Şimdi Ara

FM 15 GS Kariyer : No Mercy Will Be Shown !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  FM 15 GS Kariyer : No Mercy Will Be Shown !!

Galatasaray Kulübü başkanı Duygun Yarsuvat T.D Berkay Öztürk ile yıllık 2.8 milyon euro karşılığında 1 yıllık anlaşma sağlandığını kamuoyuna açıkladı.

Berkay Öztürk'ten ilk açıklamalar "Öncelikle bu sorumluluğu bana veren başkanımıza çok teşekkür ediyorum.Şu anki anlaşmam 1 yıllık ama umuyorum daha uzun yıllar buraya hizmet etmeye devam edeceğim.Taraftarımızın içi rahat olsun güzel günler bizi bekliyor."

Hemen işimin başına koyuldum ve takımda olmasını istemediğim, yaşı ilerlemiş bir oyuncuyu sattım bir oyuncumu da ligimizdeki bir takıma kiralık verdim sözleşmeye göre düzenli oynacak maddesi koydurdum kabul ettiler.Bakalım neler olacak

Dizilişimiz ise bu şekilde fakat 5 yabancı sınırı olduğundan dolayı dönüşmeli olarak 1 yabancı oyuncumuzu keseceğim.

5 Hazırlık maçı oynadım.Bu sonuçlar beni tatmin etmedi.Gerçi bayern , dortmund la oynadım aradaki 2 maçı. Süper Kupa'da Fenerbahçe maçı yaklaşıyor biraz tedirginim

Vee beklenen maç Türkiye Süper Kupa Maçı : Galatasaray : Fenerbahçe Heyecan Doruktaaaaa veee.....

Kral'ın tek golüyle süper kupayı bir kez daha fenerbahçe'nin elinden alıyoruz.Sezona güzel başlıyor Berkay Öztürk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 16 Kasım 2015; 13:13:50 >

• Gökhan Zan'ı görünce dedim " nasıl ya bu adam bu sene yoktu " dedim meğersem FM 15'miş .

Başarılar hocam
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    sağol hocam.Yorum gelmeyince ara vermiştim bende devam edeceğim artık.
  • Arkadaşlar teknik direktör olarak bazı katı prensiplerim var bunları açıklayayım sizlerle. Birincisi benim takımım olabildiğinde az gol yiyecek.Attığı gol ne kadar olursa olsun isterse bütün maçlarımızı 1-0 kazanalım fakat gol yenmeyecek , defansımız sıkı ve sağlam olacak.İkinci prensip seneye eğer takımın başında kalırsam yaşlı oyuncuların (yaşlıdan kastım 28 yaş ve üzeri) hepsi gönderilecek kim olursa olsun.Üçüncü olarak önceliğim gençler transfer etmek yerine altyapımızdan yani kendi içimizden oyuncu çıkarmak , en azından bunun için çaba göstereceğim.

Bu arada Şampiyonlar Ligi'nde gruplar belli oldu.Zor bir gruptayız hedefimiz 3. olup Avrupa Ligi'ne gitmek ama bakalım neler olacak

2014-2015 Sezonu : İlk Sezon İlk Heyecan

Spor Toto Süper Lig 1. Hafta Galatasaray - Kasımpaşa

Sezonun ilk maçı , açılışı evimizde güzel yapıyoruz Kasımpaşa'ya karşı net skorla gol yemeden

NOT : Önümüzdeki 2 maç zorlu deplasman.Hadi hayırlısı bakalım sağ çıkabilecezmi

Spor Toto Süper Lig 2. Hafta Derbi Beşiktaş - Galatasaray

Erken bir derbiydi Beşiktaşla.Maçta baştan sonra üstün olan taraf bizdik taaki 80 lerde Hamit'i oyuna sokana kadar Kontraya çıkarken topu kaptırdı ve alacağımız maçta beraberliğe razı olduk

HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ !! Şampiyonlar Ligi 1. Hafta B.Leverkusen - Galatasaray

Şampiyonlar ligi heyecanı başlıyor.İlk rakip zorlu Leverkusen deplasmanı.Gerçekçi olmak gerekirse hedef beraberlik bakalım neler olacak

Resmen galibiyeti kaçırdık çok üzgünüm 2 farklı üstünlüğü yakalamıştık fakat 80 lerde beraberliği yakaladılar bu duruma çare bulmak lazım

Spor Toto Süper Lig 3. Hafta Galatasaray - Mersin İ.Y

Döndük yeniden lige.Geçen maçın acısını Mersin'den çıkardık Kral Burak Yılmaz'ın hattrickiyle.....

Spor Toto Süper Lig 4. Hafta Konyaspor - Galatasaray

4.Hafta maçında Konya deplasmanındaydık temkinliydik.İstediğimiz sonucu alarak sahadan ayrıldık.Oyuncularımı tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 20 Kasım 2015; 21:13:42 >

• Kral coşuyor yine

Takipteyim hocam, başarılar kariyerinizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

Kral coşuyor yine

Takipteyim hocam, başarılar kariyerinizde.

Teşekkür ediyorum hocam , sağolun
  • Başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Başarılar

Sağolun hocam
  • Veee kaldığımız yerden devam ediyoruz....

Ligde 4 , Şampiyonlar Ligi'nde ilk hafta geride kalmıştı. Bakalım neler olmuş...

İlaç gibi gelen güzel bir galibiyet serisi... Evimizde Barçayı yenerek (eze eze) , daha sonrasında Roma deplasmanında Roma'yı yakmamız neredeyse gruptan çıkmamız imkansız olmuşken bize gruptan çıkma garantisini aşılıyor gibi Aradaki lig galibiyetleriyle de tadınmaz yenmez bir hal aldı

Tamda işler iyi gidiyor derken deplasmandaki gençlerbirliği beraberliği az da olsa moralimizi bozdu.Ama yıkılırmıyız tabikide hayır Romayı birkez daha yakarak yolumuza devam ettik , evimizde derbiyi de kazandık veee en önemlisi evimizdeki Leverkusen maçını da alarak gruptan çıkmayı garantiledik Allahım inanamıyorum bu gruptan çıktığımıza fakat 10 maçlık yenilmemezlik serimiz şok Gaziantep yenilgisiyle son buldu

T.D Berkay Öztürk'ten açıklama : "Gaziantep yenilgisi bizim için kötü bir maç oldu fakat yolumuza devam etmek zorundayız taraftarlarımızdan özür diliyoruz"

Art arda 3 deplasman maçına çıktık işte sonuçlar...

Bu arada Ziraat Türkiye Kupası'da başlamış oldu.

Kuşkusuz Barça yenilgisi normaldi.Zaten iyi mücadele gösterdik maçta.Skordanda anlaşıldığını düşünüyorum

Şampiyonlar Ligi'nde bu imkansız grupta adeta tarih yazdıkk...

Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.....

Ligdeki puan durumu ve İstatistikler

Ligin ilk yarısı lider bitirmiş bulunuyoruz kuşkusuz 2.yarı daha çetin geçecek Gol makinemiz Kral Burak Yılmaz takımımızı 13 golle takımımızı sırtlayan isim olarak göze çarpıyor Asist sayısıda hiç fena değil ayrıca

!!!SON DAKİKA!!!

Alex Telles Juventus'ta... Detaylar aşağıda....

Normalde takımda tutacaktım fakat istediğim parayı ve koyduğum özel maddeyi kabul ettiler zaten Telles'e de söz vermiştim Juve'den teklif gelince satacağım diye.17 milyon euro gibi iyi paraya gitti ve sonraki satışlardan kazanç oranı ise %40

Gelen taze parayla boş durmadım ve uzun süren pazarlıklar sonucunda Simeone Zaza'yı 11.5 milyon euro'ya renklerimize bağladık.Yalnız kendisi sezon sonunda takımımıza katılacak....

Şimdilik bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 21 Kasım 2015; 23:22:34 >

• Hocam ben genelde küçük takım alıp süper lige çıkıyorum.Fakat şöyle bir sorun var.Genel olarak maçlarda pas sıkıntısı yaşıyorum oyuncular hep riskli pas verip topu kaptırıyoruz ve gol yiyoruz.Kaç kez dememe rağmen hep devam ediyor.Kadro iyi halbuki istersen ss atabilirim
    Başarılar bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Hocam ben genelde küçük takım alıp süper lige çıkıyorum.Fakat şöyle bir sorun var.Genel olarak maçlarda pas sıkıntısı yaşıyorum oyuncular hep riskli pas verip topu kaptırıyoruz ve gol yiyoruz.Kaç kez dememe rağmen hep devam ediyor.Kadro iyi halbuki istersen ss atabilirim
    Başarılar bu arada

Sağolun hocam. Öncelikle oyun anlayışı ve akıcılığınızı Hücum ve Akıcı , takım talimatlarını ise şu şekilde yapmanızı öneririm.Şahsen benim şu an takımımda uyguladığım özellikler bunlar...

NOT : Oyuncularınıza kaleci hariç daha az şut çek komutu verin ve dikine pas yap , riskli pas yap gibi özellikleri sakın işaretlemeyin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 22 Kasım 2015; 16:41:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazyBoys82

quote:

Hocam ben genelde küçük takım alıp süper lige çıkıyorum.Fakat şöyle bir sorun var.Genel olarak maçlarda pas sıkıntısı yaşıyorum oyuncular hep riskli pas verip topu kaptırıyoruz ve gol yiyoruz.Kaç kez dememe rağmen hep devam ediyor.Kadro iyi halbuki istersen ss atabilirim
    Başarılar bu arada

Sağolun hocam. Öncelikle oyun anlayışı ve akıcılığınızı Hücum ve Akıcı , takım talimatlarını ise şu şekilde yapmanızı öneririm.Şahsen benim şu an takımımda uyguladığım özellikler bunlar...

NOT : Oyuncularınıza kaleci hariç daha az şut çek komutu verin ve dikine pas yap , riskli pas yap gibi özellikleri sakın işaretlemeyin!

Özellikle işaretlemiyorum zaten hocam onları.Sizin dediğinizi bi denerim çok sağolun.başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinadukeeee -- 22 Kasım 2015; 16:44:16 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CrazyBoys82

quote:

Başarılar bu arada

Özellikle işaretlemiyorum zaten hocam onları.Sizin dediğinizi bi denerim çok sağolun.başarılar

Rica ederim. Sağolun

• Telles oyunun en iyi 2 3 bekinden biri hata yapmissin bence.

Brumayi itelemeye calis.

• Güzel gidiyor başarılar
  • Arkadaşlar harddisk bozulduğu için save felan hepsi gitti şanssızlığın böylesi
  • Geçmiş olsun hocam. Fm oynayan birinin başına gelebilecek en kötü şeyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

Geçmiş olsun hocam. Fm oynayan birinin başına gelebilecek en kötü şeyi olmuş

evet hocam şanssızlık yapacak bir şey yok ama zaten pazar günü döneceğim tatilimi bitiriyorum vizeler bittiğinde gelmiştim.Ama yinede kötü oldu
  • Başarılar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Başarılar hocam.

Hocam sağolun diyemiyorum çünkü harddisk gitmiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.