Şimdi Ara

FM16 THIS GAME CANNOT BE INSTALLED Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bugün D&R mağazasından fm16 aldım eve geldim dvd yi taktım installe bastım koduda girdim fakat
    ''THİS GAME CANNOT BE İNSTALLED'' cıkıyo daha once bu sorunu alan ve çözümünü bulmuş kişiler varsa bi yardım edebilrmi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• atakan89 A kullanıcısına yanıt
    Bende bugün Fm 16 satın aldım. Aynı sorun benimde başıma geldi. http://forums.totalwar.com/showthread.php/149884-DVD-Steam-Install-quot-This-game-cannot-be-installed-quot şu sitede benzer sorun çözülmüş.
  • Aynı sorun bende de vardı gelen cd kutusunda 2 tane key var ben hep 1 tanesini giriyordum instal olmuyordu, sonra diğer ürün kodunu gördüm ilk önce 1. keyi sonrasında 2. keyi girdim. sorun kalmıyor.
  • sorunu çözebildiniz mi?
  • ben internetten almıştım oyunu ama kutu içinde tek şifre var??
    sadece ön kapağın arkasındaki kağıtta şifre var. içinden bir de kullanım kılavuzu çıktı ama üstünde şifre yok. sizin oyun kutusunda diğer şifre nerdeydi acaba?
  • Beyler sorunu çözebilen var m?

Edit: Ben documentary şifresini girip oyunu kurmaya çalışıyormuşum :) football manager keyi ise kullanım kitapçığının arkasındaymış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 16 Aralık 2015; 23:06:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.