Şimdi Ara

Google'dan Fransa için önemli adım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fransa'da dün akşam saatlerinde yaşanan ve en az 150 kişinin hayatını kaybettiği belirtilen terör saldırısı nedeniyle Google'dan ufak ancak önemli bir adım geldi.

İnternet devi, en çok kullanılan servisleri arasında yer alan anlık mesajlaşma ve konuşma platformu Hangouts'u Fransa da ücretsiz hale getirdi. Bu sayede kişilerin Hangouts'un iOS, Android ve web sürümü üzerinden yakınlarıyla daha rahat iletişim kurmasını hedefleyen şirket, "Sizi düşünüyoruz" diyerek bu üzücü olaylara kayıtsız kalmadı.

Biz de DonanımHaber ailesi olarak terörü ve terör destekçilerini ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyada lanetliyoruz, bu kötü durumun artık son bulmasını temenni ediyoruz. 

• Dünyayı yaşanmaz hale getirdiler. İmkanım olsa Alaska'da yaşarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad -- 14 Kasım 2015; 12:27:02 >
  • Terörü kalıcı olarak yokedebilmenin yolu yok gibi gözüküyor.bunu yapabilmek için taa insanlığın başına dönüp milliyet kavramını yok etmeniz lazım.onun için de insanların duygularını yoketmeniz lazım.bu da olmayacağına göre...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • great war coming

• Sefil_Arbaletçi kullanıcısına yanıt
    Terörü millet kavramıyla bağdaştırman ilginç. Amaç terör olduktan sonra çok araç bulunur, millet olmaz din olur, din olmaz güç elde etme olur vs.
  • uzmansi yaklasimli ongoruleri okumakla yetiniyorum.

• Fransa için herkes ayağa kalkar bizim ülkemiz için google facebook ne yaptı ?
    Hade bizi geçtim , Ortadoğudaki olaylarda afrikadaki olaylarda çin doğu türkistan olaylarında niyeyse sesleri çıkmıyor....

• fransızlar insanda biz neyiz ?

• Pkk'ya destek verirken iyiydi Değilmi Fransa ? .....

• Kafama takılan şey, normalde Hangouts ücretli mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Kafama takılan şey, normalde Hangouts ücretli mi ki?

Aramalar eskiden skype sisteminde olduğu gibi ücretli

• quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

Terörü millet kavramıyla bağdaştırman ilginç. Amaç terör olduktan sonra çok araç bulunur, millet olmaz din olur, din olmaz güç elde etme olur vs.

Görüyorum ki yorumum yanlış anlaşılmış.aslında terörü,vb kötü şeyleri insanların duygularıyla bağdaştırmaya çalışmıştım(milliyetçilik bir örnek).aslında aynı şeyi savunuyoruz.biz terörü ne kadar yoketmek istersek isteyelim,duyguları,hırsları kötü yönde çalışanlar bir bahane bulacaktır.tüm kötü insanları dünya üzerinden temizlesek(!)bile.meydanı boş gören birileri gene harekete geçecektir(buda bir örnek).ve genelde o kişiler,dünya yı yönetenler oluyor(liderler).milyonlarca insan siyasilerin,liderlerin oyuncağı oluyor.bkz:2.dünya savaşı. Hitlerin üstün ırkı yaratma düşünceleri 100 000 000 insanın hayatına mâl oldu
    Anlatmaya çalıştığım şey şu:birisi çok güçlenir güç onu delirtir büyük olaylar olur halk onu indirir.halk güçlenir çatışmalar çıkar lider seçer.yeni lider başta iyidir,sonra güç onu da zıvaradan çıkarır.bu böyle gider,kısır döngü gibidir.böyle bir dünyada da kötülüğü YOK edemezsiniz gönül isterdiki terör bitsin kötülükler bitsin. Ama zor.çok zor.hani derler ya kontrolsüz güç güç değildir diye.bence kontrollü güç diye birşey yoktur.tabi mesajımın yarısında milliyetçilik duyguları kabaranlar basmış hemen eksiyi...
    Edit.halada devam ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefil_Arbaletçi -- 14 Kasım 2015; 23:34:35 >

• Sefil_Arbaletçi kullanıcısına yanıt
    Demek istediğinizi anladım hocam haklısınız

• Aynen krdş

• Türkiye'de patlar kimsenin umrunda olmaz ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.