Şimdi Ara

Genie Scout16 En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Geneio Scout 16 Satın Aldım. Genie Scout 16 'a Göre Oyunun En iyi Oyuncuları.
    Ve en iyi gelecek vaad eden hatta en iyi ucuz ve kelepir oyuncular... Muhtemelen en iyi verim sağlayan oyuncları secmişler normal de fazla olması lazım ama bunlar daha da iyi..neyse merak eden olur para vermek istemeyen olur paylaşayım :)

Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kertenkele -- 15 Kasım 2015; 20:52:50 >

• Teşekkürler hocam,deneriz oynamaya başlayınca oyuncuları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    bende almıştım da bu sekmelere nasıl ulaştın hocam?

edit. buldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dash. -- 16 Kasım 2015; 17:51:20 >
  • Ekledigin oyuncuların çoğu regen bilgin olsun.
  • bunlar regen değil demi?
  • Hiç biri regen değil hepsi ilk sezondan ve seneden mevcuttur zaten takip listesinede ekledim.
  • Tekrarlıyorum koydugun çoğu oyuncu regen kardeşim,istersen baştan kariyer açıp bakabilirsin gerçekte o oyuncuların çoğu yok.
  • Tekrarlıyorum Hocam , Oyun veritabanı büyük mü yaptınız ? kücük mü kaldiki en başta var yoksa bile maximum 1 sezon oynayın. hepsi cıkıyor cunku hepsini tektek listeme ekledım belki 1-2 tane yoktur.
  • nereden aldınız programı ve kaç lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockAndRollNeverDie

nereden aldınız programı ve kaç lira

http://www.fmscout.com/a-fm-genie-scout-for-fm16-is-confirmed.html

Hocam normalde ücretsiz de , bağış yapıyorsunuz işte. 3.5 euro toplam.
  • Adana ve Bursadaki iki oyuncu da bende yok ?
  • Veritabanı küçük veya orta seçerseniz bazı oyuncular görünmeyebilir, veritabanı büyuk olması gerek.

• Veritabanıyla alakası yok aynı oyuncuları google'da ki arama motorun'da da arattığınız da öyle oyuncular olmadığını size gösterecektir.
  • Kariyer Acaba ilk sezonunuzdan mı yani acar acmaz mı paylasım?

• Arkadaşlar Şu olaya açıklık getireyim,

Şimdi İlk sezon göztepe ile Başladım , Kaçıncı ayda oldugumu hatırlamıyorum şuan, neyse genie scout 16 satın aldım , Oyundaki o sezona ait ama bakın her sezon güncelleniyor veya her aylar da falan , program güncelliyor kendini ve bu durumda oyuncular değişiyor.

Ama size özellikle söyluyorum bu ilk sezona ait bir paylaşımdır. oyuncuların %95'i mevcuttur. Oyuncuları göremeyenler , veritabanı büyük yapsınlar özellikle. veya o ligleri eklesinler.
    zaten yukarıda belirtmiş oldugum oyuncuların cogu özellikle gelecek vaadedenler den bahsedıyorum wonderkid listesinde mevcuttur.

Kelepirler listesinden , Mesela ''BORİS MAHLER'' Size örnek göstereyim....
    Res,mde gördüğünüz üzere Bohis mahler kelepirler bölümün de yer alıyor adamımız ilk sezondan var..
    Şuan ki durumu ben geliştirdim onu belirli yerden sonra sürekli oynattım 5 yıldız ve değeri 80 milyon euro....

Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir. Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir.

• Buyrun Hocam adana ve bursadaki oyuncular bende yok demişsiniz , ben size resim olarak atıyorum hem gelişmiş halleri ve profilleri..
     Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir. Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir. Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir. Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

Buyrun Hocam adana ve bursadaki oyuncular bende yok demişsiniz , ben size resim olarak atıyorum hem gelişmiş halleri ve profilleri..
     Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir. Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir. Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir. Genie Scout16  En iyiler Wonderkid Ve Kelepirler. Resimlidir.

Regen olmasin bunlar... Tipleri de regen tipi

• Matheus Pereira'yı Sociedad'a almak için affedersiniz kıçımı yırttım, gelmedi namıssız.

Tabi Sociedad kariyerimi yaparken genie scout kullanmıyordum fakat Liverpool'a çok bomba isimleri alacam inşallah..

Bugün bende genie g alacam. 5 dolar varsın olsun gitsin. hak ediyor adamlar
  • kardeşim valla sayende fm artık benim için daha zevkli olacak.. az önce aldım, key falan geldi artık g versiyonundayım.. birazdan oyuna girip kariyere başlayacam

ilerleyen saatlerde Liverpool kariyerimide güncellerim, önce biraz araştırma yapalım bakalım

• Hocam süper bişey yaa oyunun zevki başka oluyo heleki ben 2027 ye kDar geldim genç yeteneklerin gelişmiş halini gördüm oyunu yeniden başlattım

80 milyon euroluk adam suan 2 milyon euro hepsni alasım var :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.