mb faln yapmıştım kotayı ama tabi sınırsız gelince abandım torrenta
    tt

sana bi 20 ytl kıst ücreti yollayacaklar.kdv siz ama bu ekle kdv yi normal fiyatıda ekle o kadar geklecek toplam.50 sınırsız desen işte 80 falan gelebilir.

-edit- sayı hatası

yok böyle bişey harbiden ya adamlar nasıl kazıklasam die düşünüyolar
    şöyle bişey war bide ekim ayında bağlattım ilk olarak neti 6gb sınırlı sitede ay sonu 6.2 de kaldı ewe gelen faturada 8.3gb dedi naaplım ödedik 115ytl gelmişti
    faturam we bunun sadece 4ytl si bağlantı ücreti idi sonra tabiki 256 sınırsıza geçtik yine kazııklanıyoruz

• haydaaaa ne işin var senin çayda

bende ayın 15 inde geçtim 256 ya daha önceki aboneliğin 1024/3 dü

şimdi kota 4,283 GB da ayın 1 ine kadar sen ona 5 de

dur bakalım faturamızda ne gibi bi şirinlik olcak hak getire
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenkforce

Bende 1024/3 gb dan sınırsız 256 ya geçicem. Ama bu yazdıklarınızdan sonra nasıl oalcak zor iş valla. Ne yapsam da kazıklanmasam

Ay sonunda geçecen
    Ayın son günü gidecen başvuracan ertesi gün ayın 1 i olacak o zaman sorun olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.