Şimdi Ara

Dizi önerisi - İzledigim dizileri yazdım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The 100 - 12 Monkeys - American Horror Story - Arrow - Banshee - Bates Motel

Black Sails - Blindspot - Constantine - Continuum - Dark Matter - Defiance - Extant

Falling Skies - Gotham - Grimm - Helix - Heroes - Heroes Reborn - Humans - İzombie

Legend of the Seeker - Limitless - Marvel's Agent Carter - Marvel's Agent of Shield

Marvel's Daredevil - Orphan Black - Person of İnterest - Salem - Sense8 - Shameless US

Sleepy Hollow - The Flash - The Last Ship - The Strain (Strigoiiii) :)

Battlestar Galactica - Prison Break - Dexter - Game of Thrones - Mr.Robot - Sons of Anarchy -

SuperNatural - Teen Wolf - The Walking Dead - True Blood - Vikings - Z Nation - Fringe

Spartacus - Spartacus Gods of the Arena - Lost - Firefly - Rome - Breaking Bad - True Detective

Sherlock - Almost Human - Being Human - Bitten - Blue Mountain State - Black Mirror

Da Vinci's Demons - Fear the Walking Dead - Hannibal - Haven - Under the Dome

Intelligence - Lost Girl - Merlin - Nikita - Revolution - Smallville - Terra Nova - The Wampire diaries

The Original - The V (2009) -

Mini Diziler

The Lost Room - The Pacific - Generation Kill - Band of Brothers - Harper’s Island - Halo: Nightfall

Taken - The Prisoner -

• The Last Man on Earth
    Wayward Pines
    Narcos
  • Dominion
    Penny Dreadful

Malesef 2. sezon onayı sanırım alınmamış The Tomorrow People var ben 7. bölümdeyim şuan onay almamasına rağmen bile bile izliyorum hemde zevkle . Belki sonu yok dizinin ama pişman değilim kaliteli bir yapımmış , zevkine yakın bir dizi diye yazdım bakmak istersen.
  • Stitchers bunada bir bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melisa55555 -- 16 Kasım 2015; 2:47:41 >
  • Better Call Saul
    Narcos
    Seinfeld
    Friends
  • Strike Back
  • OZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.