Şimdi Ara

Facebook, kendini yok eden mesajları test ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook, kendini yok eden mesajları test ediyor

Facebook, popüler anlık mesajlaşma uygulaması Messenger için "Snapchat" benzeri ilginç bir özelliği test etmeye başladı.

Facebook 2013 yılında yaklaşık 3 milyar dolara satın almak istediği ancak CEO Evan Spiegel'in reddetmesiyle alamadığı Snapchat, bildiğiniz üzere alışılmış anlık mesajlaşma uygulamalarından farklı şekilde çalışma gösteriyor ve gönderilen içeriklerin sadece bir kez ve gönderenin belirlediği süre boyunca görebilmeniz şekilde işliyor.

Buna benzer bir süreci şimdilik sadece Fransa merkezli Messenger kullanıcılarında test etmeye başlayan Facebook, kişilerin yollandıktan 1 saat sonra kendisini otomatik olarak silebilen mesajlar gönderebilmesine imkan tanıyor. Bunun için Messenger'ın sohbet penceresine kum saati şeklinde bir simge dahil eden servisin, özelliği kullanıcılar tarafından benimsenmesi halinde herkesin kullanımına açılabileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

• son dönemlerini yaşıyor facebook

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

son dönemlerini yaşıyor facebook

Güldürdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gustavo Fring

quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

son dönemlerini yaşıyor facebook

Güldürdün

öyle ama tavukçu kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz bir web hizmeti için 4u2 sitesini öneririm.https://4u2.org

• Facebook'u anlamıyorum. İnstagram, Whatsapp gibi platformları aldı şimdi de Snapchat peşinde, gerçekten anlam veremiyorum. Bu şekilde kendini uçuruma sürüklüyor diyebilirim galiba...
  • facebook'a hiçte bişey olmaz abi :) 2 sene boyunca aralıksız saçmalasalar, omegle dahil her siteyi satın alıp kendilerine ekleseler bile batamazlar, o kadar bi güçlülük var şu an. bana da gereksiz gözüküyor şimdi ama kim bilir niye deniyolardır, adamlar 5 yıl sonrasını falan düşünerek yapıyorlar her hamleyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.