Şimdi Ara

BOYNER'DE 100/50 VE 300/100 PARACIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
17
Favori
44.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyner.com.tr'de yine hopi kampanyası var. Bu sefer 100 üzerine 50, 300 üzerine 100 hopi veriyor

http://www.boyner.com.tr/hopi.aspx?OM.OSB=hopi_kare_banner_12052015&OM.bzn=hopi&OM.zpc=ProductCode

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 13 Kasım 2015; 23:02:40 >

• Buralar yanar. Çok iyi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 üstü için geçen yapılan 150 üzeri 75 kampanyasına denk bir kampanya olmuş yaklaşık. Orada 30 TL hopi ile toplam 105 indirim oluyordu burada 100 gibi gibi.
    Ama 300 altı için pek cazibesi yol özellikle fiyatlar bu seviyedeyken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece internet te mi geçerli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl mesele hopi kullanarak alışveriş yapsak yine hopi kazanacak mıyız ? bunun aksi bir ibare yok sanki şartlarda
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Kazanamazsınız ama sadece boynerde çek ile birleştirebiliyorduk
  • Toplam tutarın mı 150 olması lazım yoksa alışverişin mi ? Yani 150 TL'lik alışveriş yapsam, 20 TL indirim çeki var. 130 TL'ye geliyor. Verir mi böyle?
  • önce hopiyi tanımlarsın verir.
  • geçen kampanyada en avantajlı grup olan pişirme grubunda birçok ürünü yada ürün indirimini kaldırmışlar
    başka cazip bişey göremedim.
  • Değerlenir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boynerin fiyatları bu haldeyken neyibi batırıyorsun ya gayet kazık bir yer çekle falan bile normal seviyelere geliyor ne uğraşıcam
  • bakalım hesaplarımızda hangi çekler varmış.
  • Nedense ödeme ekranında kazanılacak hopi 0 gözüküyor. İndirimsiz ürünlerde de denedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 tl indirim var. 300 tl lik sipariş kısaca = 160 TL'ye geliyor.

daha iyisi 100 tl lik alışveriş 30 TL'ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 13 Kasım 2015; 14:33:09 >
  • 100-299 alıverişe 50 tl hopi için

sepet tutarımı önemli olan yoksa kredi kartından çekilen tutarmı?

hopi hesabımda 50 tl var.

şöyle birşey yapsam?

100 tl lik sepet yapsam hopi kampanyasını seçip hesabımdaki 50,93 tl hopiyi kullansam geri kalan 49,07 tl lik kısmı kredi kartımdan çeksem 50 tl hopi kazanırmıyım?
  • Kampanya detaylarında 3 kez kullanılabilir yazıyor.

Hesabımda 20 paracık vardı. 2 alışveriş yaptım 120 paracık oldu.

1 siparişi iptal etmeye çalıştım kabul etmedi hata verdi sipariş hala hazırlanıyor görünüyor ama hopide 50 paracık silinmiş 70 paracık kalmış.

3. alışverişi yaptım ödeme ekranında kazanılacak paracık 50 yazmasına rağmen hopi hesabına yansıyan birşey olmadı hala 70 paracık görünüyor

Bu tip problemler oluyor mu bu hopide? Kendi kendine düzelir mi ya da nereye ulaşmak lazım düzelttirmek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joyce84

100-299 alıverişe 50 tl hopi için

sepet tutarımı önemli olan yoksa kredi kartından çekilen tutarmı?

hopi hesabımda 50 tl var.

şöyle birşey yapsam?

100 tl lik sepet yapsam hopi kampanyasını seçip hesabımdaki 50,93 tl hopiyi kullansam geri kalan 49,07 tl lik kısmı kredi kartımdan çeksem 50 tl hopi kazanırmıyım?

Sanırım kullanamazsınız, çünkü hopi seçeneklerinden sadece birini seçmenize izin verir.
  • Direkt alakalı bir soru değil ama, 2x 3x haricinde hopileri 1 hopi =1 tl olarak kullanabiliyor muyuz üye işyerlerinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 - 299 arası alışverişe 50 tl hopi kampanyasını seçip aşağıdaki kullanılacak hopi kısmına hesabımdaki hopi meblağsını yazıp seçim yapabiliyorum. onda sıkıntı yok.

sepetim 100 tl iken 50,93 tl hopimi kullanıp hemde 50 tl kazanma kampanyasını seçip sepete geliyorum. şimdi 49,07 tl lik ödeme yapınca kampanya için sepetimdeki 100 tl lik ürünlerimi baz alacak yoksa kartımdan ödediğim 49,07 tl yi mi baz alacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inception28

indirim çeki kullanılırsa 50 hopi vermiyor uyarı verdi az önce bilginize

Arkadaşlar önce hopiyi tanıtın. Sonra çekinizi seçin ve ödeme ekranına geçin. Orada hopinin tanımlı olacağını göreceksiniz. Ben denedim ama 20lik çekle. 75likler bitti maalesef
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.