Şimdi Ara

Steam Hatalı giriş ? Hesabım Uçtu FM2016 gitti.(Geri Verildi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam hatalı giriş hatası alıyorum arkadaşlar ne siteden ne programdan.. sifre mail herşey dogru.. football mangere gireceğim kaldım öyle..

Yeni hesap oluşturdum ve her şekilde giriş yaptı... Yalnız bu hesabıma giriş yapmıyor. İçinde fazla oyunum yok ama FM 2016 - CS GO - FM 15 - BLACK OPS III mevcuttu..
    Bugun kredi kartımla transfercard yalnız uluslararası kartımla para ekledim 50 tl. 25 lırasını kullandım..

aksama bi geldim hesaba gırmıyor arkadaşlar kıme ne diyeceğim anlayamadım hesabı sifresini falan herşeyini sıfırladım hesap duruyor ama girmiyor..
    yardımcı olurmusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kertenkele -- 17 Kasım 2015; 11:06:08 >

• Sistemsel bir sıkıntı vardır diye düşünüyorum hocam.
  • Geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun hocam
  • Sağolun arkadaşlar. Mail attım. Kimlik bilgileri kredi kartı bilgileri hesap bilgilerini.. Allahtan fm playstore üzerinden almışım ki onun da cd key resmini attım.. Herşey yasal ve uygun.. Kapatması için hiç r sebep yok.

Yalnız kafamda bir soru transfercard yüzünden mi kapandı bilmiyorum uluslar arası bir kart oldugu için bizde türkiyedeyiz.. Kartın üstüne isim yazmıyor.. Ama herşeyi bende sonucda benim adıma geldi.. Belki hesabı kitlediler...

Uyuz olduğum nokta da şu.. Playstoreden oyunu alıyoruz steam hesabı kitliyor... Şaka gibi bir daha böyle uygulamalarla oyun alıp yüklemem.. Direk pc ye kendim indircem artık gerekirse korsan oynarım steam gözümde bitti daha kurtuluşu yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olur olmaz diye Gittim bitane daha Football menager 2016 Satın aldım Cd key Kullanmadım henüz. Kullansam mı onu da blmıyorum...
    Bu yüzden 1-2 Gün beklicem gerekli tüm bilgileri zaten gönderdim bana göre acmaları lazım herşey yasal ve usulune uygun durumda... Transfercard hesap özetimdeki steam dekontlarına kadar attım..

Eğer ki Acılırsa FOOTBALL MANAGER 2016 key boşta olacaktır. Muhtemelen satarım daha uygun fiyata... İsteyen olursa...

• Baştan niye aldın bir daha biraz masraflı olmuş neyse. Açarlar ya merak etme.
  • Valla hocam Oyun Çıktı. Tam Çıktıgı gün Oynayacagım hesap gitti..
    Herşeyi hallettim Logolar Formalar Real name fix. Staadyum
    Oyun için editör satın aldım steamden...
    FM genie scout 16 Aldım...

Herşey tam yerine oturdugu an hesap gitti bende uyuz oldum suan oynayamıyorum açılana kadar alayım oynayayım diyorum. ama bu sefer de key gidicek diğer oyunu hesaba eklemiş olucam elimde patlıcak diye dusunuyorum. ne yapsam karar veremedim...
  • Şuan itibariyle Hesabı geri aldım arkadaşlar. Steam Mail atmıuş Kullanıcı adımı ve kendisi parola oluşturmuş.. Sorun Çözüldü :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.