- x
Ford Focus Orjinal Müzik Sistemi Değiştirilebilinir mi?
15 Cevap6131 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3690 Mesaj
24 Aralık 2006; 21:22:43 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar ben bir soru sormak istiyorum. 2000-2001-2002 Ford Focus Ambiante GP veya Ghia düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla bu araçlarda CD/MP3 çalar yok. Varsa da isteğe bağlı mı oluyor bilmiyorum. Sonradan CD/MP3 çalar monte edilebiliyormu acaba veya hangi modellerde orjinal CD/MP3 çalar vardır?

0

local://upfiles/184385/513821FF3FBA43DABE6123A7D659A882.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan67 -- 24 Aralık 2006; 21:58:18 >

2005 Ford Focus C-MAX 1.6 TDCİ Ghia - AYTOZU GRİ

3690 Mesaj
24 Aralık 2006; 23:30:18 

Bundada Cd var?

0

Ekteki dosya (1)

3690 Mesaj
24 Aralık 2006; 23:50:21 

Birde 99'dan itibaren tüm focuslarda uzaktan kumandalı anahtar standart mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan67 -- 25 Aralık 2006; 0:17:17 >

158 Mesaj
25 Aralık 2006; 1:29:24 

bak benim yöntemi anlatıyım sana babalar gibi ses veriyor hemde aracın hala orjinal oluyor

1 adet mp3 player veya diskman =70 ytl
1 adet araç kiti =5 ytl

toplam 75 ytl

ne güzel di mi bu kadar az paraya hem cd derdinden kurtuluyosun hem araban hala orjinal kalıyor hemde istediğin şarkıyı yüklüyosun ve dinliyosun.işte bu kadar basit.ses kalitesi nasıl diyceksin şimdi.benim 2003 fiestam var orjinal kolonlarıyla mahalleden geçince 2000 ytlelik tesisat sanıyolar.yani ses mükemmel.ama senin kolonları bilmem.hadi kolay gelsin

Karadeniz Teknik Üniversitesi
Bilgisayar Programcılığı (2011)

346 Mesaj
25 Aralık 2006; 17:21:59 

sallamayın yaw ne bu bole 2000 ytl lik ses sistemi sanılıomus,
o fiestaların verebilecegi max ses dısardakilere sinek vızıltısı gibi gelir,
bu kadar da sallanmaz ki be kardesim...

3690 Mesaj
25 Aralık 2006; 22:40:20 

Arkadaşım o dediğini ben denedim. Birincisi ortalık kablodan geçilmiyor. İkincisi diskman feci şekilde atlama yapıyor. Müzik dinlşeme zevki falan kalmıyor ondan sonra.
quote:

Orjinalden alıntı: bugu

bak benim yöntemi anlatıyım sana babalar gibi ses veriyor hemde aracın hala orjinal oluyor

1 adet mp3 player veya diskman =70 ytl
1 adet araç kiti =5 ytl

toplam 75 ytl

ne güzel di mi bu kadar az paraya hem cd derdinden kurtuluyosun hem araban hala orjinal kalıyor hemde istediğin şarkıyı yüklüyosun ve dinliyosun.işte bu kadar basit.ses kalitesi nasıl diyceksin şimdi.benim 2003 fiestam var orjinal kolonlarıyla mahalleden geçince 2000 ytlelik tesisat sanıyolar.yani ses mükemmel.ama senin kolonları bilmem.hadi kolay gelsin

1866 Mesaj
25 Aralık 2006; 23:38:37 

hocam resimdeki cd çaların servisten fiyatını bir ay önce sormuştum. 950 ytl civarıydı. indirimli haliymiş. o kadar para veremem dersen internette sahibinden com eya gitti gidiyor gibi sitelerde aynısını yaklaşık 300-400 ytl civarı ikinci elini görmüştüm. hala var mı bilmem ama araştırılırsa temiz ikinci elinin bulunabileceğini sanıyorum. bilindiği gibi müzik sistemine meraklı olanlar bu orjinal cd çalarları ve teyipleri çok daha kalitelileriyle değiştiriyor ve eskisini çoğu satıyor. biraz araştırırsan rahatlıkla bulabilirsin. ikinci resimdeki panel ghia modeline ait. dikkat edersen otomatik klima, maun kaplama filan var. ghia modelinde standart mı opsiyonel mi biliyorum. ghia haricindeki modellerde cd player görmedim. belki vardır ama ben denk gelmedim.

EMANETİN SAHİPSİZ DEĞİL ATAM!

1615 Mesaj
26 Aralık 2006; 0:50:33 

denediğim ford ka,focus ve mondeo da bu kasetler teybin sigortasını attırdı riske değmez bence. 300 ytl civarına çok güzel teypler var sony felan. bir de teyp çerçevesi alırsınız (ki her araca göre satılıyor) dadından yinmez

678 Mesaj
1 Ocak 2007; 12:49:56 

ya arkadaşlar bendede aynı sorun var. Connect 2006 model ama nedense üzerinde mp3 yok. kaset adaptörüyle de kasetten biraz daha iyi ses alabiliyorsun o kadar acaba bu meretin radyosuna aux grişi yaptırabileceğimiz yer var mı?

Chevrolet Cruze 1.4 Turbo 140 BG - Chevrolet hakkında tüm bildiklerinizi unutun ve hızın keyfini yaşayın.

1039 Mesaj
1 Ocak 2007; 16:41:29 

Güzel arkadaşlarım 2001 focus ghiam varken bende gittim cd li teyp taktırdım hemde orjinal! ne o 900 ytl 400 ytl falan... 100 ytl verdim benim teybin üstüne aynısının cd lisini almıştım...hemde daha yeni ve daha sorunsuzdu... bu dediğimden daha iyisinide dediğim fiyatlara yaptırabilirsiniz...Neresimi?? Topkapı sanayicilerin olduğu çarşı...orda üst katta bi pasaj tarzı bişey var her türlü araç müzik sistemleri mevcut...eski yeni çıkma 2.el ne ararsanız bulabilirsiniz...bi sorunda olmuyo...

!...TEK RAKİBİM THY...!

1039 Mesaj
1 Ocak 2007; 16:45:01 

üstüne üstlük tesadüf eseri benim elime geçen teyp bide maun kaplamaydı ve göğüslükle çok iyi uyum sağlamıştı...Tabi bunun dışını değiştirme imkanınızda var eğer isterseniz...

!...TEK RAKİBİM THY...!

230 Mesaj
2 Ocak 2007; 23:33:54 

ya şu seti izmirde alabilecegim bi yer olsa gidip hemen alıcam... pegasus şehir dışından gelen birine tarif eder gibi bana anlatırmısın şu teybi alabilecegim yeri

çünkü yakında ist a gidebilirim.. eskisinide alırım yanıma orda değiştiririm hemen... gitti gidiyorda falan var ma uçuk fiyat çekiyorlar...

İZMİR

1039 Mesaj
3 Ocak 2007; 13:40:54 

Merhabalar...Şehir dışından gelen biri içinde zor olmayacak bi yerde merak etmeyin... Önce topkapıyı bulmanız lazım...Orda sanayiyi kime sorsanız sizi yönlendirir zaten...sanayiyiy bulduktan sonra müzik sistemleri çıkmacılar 2.el ciler nerde diye sorun sanayinin içinde öyle bi pasaj gibi bi yer var sizi önlendirirler...üst tarafa çıkıyosunuz demir merdivenlerle...sağlı sollu oto teypçileri var en iyisinden en kötüsüne kadar...
Başka sorunuz olursa cevaplarım...

!...TEK RAKİBİM THY...!

116 Mesaj
12 Ocak 2007; 2:15:37 

arkadaşım sen neden orjınak teybını elletıcenkı git otokoça yada duğlese fıyat al ama baya tuzludur buyuk ıhtımal yoktur ama aşmayı dusunursen getırtırler ve takarlar hiç bi problem olmaz ama benım sana tavsıyem ıkıncı el çıkma bulabılırsen ole yap

63 Mesaj
18 Ocak 2007; 20:00:54 

Bende de aynı sorun var ve alternatif olarak cd changer düşünüyorum.Sony CDX-656 modeline bir bakın mp3 çalmıyor ama on cd kapasitesi var 17-18 track parçax10 en azından 170-180 şarkılık bir arşiviniz olur henüz bende net bir karar vermiş değilim ama düşünüyorum yorumlarınızıda duymak isterim

62 Mesaj
19 Ocak 2007; 23:42:00 

meraba arkadaşlar baktımda benın cd changer dan bahsediyorsunuz bilgi vereyim dedim sony cdx-656 aynısını ben kullanıyorum cok memnunum ama 10 cd calar diyolarya teyp te 6 radyo frekansı olduğu için 6 adet cd yi kontrol edebiliyosun. eğer 7-8-9-ve 10 uncu cd yerlerine cd yerleştirirsen 6 ncı cd nin sonuncu cd sınden sonra 6 dan sonraki cd lere geçiş yapıyor tabi teybı kurcalamazsan. ben memnunum gayet iyi bir makina. ama sony cdx-656 cd değiştirici aldığın zaman teyp ve cd değiştirici adaptör alman şart, o adaptörden türkiyede yok ben ingiltereden getittirdim bir arkadaş aracılığı ile. eğer düşünürsen yardımcı olabilirim adaptör konusunda ama almadan önce irtibata gecersen daha iyi olur zor bulunan bir parça

Mustafa DALYANCI

KUŞADASI ( Lara optik )

OPTİSYEN

FOCUS 2000 GHIA HB 1.6
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Ford » Ford Focus Orjinal Müzik Sistemi Değiştirilebilinir mi?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422