Şimdi Ara

FM 2016 Steam- Bu oyun yüklenmedi Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
5.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugün fm 2016 oyununu aldım teknosadan yüklemeye başladım kodu kabul etti,oyunu yüklemek üzeresiniz ekranı geldi ileriye tıkladığımda Bu oyun yüklenmedi hatası alıyorum,kodu onayladı ama mağazada da gözükmüyor oyun sadece bir tane video var o gözüküyor ne yapacağımı bilemedim bilen varsa acil yardım bekliyorum

• Sorunu çözdüm konu kilitlenebilir
  • bende de aynı sorun oldu nasıl çözdünüz acaba
  • nasıl çözdünüz sorunu öğrenebilir miyim? aynı hatayı veriyor ve bir türlü çözümü bulamadım.
  • bu konu hakkında yardımcı olabilecek biri var mı acaba ? oyunu hala kuramadım.
  • yardım edin acil bendede aynı sorun var
  • konu hakkında bilgi sahibi kimse yok mudur acaba
  • Yanlış kodu girmişim tek sayfalı kağıttakini değil kitapçığın arkasındaki kodu girin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Yanlış kodu girmişim tek sayfalı kağıttakini değil kitapçığın arkasındaki kodu girin

adam adam : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavatandas

quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Yanlış kodu girmişim tek sayfalı kağıttakini değil kitapçığın arkasındaki kodu girin

adam adam : )

Rica ederim iyi oyunlar
  • ne varsa yine bizde var o tek kağıttaki kod neyin nesi ise kitapçığın arkasındaki çalışıyor. tşk dostum
  • iki ayrı şifreyi de deniyorum. aynı oyun yüklenemedi hatası veriyor. Bi fifri olan var mı?
  • zeqqqqq kullanıcısına yanıt
    nasıl çözdüğünüzü bana da anlatabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.akar

nasıl çözdüğünüzü bana da anlatabilir misiniz

tek sayfalı kağıttakini değil kitapçığın arkasındaki kodu girin bende bu şekilde çözüldü sorun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.