Şimdi Ara

70-80bin 0 araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Astrami yenileyecegim. 70-80 bine öneride bulunur musunuz.
    74.250ye insignia 1.4t elegance düz vites benzinli nasıl? Astreod gri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 2-3 güne
    Corolla 1.4 D manuel Touch alıyorum .
    80600 liste fiyatı 76a kadar indirebildim .

• Insignia yüz değiştirecek 1-2 yıl içerisinde. Kalabalık değilseniz Astra bakabilirsiniz
  • Yeni astra k kasa. iç genişliği artmış bagaj küçük alınacsk tek araç bence..

• Bence baz donanım astra dizel otomatik alınır.
    Corollaya o kadar para verene de bişey diyemiyorum...
  • Bilmiyorum farkettiniz mi ama konu sahibi İnsignia diyor. Yani rakibi Mondeo, Passat olan İnsignia..

• quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Bilmiyorum farkettiniz mi ama konu sahibi İnsignia diyor. Yani rakibi Mondeo, Passat olan İnsignia..

Ne yapalım git passat mondeo al mı diyelim ? Bu kadar da segmentçi olmayın.75 bin insignia illa d sınıfı lazımsa zaten en iyi tercih gidipte passat felan bakmasına gerek yok.Ama ihtiyacı karşılıyorsa astra sedanda gayet güzel ve yeterli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Bilmiyorum farkettiniz mi ama konu sahibi İnsignia diyor. Yani rakibi Mondeo, Passat olan İnsignia..

Ne yapalım git passat mondeo al mı diyelim ? Bu kadar da segmentçi olmayın.75 bin insignia illa d sınıfı lazımsa zaten en iyi tercih gidipte passat felan bakmasına gerek yok.Ama ihtiyacı karşılıyorsa astra sedanda gayet güzel ve yeterli.

Keşke herkes ihtiyacı olan otomobili alsa. O zaman piyasada exclusive araçların hiçbirini göremezdik. Konu sahibi Astra olan aracını neden yine Astra ile değiştirsin ki? 80.000 bütçesi varsa neden yine sahibi olduğu aracın 1-2 makyajlanmış halini alsın? Benim düşünceme göre segment yükseltmek istiyor, mantıklı tercih üstünde şu anda.

• Hyundai i30 girtlak dolu araca 84500 vermisler. Cift kavrama otomatik + dizel. Vites icinize sinerse alinabilir.
    (Bu fiyatlari yazarken icim aciyor) Muadillerine gore donanin-fiyat bazinda su an iyi konumda

• insignia 1.4T benzin düz vites aldım
  • hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.