Şimdi Ara

Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce?
     Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce? Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce?

• Avrupa sonuçlarını ve transfer durumlarını belirtirsen daha iyi olur.
  • btugrel B kullanıcısına yanıt
    İlk sezon avrupa liginde çeyrek final oynadık, ikinci sezon şampiyonlar liginde gruplara kaldık fakat sonuncu olduk, üçüncü sezon şampiyonlar ligi gruplarından geçtik ilk elemede barca ya elendik.

Gerçekleşen Tüm Transferler
     Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce? Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce? Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce?

• 2017 transferleri çok başarılı, 1-2 seneye şampiyonlar liginde finale ulaşırsın. Ama finalde iş birazda şansa kalıyo. :D Taktik bilgilerini de atar mısın
    oyuncular tatilde olduğu için taktik gözükmüyor, atacam :D
    borek dockal a 21 milyon euro verdiler, satıyım mı?
    alternatifi var elimde, arda turan douglas costa kerim frei gökhan töre sosa bernardo silva
  • Hocam arda turan, borek, kerim frei bunları para ediyolarken sat bence. Yerlerine harika adamlar bulabilirsin, sözleşme bitimelrinden. Bi üst gömleğe çıkartmazlar seni. Benim sevdiğim genç ve ucuz adamları sıralayayım:
    1)Adama Traore
    2)Pavel Savitsky
    3)Bilal Başaçıkoğlu
    4)Alen Halilovic
    5)Patrick Roberts

Bu adamlar sözleşme bitişlerini kovala, bazı oyunlarda gelişmelerine göre çok pahalı oluyolar.

Ama kısaca elindeki adamları para ediyoken sat ve kadronu değiştir, diğer türlü oyundan da sıkılıyosun bi süre sonra.
    Aynen hocam haklısın
    Hem 21 milyon euro gayet iyi para, ben 3.8 e almıştım iyi kar ettik :D
  • İşte 20 üstü olunca ben dayanamıyorum. Satıyorum. :D Ama birkaç oyunucu belirlerim her kariyerimde asla satmam emekli ederim. :D Örneğin defans ortada genç oyuncu her zaman tutmuyo , 30 üstü bi adam her zaman tutarım. Forvette Wilfred Bony i aldım Gs ye, bi bağ oluştu satamadım, 33e geldi hala oynatıom :D
    Aynen bazen öyle oluyor. Sosa mesela, adam 3 yıldır ligde en iyi oyuncu seçildi, geçen sene dünyada ilk 11 e seçildi.
    alternatifi de var, bernardo silva mesela. ama satabilirim belki.
    kulübün simgelerinden biri oldu sosa.
    lucas piazon geldi takıma.
    chelsea dan
    işte taktikler
     Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce? Menajerlik kariyerim nasıl gidiyor sizce?

• Arda Turan ve Douglas Costa'nın yıllık ücretleri mi onlar ? Bonservis ise ruhunuzda Fikret Orman esintileri var
  • bonservis bedeli hocam :)

dockal diye bi topçu vardı 3.8 milyon euro ya aldım 1 sene oynattım 21 milyon euro ya sattım
    savunmada sağ bek bi topçu arias diye 4.2 ye mi ne aldım 1 sene sonra 12 milyon euro ya falan satmıştım :D
  • bilim1991 B kullanıcısına yanıt
  • eyvallah :D
  • 2017 transferleri çok başarılıymış.
  • Xabir kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeş :)
  • oyun çok kötü 67 dakika oynamışım. Aylarca öyle kalır durur.. FM 12 den sonra bitti benim için gerçekten
  • ben zamanında fm 2006 oynuyordum o çok güzeldi,
    şimdi de fm 2015 fena değil gibi
  • bilim1991 B kullanıcısına yanıt
    yok hocam 12 den sonra hiç bir FM den tat alamadım. 12 den itibaren her FM de oyun sürem git gide düştü. FM12 bin küsür saatti yanlış hatırlamıyorsam. 13, 600 saat falan 14 ise 300 küsür olması lazım. 15 24 saat bile değil. 16 yı da 1 saat oynayıp kapattım.
  • 16 yı da mı beğenmedin
    orijinal mi almıştın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.