Şimdi Ara

Satılık TH 9 110 level köy isim degistirme hakkı duruyor... 225 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Barbar Kral 15 , Kraliçe 14 olucak yakın bi zamanda , labta balon 6 seviye ye yükselmekte savunmalar son seviyedir sadece hava patlatıcıların 1 seviyesi kalmıştır ...
    Oyunu bırakma kararı aldığımdan dolayı satmaktayım , Tekirdağ dan elden satış yapılabilir... 225 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlexanderCorvinus -- 15 Kasım 2015; 12:58:20 >

• yeni üye + ilk mesaj + 0 referans , köyü ilk verirsen alayım kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyDestroyeD kullanıcısına yanıt
    evet yeni üyeyim satış yapmak için burdayım seni tanımadığımdan dolayı ben sana nasıl güvenicem ? tekirdağ da yüz yüze satış yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlexanderCorvinus

evet yeni üyeyim satış yapmak için burdayım seni tanımadığımdan dolayı ben sana nasıl güvenicem ? tekirdağ da yüz yüze satış yapabiliriz

profilime girip dükkanımdan yaptığım alışverişlere bve aldığım yorumlara bakabilirsin sanalpazar üzerindende alabilirim

• güncel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

quote:

Orijinalden alıntı: AlexanderCorvinus

profilime girip dükkanımdan yaptığım alışverişlere bve aldığım yorumlara bakabilirsin sanalpazar üzerindende alabilirim

Oyle bir yazmissin ki gorende 10 yildir bu forumdasin yuzlerce alisverisin var sanacak. Uyeligin daha 1 senelik bile degil. Yaptigin adam akilli alisveris sayisi 1 elin parmagini gecmiyor. Daha bir hesabin isim degistirmesi olup olmadigini bilmeden hic pazarlik bile etmeden almak istiyosun

• KırmızıElma K kullanıcısına yanıt
    isim değiştirmenin olduğunun farkındadır arkadaş başlıkta açıkça belirtilmiş zaten ben yüz yüze satma taraftarıyım ki hesabı ödeme yapılmadan vermem çok düşük bi ihtimal o güveni sağlıyabilicek birisi çok zor çıkar bu arada elbette pazarlık sünnettir
  • güncel...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.