Şimdi Ara

FIAT EGEA 1.6 LOUNGE TEST ETTİK. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
4
Favori
42.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

Yeni kasa linea diyebilir miyiz ?

Henüz canlı incelemeye fırsatım olmadı ama beklentim yüksek değil.

Zaten öyle oluyo linea albeanın yenisi egea linea nın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nonstop92

Geçen cumartesi babamla beraber bu aracı inceledik arka baş mesafesi bildiğin facia. Onun dışında dediğiniz gibi ara hızlanmasını sevmedim sanki arabayı birşey tutuyor gibi bende test aracında mı birşey var diye düşündüm ama sizde benimle aynı hissi almışsınız.

Bayi yetkilisi gaza birden değilse yavaş yavaş basmam gerektiğini söyledi ama bence yüksek vites ara hızlanmada sorun var 1.6 320nm torka göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

İşin ilginci o yayın arkasında 1 adet amortisör var. Bagaj kapağını itiyor ilk sayfadaki bagaj resminde sağ tarafta dikkatli bakınca gözüküyor..

o amortisor saydığım modellerde de var ,örnek olarak astra j sedan ,
    arac anahtarından bagaj açma tuşuna basınca bu amortısor bagaj kapığının kontrollü açılmasını sağlıyor
  • 68 milyara dizel astra sport paket aldık hem de 136 hp .Eğer 58 e aynı paket 1.6 mtj egea lounge verseler onu alırdık. Ama aynı paraya astra alınır dedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.mahmut

68 milyara dizel astra sport paket aldık hem de 136 hp .Eğer 58 e aynı paket 1.6 mtj egea lounge verseler onu alırdık. Ama aynı paraya astra alınır dedik.

Nasıl o fiyata aldınız çok merak ettim liste fiyatı ile uçurum var çünkü.
  • Liste fiyatı 75 di.indirim yaptılar.sanırım siz son kasa 2016 astra zannettiniz. Onu 80 e bıraktılar.ama bikaç bayi gezdik en düşük 68 e bulduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.mahmut -- 22 Kasım 2015; 20:46:06 >
  • quote:

68 milyara dizel astra sport paket aldık hem de 136 hp .Eğer 58 e aynı paket 1.6 mtj egea lounge verseler onu alırdık. Ama aynı paraya astra alınır dedik.

İnsan yine de Egea 1.6 mjet alırdı, 1000 TL den mi ürktünüz. 1000 TL daha verip alabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

quote:

İnsan yine de Egea 1.6 mjet alırdı, 1000 TL den mi ürktünüz. 1000 TL daha verip alabilirsiniz..

68 bine bırakıyorlar Linea 1.6 LOUNGE u
  • Egea dan zarar ederiz diye almadık.alman ve Japonlar zarar ettirmiyor
  • quote:

Egea dan zarar ederiz diye almadık.alman ve Japonlar zarar ettirmiyor
    Biri astracılar demiş, geldim. :) 1.6 cdti astra sahibi olarak çok merak ettiğim bir araçtı. Yalnız liste fiyatları veya yakın satılıyorsa facia. Şu anda astra J HB 1.6 cdti 136 bg 320Nm astra sport donanımıyla 70e alınabiliyor. Hele opelin filo indirimlerinden de yararlanabilirseniz 2-3 daha aşağı oluyor. 1.3 cdti astralar ise HB ve edition plus olarak 60-61 civarında. 1.6 benzinli sedanlar ise 50 -51 civarında. Adını zikretmeyin ankara'da bir bayi 49.5 fiyat verdi 1.6 benzinli sedan astra'ya. İyi düşünmek iyi tartmak lazım.neticede B+. 120bg olan 1.6 multijet en dolu donanımıyla bence 55 hadi olsun olsun 58i geçmemeli. bilhassa da hedef kitlesini baz alırsak. Yakın zamanda en üst donanım manuel 1.6 HDI celysse için 53 fiyat almıştık ankara'da. Pahalı yani aegea.
    Fiat fiyatlandırmada hayal dünyasında yaşıyor. zamanında bravolara bakmıştım da golf kadar fiyat çekmişlerdi.Yazık.
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppzrg -- 29 Kasım 2015; 19:46:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ppzrg

Biri astracılar demiş, geldim. :) 1.6 cdti astra sahibi olarak çok merak ettiğim bir araçtı. Yalnız liste fiyatları veya yakın satılıyorsa facia. Şu anda astra J HB 1.6 cdti 136 bg 320Nm astra sport donanımıyla 70e alınabiliyor. Hele opelin filo indirimlerinden de yararlanabilirseniz 2-3 daha aşağı oluyor. 1.3 cdti astralar ise HB ve edition plus olarak 60-61 civarında. 1.6 benzinli sedanlar ise 50 -51 civarında. Adını zikretmeyin ankara'da bir bayi 49.5 fiyat verdi 1.6 benzinli sedan astra'ya. İyi düşünmek iyi tartmak lazım.neticede B+. 120bg olan 1.6 multijet en dolu donanımıyla bence 55 hadi olsun olsun 58i geçmemeli. bilhassa da hedef kitlesini baz alırsak. Yakın zamanda en üst donanım manuel 1.6 HDI celysse için 53 fiyat almıştık ankara'da. Pahalı yani aegea.
    Fiat fiyatlandırmada hayal dünyasında yaşıyor. zamanında bravolara bakmıştım da golf kadar fiyat çekmişlerdi.Yazık.
    Saygılarımla

Evet fiat ta bir yanlışlık var.

• Sırf bu arabayı üç nedenden dolayı almam.
    1- Ön konsol ve gösterge.
    2- Vites topuzu.
    3- İğrenç siyah jantları ve hoşuma gitmeyen dış tasarımı. (Kişiden kişiye değişir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavurma verin lan !

Sırf bu arabayı üç nedenden dolayı almam.
    1- Ön konsol ve gösterge.
    2- Vites topuzu.
    3- İğrenç siyah jantları ve hoşuma gitmeyen dış tasarımı. (Kişiden kişiye değişir.)
    Gerçekten bilmediğimden soruyorum
    bu arabanın 1.6 en güçlü dizeli ile
    Astra J kasa sedan 1.6 136 nın atıyorum sport donanımı arasında ne gibi bir fiyat farkı var ?
    bilen araştıran hakim olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belenenses

Gerçekten bilmediğimden soruyorum
    bu arabanın 1.6 en güçlü dizeli ile
    Astra J kasa sedan 1.6 136 nın atıyorum sport donanımı arasında ne gibi bir fiyat farkı var ?
    bilen araştıran hakim olan varmı ?

Alıntıları Göster
    68'e Astra J Sport 1.6CDTI 136hp veriyorlarsa Opel bayilerine hücum etmek lazım .
  • Ben filo indirimiyle 66.5a aldım 3 ay önce. şu an filo indirimsiz olarak 71-72'ye hatta belki aşağısına bazı bayilerde bulmanız mümkündür. Yalnız HB kasa J bitiyorumuş bilginiz olsun.
    Saygılarımla
    quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

68'e Astra J Sport 1.6CDTI 136hp veriyorlarsa Opel bayilerine hücum etmek lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ppzrg

Ben filo indirimiyle 66.5a aldım 3 ay önce. şu an filo indirimsiz olarak 71-72'ye hatta belki aşağısına bazı bayilerde bulmanız mümkündür. Yalnız HB kasa J bitiyorumuş bilginiz olsun.
    Saygılarımla
    quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Alıntıları Göster
    egea ile fiat en azından bişeyler yapmak istedi. yarım da olsa bi çabası var. takdir etmek lazım. sonuçta bir opel değil.

• Kesinlikle takdir ediyorum. Ama fiyatlandırma çok abes. Daha üst markaların C sınıfı fiyatlarını zorlayan fiyatlarla satmaları zor. Hakiaten istiyorum Aegea'nın başarısını çünkü güzel bir araba. Ama bu fiyatlarla işleri gerçekten ama gerçekten çok zor. 1.6 dizel full manuel'i 55'i geçmemeli. Dediğim gibi muadil 1.6 dizel citroen celysee 52-53e alınabiliyor. 68-70 liste fiyatları çok abes. Hiçbir mantığı yok. Fiat olduğu için satarken zarar edeceğiniz aşikar. Alırken de kazandırmıyor. Kimse kusura bakmasın ama şu fiyatlara gidip alana Allah yardımcı olsun derim, başka bir şey demem.
    Saygılarımla

quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

egea ile fiat en azından bişeyler yapmak istedi. yarım da olsa bi çabası var. takdir etmek lazım. sonuçta bir opel değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelbs

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Bagaj kapağı tam bir fiyasko olmuş bence. Onun dışında başarılı bir araç (Fiyatı düşünüldüğünde) olduğunu düşünüyorum.
    Şöyle bir bagaj olmalı bence:

katılıyorum ,amortisorlu olmalıydı bagaj kapağı ,lakın yeni moda yaylı kollu kapak
    yeni astra , yeni jetta hiç birinde amortisorlu kapak yok

otomatik açılan bir bagaj kapağı var daha ne olsun , okadarda takılaçak ne var,otomatik sw temmuzda beklemedeyiz,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel16 -- 30 Kasım 2015; 14:27:19 >

• 1.4 urban 50,750ye aldik bizde. İ20 alacaktik 3-4 daha fazla verip donanimsal olarak düşmeden alacagimiz bi arabaydi. Ama dizel olarak okadar para verilmez. Fiyat artinca muhtemelen dusunceler wv grubuna jettaya kayacaktir aşikar.
    bagirarak söyluyorum bu arac tutacak sedan hastaligi var memelekette
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaE01

1.4 urban 50,750ye aldik bizde. İ20 alacaktik 3-4 daha fazla verip donanimsal olarak düşmeden alacagimiz bi arabaydi. Ama dizel olarak okadar para verilmez. Fiyat artinca muhtemelen dusunceler wv grubuna jettaya kayacaktir aşikar.
    bagirarak söyluyorum bu arac tutacak sedan hastaligi var memelekette
    Bu fiyatlarla satmaları çok zor. daha dün 1.6 benzinli baz donanım astra sedan'a 49500 ankara reis bayisi fiyat verdi. Ellerinde araç var ve hemen teslim. Gözünüzü seveyim...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.