Şimdi Ara

BOSTANCI SAHİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın sandellemi alıp gıtmeyı düşünüyorum sabahtan gideceğim gölge bir yer bulucağım yiyecek ve içecek olarak öneriniz varmı baymayacak birşeyler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KronCHE -- 13 Kasım 2015; 20:55:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "sıcakta baymayacak"

Benim bildiğim sandalyeler yazın götürülüyor Bostancı'ya.
  • İstanbulda nadir "nefes" aldığım yerlerden Bostancı sahil taraflarının son hali içler acısı. Gidenler mutlaka görmüştür, isparkın içi de dahil onlarca Osmaniye Adana plakalı kamyonet ve orada yaşayan çingene mi desem cono mu desem acayip tiplerin meskeni haline gelmiş. Kağıt toplamaya gelmedikleri aşikar, gündüzde hiç bi iş yapmadan sahilde mangal vs devrilip yatıyolar. Tahminimce geceleri tatilcilerin evlerine girip hırsızlık yapıyorlar, mevsimlik işçi gibiler mübarek. Video daki tiplerin tıpkısının aynısılar bu arada
    https://www.youtube.com/watch?v=1cxAbcmqHrY
  • bostancı sahilmi kaldı artık suriyelimi dersin ,dilecimi dersin, para isteyenmi dersin, arizona kertenklesimi dersin eskiden haftada bir giderdim, en son gittiğimde kız arkadaşımla çime uzanmış havanın tadını çıkartıyorduk , aniden yobazın biri geldi ve cocuklarının rahatısz olduğunu böyle uzanmamız gerektiğini söyledi ve oan bostancı sahil benim için bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnght -- 26 Haziran 2016; 21:35:12 >
  • Sanki ülkenin iti uğursuzu yetmezmiş gibi bi de suriyelileri doldurdular haklısın. ama bu bahsettiğim tipler kesinlikle suriyeli değil. Bide yobazlar iyice azdı ama buraların asıl sahibi bizleriz bence. Onlar rahatsız olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnght

bostancı sahilmi kaldı artık suriyelimi dersin ,dilecimi dersin, para isteyenmi dersin, arizona kertenklesimi dersin eskiden haftada bir giderdim, en son gittiğimde kız arkadaşımla çime uzanmış havanın tadını çıkartıyorduk , aniden yobazın biri geldi ve cocuklarının rahatısz olduğunu böyle uzanmamız gerektiğini söyledi ve oan bostancı sahil benim için bitti

kardeşım neden bitiriyosun ki o sana bunu diyorsa sende cevabını ver. onun ıcın bıtsın
  • BİM den 250 Krş'a keklerden al.

Çok doyurucu oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marlboro

quote:

bostancı sahilmi kaldı artık suriyelimi dersin ,dilecimi dersin, para isteyenmi dersin, arizona kertenklesimi dersin eskiden haftada bir giderdim, en son gittiğimde kız arkadaşımla çime uzanmış havanın tadını çıkartıyorduk , aniden yobazın biri geldi ve cocuklarının rahatısz olduğunu böyle uzanmamız gerektiğini söyledi ve oan bostancı sahil benim için bitti

kardeşım neden bitiriyosun ki o sana bunu diyorsa sende cevabını ver. onun ıcın bıtsın

rahat bırakmıyorlarki abi rahat
  • Aradan bayağı bir zaman geçmiş kim hortlattı ise konumu teşekkürler,bu konuyu açtığımda tek başıma gitmiştim sahile ancak bu hafta sevgilim ilen gideceğim :)

• quote:

Oha moda desen neysede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustizmir kullanıcısına yanıt
    Olmaz Burger King'ten menu alıp paket yaptıracağım tek başıma gitsem mangal yapardım zaten para b*k.Konunun açılış tarihine bak ne hortlatıyon len.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.