Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 için Premium Edition iddiaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S7 için Premium Edition iddiaları

Bir dönem Galaxy S amiral gemi modellerinin LTE-A adı altında daha iyi donanıma sahip versiyonlarını görüyorduk ancak Galaxy S6 amiral gemi modeli ile bu geleneğe bir son verilmişti. Gelecek yıl Samsung tekrar eski alışkanlığına dönebilir ancak bu kez Premium Edition olarak.

Çin'den gelen iddialara göre gelecek yıl standart Galaxy S7 amiral gemi serisinin yanında Galaxy S7 Premium Edition adında sadece Güney Kore'ye özel bir versiyon daha olacak. Bu versiyonda 4K ekran yer alacağı belirtiliyor. Yani Sony'nin Xperia Z5 Premium modeline doğrudan rakip olacak.

Kısa süre önce Samsung'un bu haberimizde resmiyet kazandırdığı özelleştirilmiş çekirdeklere sahip Exynos 8890 yonga setini kullanacağı bilinen Galaxy S7 modelinin, ABD ve Çin'de ise Snapdragon 820 yonga seti ile geleceği ifade ediliyor. Bu haliyle 4K içeriklere hazır olduğu görülen Exynos 8890 yonga seti, bununla birlikte Galaxy S7 Premium Edition modelinde 12 yerine 14 çekirdekli Mali-T880 grafik birimini kullanacak ve 4K içeriklerde en akıcı tecrübeyi kullanıcılara sunacak. 

Şu anda mobil cihazlar için 4K içerikler çok yaygın değil. Bu bakımdan Sony Xperia Z5 Premium modeli belirli içeriklerde ekranı 4K çözünürlükte kullanırken, normal kullanımda ise Full HD seviyesine dönüyordu. Muhtemelen Galaxy S7 modelinde de benzer bir yöntem görebiliriz. 

Galaxy S7 Premium Edition modelinde orijinal model gibi USB Type-C girişi, 23MP çözünürlüğünde Sony IMX 300 sensör, ESS Sabre ses yongası, ClearForce dokunmatik ekran teknolojisi gibi özelliklerin korunacağı tahmin ediliyor.  

• S7 Plus Premium Edge modelini bekliyorum

(Kimse yazmadan ben yazıyım) :D

• Gerek yok bu kadar sidik yarıştırmaya . Kullanıcıya her özelliğinden yeteri kadar faydalansın yeter . Ben etrafta hadi telefonlarımızı kapışırtıralım iyi olan kazansın diyeni görmedim :)

• Bence firmalar yanlis strateji izliyor bu sekilde yaparak kendi satislarini yavaslatiyorlar. Bakiniz Z5 cikti ama herkes Z5 Premium modelini bekliyor. Yada Sony ps4 2 seri var piyasada herkes son seriyi alabilmek icin bekliyor.

• Zaten iyi birşey yaptınız ya bo*unu çıkarın

• samsung hayatda premium ismini koymaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

S7 Plus Premium Edge modelini bekliyorum

(Kimse yazmadan ben yazıyım) :D

dedi apple fanboy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm ne adamlarsınız yav, milyar dolarlık şirketlere akıl veriyorsunuz, tam cahilsiniz yemin ediyorum...

Size ne yani adam 1000 tane de telefon çıkarsa siz nedir yani? Adamlar orada milyarlık şirket yönetiyor, daha nasıl kar ederim diye düşünüyor bizim akıl zenginleri de yeter diyor hey allahım yav, birde bu tür adamlar gelir memleketi eleştirir.. Sen elini taşın altına koyuyormusunda birşey üretebiliyormusun?
  • 4K ekran olunca mok oluyor. Kullansın mallar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k son olacak mı acaba? Hiç zannetmiyorum :)

• ergenius kullanıcısına yanıt
    Allah'tan bilgisayarda olduğu gibi telefonda "toplama" olayı yok. olsaydı o zaman asıl görürdük kapışmayı
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Sony'yi anlayabilene aşk olsun zaten. Z4 beklerken Z3+ diye bir model getirdi. sonra Z5 bekledik onu da Kasım'ın ortasında getirdi. kendine net bir takvim belirlemeli Sony ve diğer markalarla yakın dönemlerde çıkarmalı telefonlarını.
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Aslinda az bekleyip 820 kullananlardan olabilirdi. Ustelik yeni islemci 4k islerin daha kolay ustesinden gelebilirdi. 6 ay dongusude satislarini yavaslatiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'ını seversen telefonda 4K çözünürlükte oyun oynamak nedir? VR haricinde tek bir pratik uygulama alanı var mı? Yazık cidden böyle kaynakları boşa harcamak...

• Adamlar yine kendi ülkeleri için özel olarak telefon çıkarmaya başladılar... İLLA EN İYİSİNİ KENDİ ÜLKELERİNE VERECEKLER.

HELAL OLSUN DİYELİM. BİZİMKİLERDE EKSTRA VERGİ İSTESİNLER. ARAMIZDAKİ FARK BU İŞTE...

• quote:

Orijinalden alıntı: cosica

Allah'tan bilgisayarda olduğu gibi telefonda "toplama" olayı yok. olsaydı o zaman asıl görürdük kapışmayı

Böyle bir proje vardı bir ara prototipleri vardı, yakında böyle birşey olması muhtemel
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Olm ne adamlarsınız yav, milyar dolarlık şirketlere akıl veriyorsunuz, tam cahilsiniz yemin ediyorum...

Size ne yani adam 1000 tane de telefon çıkarsa siz nedir yani? Adamlar orada milyarlık şirket yönetiyor, daha nasıl kar ederim diye düşünüyor bizim akıl zenginleri de yeter diyor hey allahım yav, birde bu tür adamlar gelir memleketi eleştirir.. Sen elini taşın altına koyuyormusunda birşey üretebiliyormusun?

Olmayan para ve eğitim ile ne üreteceksin? Var mı şu an?

Şu mesajında neyi savunduğunun farkında mısın?

Samsung'u savunacağım diye kendini rezil etmişsin tek kelimeyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

S7 Plus Premium Edge modelini bekliyorum(Kimse yazmadan ben yazıyım) :D

yok ya bence S7 PLUS PREMIUM ACTİVE NEO modeli daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiriboz1000 -- 16 Kasım 2015; 0:47:47 >
  • Premium ismini kullanacağını sanmıyorum....

• sadece g.kore'de çıkaracaklar.amma tantana yaptınız.bunu istemeyen 2K modelini alabildiği sürece sorun değil.satışına bakacak tutmazsa s8'de kullanmayacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.