Şimdi Ara

İstanbulda Ford Mustang hakkında düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, abilerim. istanbulda mustang 2.3 ecoboost hakkında ne düşünüyorsunuz? Üniversite-ev arası ve haftasonları gezmek için kullanacağım. Araç her şeyiyle iyi güzelde 12.1 Litre yakması biraz sıkıntı çıkarır mı sizce?

Onun yerine bmw 420d xdrive önerir misiniz? 5.2 Litre yakıyor. Yaşım 22 yaşım dolayısıyla da biraz şekil bir şey olsun istiyorum.

(Bkz: Arabayı mavi kart ile alacağım. O yüzden bmw 117.000tl mustang 127.000tl civarına denk geliyor.)

Edit: Yılda ortalama 13.000km yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxio -- 15 Kasım 2015; 16:09:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yılda 5 bin KM falan yapıcaksan çok farketmez bence.4.20 Coupe Estoril renkle çok güzel olur ama diğeri de mustang be
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Yılda 5 bin KM falan yapıcaksan çok farketmez bence.4.20 Coupe Estoril renkle çok güzel olur ama diğeri de mustang be

Yazmayı unutmuşum. Şimdi ekledim ilk mesaja. Yaklaşık 10-15 bin km yaparım yılda. Ortalama 13bin km diye düşünürsek fark olur gibi Bmw alırsam dediğin gibi o rengi alırım. Ama mustang de ayrı be

• İkisi arasından Mustang diyorum.
    Ama basınca 20 litre yakar baştan söyliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roxio

quote:

Yılda 5 bin KM falan yapıcaksan çok farketmez bence.4.20 Coupe Estoril renkle çok güzel olur ama diğeri de mustang be

Yazmayı unutmuşum. Şimdi ekledim ilk mesaja. Yaklaşık 10-15 bin km yaparım yılda. Ortalama 13bin km diye düşünürsek fark olur gibi Bmw alırsam dediğin gibi o rengi alırım. Ama mustang de ayrı be

Bu araçların satışında bir engel yoksa BMW'yle başla derim.En kötü satarsın seneye,istediğin başka bir arabaya geçersin.4.20 eğer Coupe olacaksa ve mavi olacaksa senin için harika bir araba olur.Yakıtı üzmez,bakım aralığı yaklaşık yılda 1 kere olucak 13bin kmyle.Görüntüsüne ve içine denilecek bir şey yok zaten.

• 12.1 Lt falan yakmaz mustang.
    Biri dizel diğeri benzinli , paran varsa tabiki mustang.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Roxio

quote:

Bu araçların satışında bir engel yoksa BMW'yle başla derim.En kötü satarsın seneye,istediğin başka bir arabaya geçersin.4.20 eğer Coupe olacaksa ve mavi olacaksa senin için harika bir araba olur.Yakıtı üzmez,bakım aralığı yaklaşık yılda 1 kere olucak 13bin kmyle.Görüntüsüne ve içine denilecek bir şey yok zaten.

Galiba istanbul için öyle olacak gibi. Üsteki mesajı görünce soğudum biraz. Çok benzin yakıyor biri 5.2 biri 12.1. 20 ye de çıkıyorsa fazla biraz. Mustang isterim ben de fakat benzin konusu sıkıntı biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

12.1 Lt falan yakmaz mustang.
    Biri dizel diğeri benzinli , paran varsa tabiki mustang.

Kaç yakıyor? 2.3 ecoboost 12.1 gösteriyor sitelerde. Arabaya verecek param var fakat benzini çok yakmasından gönlüm razı değil. Bastıkça para gitmesinin hissi çok hoş değil. İkisi aynı fiyat hemen hemen. Benzin konusunda sıkıntı var gibi

• Ben Mustang derim.Sesi,görüntüsü muhteşem

ABD de 24.275 USD 'dan başlıyor 2.3 Ecoboost modelleri..

http://shop.ford.com/build/mustang/#/config/Config%5B%7CFord%7CMustang%7C2016%7C1%7C1.%7C100A.P8T.....COU.MST.~YZKAA.EBST.LESS.%5D
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Ben Mustang derim.Sesi,görüntüsü muhteşem

ABD de 24.275 USD 'dan başlıyor 2.3 Ecoboost modelleri..

http://shop.ford.com/build/mustang/#/config/Config%5B%7CFord%7CMustang%7C2016%7C1%7C1.%7C100A.P8T.....COU.MST.~YZKAA.EBST.LESS.%5D

Mavi kart ile alırsam 24.275 usd den mi alıyorum? Bir bilgin var mı?

• Yazin ABD'de 2015 model Ford mustang V6 motorlusunu kiralayip kullandim. Turkiyede'de F30 320ied araca sahibim.
    Benim onerim kesinlikle BMW'den yana. Onceki kasaya gore Mustang epey kendini gelistirsede Yol tutusu, ic mekan kalitesi daha genis/ferah ic mekan gibi artilari var 4 serisinin. Mustang alirsaniz Turkiyede cok nadir bir araba olmus olacak, kesin dikkat ceker ama bir sure sonra arabaya alisinca diger unsurlar on plana cikabilir.

• Bt

• Bmw evet iyi araba 4 serisi sportif ve güzel araba ancak kıyasladığınz 2015 mustang 2.3 çift turbo 320 bg araç yanyana koyarsanız bmw o arabanın yanında kimsenin farkına bile varmıyca bir araç olur size tavsiyem yeni mustangı yakından görün ayrıca aracın avrupaya ithal edilen bu versiyonu premium paket deri kalitesi işçilik oldukça iyi ve premium olanlar bu dolulukta abd fiyatı 40 bin dolar civarı bu rakam abd için ciddi fiyattır orda bmw lerin kaça satıldığından kimsenin haberi yok sanırım birde iki araç arasında yakıtı bu kadar kriter alanlar bence mustanga binmemeli bmw nin yakıtı 7.8 litre basarsan 10.11 litre mustang için 2.3 ecobost sakin 11.12 spor kullanım 13 15 lt arabanın kapısını tutmamış tiplerin artık şunun 1.6 çıksa falan laflarından artık sıkıldık bmw iyi araba bu tartışılmaz bana inanın o mustang ın yanında onu sizden başka kimse görmez trafikte şirket arabası gibi yüzlerce var ve çok sıkıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Beyler?
    http://forum.donanimhaber.com/m_111679050/f_//tm.htm#111679050

Ee nesi varmış? Babam alacak arabayı benim paramla ne alakası var?

• babanin alacaği arabayi kendininmiş gibi niye anlatıyorsun bize onu merak ettim,ortak hesabınız mı var forumdaBirde 60 liraya ihtiyacın varken 127bin tl lik mustangi nereden alıyorsun sen,
    neyse yormayalım kendimizi ya,cool story bro
  • Gönül istermi mustang alıp kullanmak ama 12.1 litre yazdığına bakma üzer seni baya. Yerinde olsam 420 alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

babanin alacaği arabayi kendininmiş gibi niye anlatıyorsun bize onu merak ettim,ortak hesabınız mı var forumdaBirde 60 liraya ihtiyacın varken 127bin tl lik mustangi nereden alıyorsun sen,
    neyse yormayalım kendimizi ya,cool story bro

Babam bana alacak yanlış anladın galiba

Edit: Anlama konusunda biraz sıkıntın var galiba. Babamın parasıyla benim paramın bir alakası yok. Ben harçlığımı alıyorum harçlığım bitince paraya ihtiyacım oluyor. Bunun babamın bana araba almasıyla ne alakası var?
    Bide csb yazmış ya hadi işine bak işim gücüm yok buradakileri trolleyeceğim. Zaten kararda verildi bmw 320i m line alıyorum madem hala csb diyorsun alınca fotoğrafını çekeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxio -- 23 Kasım 2015; 16:25:48 >

• vay bee...
    ne dallama bi dünya bu
    biz fakültede iken rahmetlinin torosa talim ediyoduk, o da boş bulursak, 40takla atıp yalvararak, işin ilginci aynı dönemde pederin maaşının iki katını kazanıyordum, tezata bak

kafa yokmuş o zaman, ota çoka sıvıyacağıma alaymışım bi 190dizel.
  • al gitsin fordu, korkma.. aslan besleyen yemine katlanır
  • Mustang alacak paran varsa benzini dert etme abi onuda alırsın :))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.