Şimdi Ara

Vestel'e sorduk: Yeni nesil Venus V3 telefonlar ve vergi tartışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
3.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel yeni telefon ailesi Venus V3'ü duyurdu. Yeni telefonlar ve kamuoyunda Vestel Vergisi olarak bilinen ithal telefonlara vergi tartışmasını Vestel İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan'a sorduk.

• Her şeyin bir bedeli varmış ??

• Teknolojiden en son ne varsa koymuşlar . Bunların teknoloji algısına tüküreyim .

#GururlaVergi

• teknoseyire koymuşlardı fiyatı

5 inç 1150 tl
    5.5 inç 1300 tl

kimse almaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 17 Kasım 2015; 18:01:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espesito

Her şeyin bir bedeli varmış ??

Vergi olayı gelseydi adına Esaretin Bedeli denirdi herhalde.
  • Beyler ve bayanlar baştan uyarayım, hoparlör ve kulaklıklarınızın sesini kısın. İşetme kaybı yaşayabilirsiniz..!!!
  • Sanırsın amerikayı yeniden keşfedediyolar

• vestel telefon isine hic girmemeliydi bence alan pisman

• 2 gb ram, 1.5 ghz işlemci, 2400 mAh pil 1299 tl ha ? zuahahaha

ulan burdaki vestel şakşakçıları zenfone 2; 4 gb ram, 3000 mAh pil, 2.3ghz işlemci ile 1299 liraya çıkınca omo bo çok poholo demişlerdi hahaha

abi yerli üretim olsun olsun da adamlar ithal telefona %25 ötv ödeyip daha iyisini 1299 liraya satıyorsa senin bazı vergileri ödemeden daha düşük telefonu çok çok daha ucuz fiyata satman lazım.

#VestelAlmaAldırma

• Belki bazı politikaları yanlış olabilir ama başta çin telefonları nasıldı şimdi nasıl bence devam etmeli ama fiyat ve kaliteyi hızlı şekilde yukarı çekmeli

• bide ötv olsa 1800 olurdu telefon
    sanki telefonda sd 810 islemci var

1100 1300 tlden hic sansi yok
    g3 gibi telefon varken bunlari bitirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 17 Kasım 2015; 19:13:07 >
  • erdi özüağ: fiyatlandırma sanki biraz fazla gibi
    vestel: her şeyin bedeli var...
    ...teknolojinin son ne varsa hepsini koyduk

sesli güldüm
  • Bunlar teknolojiyi explorerla takip ediyor sanırım. Teknolojide ne varsa koyduk derken 2012 den falan bahsediyorlar sanırım
  • Snap 615 ve 1300 tl

Lg g4 satılıyor be o fiyata

Senin o telefonu 500 tl ye satman lazim, hani vatandaşını düşünüyorsun yerli üretim diyorsun ya anladın sen onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöp demeye bile layık değil

• Hala vergi diyor utanmadan

• Ben buradaki ve başka forumlarda ki tartışmaları hayretle izliyorum. Sürekli bunun yerine şu alınır, yok bu çöp şeklinde ki yaklaşımları kınıyorum.Bir habercilik yapılıyor ve kamuoyu bilgilendiriliyor.İthal ürünleri biz hala bu hevesle alırsak 5 sene önce 750 tl ye aldığımız İphone u 3 sene sonra 5000 tl ye almak kaçınılmaz olacak. Yerli üretime hep beraber destek vermeliyiz. Bir ülke başka türlü teknoloji geliştiremez. Casper ve Vestel e sürekli önyargı ile bakan ve yabancı markaları hevesle alan bir gençlik olduğu müddetçe biz malesef herşeyi daha pahalıya almaya devam edeceğiz.
    Birşeyler yapmaya çalışan yerli markaları desteklemeliyiz. Milliyetçilik ve vatan sevgisi bu şekilde olur, yoksa aldığınız lg yada apple ile arkadaşlara hava atarak değil.
    Teşekkürler.

• niye ucuz çıktık diye eleştirilmişler ahahahaha :DDD ben buna heryerimle gülerim

• işlemcisi fena değil,altta kalmaz her işi layıkıyla görür...bir çok elit marka bu işlemciye yer veriyor,Asus,Lenovo vs.

Ama;özgün bir tasarımı yok belki cesaret edemediler oda ayrı bir konu lakin birde marka değeri var,mobilde dün 1 bugun iki,bilinirliğin eksi yani insanları çekmen için fiyatları oldukca aşşağıda tutmalılardiki fp uzaktan yakından olayı yok,radyo dahi koymamışsınız yani bunlar küçük ama önemli detaylar...

tüketiciye önünü keserek,hükümete yakınlığınızı kullanıp ek vergiler getirerek içi dışı vergi olmuş sistemde sıçrama yapamazsınız,kenan gibi tipler de kurtarmaz sizi!..

• quote:

Orijinalden alıntı: gugurluer

Ben buradaki ve başka forumlarda ki tartışmaları hayretle izliyorum. Sürekli bunun yerine şu alınır, yok bu çöp şeklinde ki yaklaşımları kınıyorum.Bir habercilik yapılıyor ve kamuoyu bilgilendiriliyor.İthal ürünleri biz hala bu hevesle alırsak 5 sene önce 750 tl ye aldığımız İphone u 3 sene sonra 5000 tl ye almak kaçınılmaz olacak. Yerli üretime hep beraber destek vermeliyiz. Bir ülke başka türlü teknoloji geliştiremez. Casper ve Vestel e sürekli önyargı ile bakan ve yabancı markaları hevesle alan bir gençlik olduğu müddetçe biz malesef herşeyi daha pahalıya almaya devam edeceğiz. Birşeyler yapmaya çalışan yerli markaları desteklemeliyiz. Milliyetçilik ve vatan sevgisi bu şekilde olur, yoksa aldığınız lg yada apple ile arkadaşlara hava atarak değil.Teşekkürler.

Arkadaşım oem donanımdan anlıyorsan bu yorumu yapman talihsiz olmuş kusura bakma.
    koydukları işlemci orta sınıf telefonların işlemcisi. aynı fiyatlarda yabancı firmalar üst seviye telefonları veriyor . Yabancı firmalar ek vergiler ödeyerek çok çok çok daha iyi telefonu kendine yerli diyen firmanın çöplerinden daha ucuza bana sunuyorsa kusura bakmasın babamın firması olsa almam.
    Madem yerli bu donanımla bu telefonu 500 TL den fazlaya vermesin

VESTEL ALMA ALDIRMA !!!
    #VestelAlmaAldırma

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.