Şimdi Ara

HEPSİ BİTTİ.. SATILIK AMFİLER PIONEER-SONY-TECHNICS-MARANTZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
16
Favori
5.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Satın Al
    SONY- TA-FE-330R (2x70watt 4-16 ohm) - 2. el - 10+ adet - TAMAMI SATILDI -
    PIONEER A-209R - (2x45watt 8 ohm + 2x60watt 4 ohm) KESİNLİKLE KULLANILMAMIŞ SIFIR KENDİ KUTUSUNDA BELGELERİYLE - 5 Adet - TAMAMI SATILDI
    MARANTZ PM4000/N2B (2x35watt 8 ohm + 2x45watt 4 ohm) - 5 adet - TAMAMI SATILDI
    TECHNICS SU-V500(2x45watt 8 ohm + 2x55watt 4 ohm) 2. el - 10+ adet - TAMAMI SATILDI

HİÇBİR AMFİNİN KUMANDASI YOKTUR.

Ankara dışına kargo alıcı ödemeli olarak gönderilir. (20-40 lira arası tutuyor) [Yurtiçi kargo ile Muğla/Fethiye'ye 36 lira tuttu, Kocaeli/İzmit'e 29,5 lira tuttu.]
    ben zaten göndermeden özenle deneyeceğim ama illa ki görerek denemek isteyen dostlar, kesin alacaksanız deponun adresini veririm, bir yandan çayınızı içer bir yandan amfinizi denersiniz.

ÖZET:

ADETLER SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR
    ÜRÜNLER KESİNLİKLE ARIZA/TAMİR GÖRMEMİŞ VE JETONLU MÜZİK KUTUSUNUN İÇİNDE KİLİTLİ BÖLMEDE KULLANILDIKLARI İÇİN ÇOĞUNUN DAHA TUŞLARINA DAHİ BASILMAMIŞ, KURCALANMAMIŞ, KURU DEPODA ÖZENLE SAKLANMIŞ, KOZMETİK VE MEKANİK OLARAK HER ŞEYİYLE ZOR BULUNACAK TEMİZLİKTELER.
    FİYATLARIN UCUZ OLMASI ELDE FAZLA OLDUĞU İÇİNDİR İSTEYEN GÖRÜP DENEYEREK ALABİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr.teknikressam -- 4 Temmuz 2017; 15:48:13 >

• Bu kadar çok Sayıda aynı modelde ikinci el cihaz nereden geçti elinize pioneer a209'lar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atalayalper kullanıcısına yanıt
    Dostlar bu amfilerin sahibi Türkiye'nin ilk müzik kutusu imalatçısı. (yaşınız çok genç değilse bilirsiniz para atılıp müzik çalan aletler vardı)

müzik kutusu sektörü bitince bu amfiler fazlalık olarak depoda kaldı. yıllardır temiz vaziyette duruyorlar.
    2. el olanlar da, müzik kutularının içerisindeki kilitli bölmede olduğu için kullanıldığı dönemde hasara uğramamışlar hiç. bu da bir avantaj. ortalık yerde kullanılmamış, tuşları hiç kurcalanmamış. sonuçta müzik kutusunun içerisinde kilitli bölmede kullanılmış sürekli. ek bilgi olarak burada bulunsun. sayıları fazla olunca da ücretleri gayet makul tuttum. o pioneer'ları falan internet önünüzde açın bakın sıfır kutulu şekilde 850-950 liraya belki bulursunuz.. kendim de evimde pioneer'ı kullanıyorum. durum bu dostlar.
  • İlanda görünen Marantz amfilerden bugün gidip elden teslim aldım. Satan arkadaşın dediği gibi amfiler gerçekten kozmetik olarak çok temiz. Ayrıca arkadaş ve benim ürünü teslim aldığım abisi, çok ilgili, kibar ve iyi insanlar. Ben almaya gittiğimde sağolsunlar benim amfiyi ayarlayıp koymuşlardı. Sesini dinletmek için dükkanlarına speaker bile getirmişler :). Bir adet daha satılmış, şehir dışına gönderilmek üzere paketlenmiş halde oda duruyordu ki baya baya Amazon kalitesinde paketlemişler. Bu arada satan arkadaş dün baya bir durumu anlattı sorularıma sabırla cevap verdi ve elinde bulunan uzaktan kumandalardan birini bana ayırdı. Ürünler ikinci ele göre çok temiz daha önce bahsettiğim gibi, uzaktan kumanda ise sıfırdı :). Poşetini ben açtım daha önce hiç dokunulmamış bile.
    Böyle bir ürünü kullanma fırsatı sunduğu için satan arkadaşa ve güleryüzlü, kibar abisine çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz. Ayrıca amfi gerçekten kaliteli, müzik dinlemek için tonajı çok uygun bence. Arkadaşın da dediği gibi bu fiyatlara bu ürünleri bulmuşken kaçırmayın.
    Saygılarımla ,

• Merhaba marantz pm4000 ürününden şehir dışına gönderilen bana gelen ürün. :) Satıcı arkadaş ilgili ve yardımcı oldu sağolsun. Ambalajlanması gayet güzel bir şekilde henüz deneme fırsatı bulamadım ancak kozmetik açıdan güzel ürün ve kumandası da güzel piller de geldi :). Yanlız kargo şirketi anlaşmalı olarak getirirseniz kargo ücreti biraz çok çıkıyor. Alacak arkadaşlar buna dikkat etsin.Deneyip ses kalitesi hakkında da bir yorum yapabilirim. İyi forumlar.

Arkadaşlar marantz pm4000'i pioneer z82d'ye takıp kullanıyorum, ses kalitesi gerçekten güzel ve temiz düşünen arkadaşlara tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_ok -- 18 Kasım 2015; 12:35:22 >
  • pm atıldı...
  • PIONEER A-209R kumandalı şekilde ikinci el alabilirim.spazar ,sbinden com da taksit yapma imkanınız varmıdır?

@tr.teknikressam
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    PM atıldı..
  • Son elde kalan MARANTZ PM4000/N2B tarımdan alınmıştır.

Sağolsun Emre bey çok yardımcı oldu. Sorularıma sıkılmadan cevap verdi.

Kendisine buradan teşekkür ediyorum.

Amfi gelince ( yarına gelir ) genel izlenimlerimi paylaşırım.
  • tr.teknikressam kullanıcısına yanıt
    Marantz amfi sonuncusu geldi ama ev is çocuk derken anca yazabildim.
    Öncelikle emre bey sağolsun her soruma içten ve sıkılmadan cevap verdi forum üzerinden telefonlarda iletişim konusunda hız sıkıntı olmadı. Çok yardımcı oldu.

Ürün denildiği gibi TERTEMİZ çıktı . SADE Kumandalı Bantlanmis AMA SIKINTISIz çalışıyor. Ben bu tür şeyleri dert etmem :) sonuçta eski bir amfi. Ürünün tüm giriş ve özelliklerini denedim bir sıkıntı yok.sesler gayet güzel . Bu işlerden anlayan abim geldi biraz denemeler yaptı en son daha iyi kolon alırsın ilerde dedi amfi gayet iyi dedi. Bende sesini beğendim. Tiz ve bas ayarları tatmin edici. Ses veya tiz bas ayarı gibi düğmeleri çevirirken yada değiştirilen çizimi ,ya benzeri sıkıntı olmuyor. Daha önce öyle çok bi amfi dinlemişligim yok o sebeple çok kıyaslanma yapabileceğim bir durumum yok . Tipler iyi basları sahnesi şu afiyet göre söyle böyle diyemem. Ama ben gayet memnun kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphanos -- 20 Aralık 2015; 19:50:22 >

• Bende Pioneer A-209 aldım, amfi nin sesi gerçekten güzel, bas ve tiz dengeli. bu fiyata alınabilecek en güz ikinci el stereo amfi. Emre bey çok ilgili her konuda yardımcı oldu.
  • doğru amfiyi alabilmem için @tr.teknikressam a yardımları ve desteği dolayısı ile teşekkür ederim.

Not: TECHNICS SU-V500 aldım.
  • Bende tehcnicsle pioneer arasında kaldım ne dersiniz dostlar
  • pm atıldı
  • Marantz'lardan kalsaydı alırdım :(
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Pek farkları yok diğer fiyatlar da çok uygun düşünün derim, zaten az kaldı hepsinin bitmesine. Marantz'lar direkt havada kapıldı tabi yalan yok. baya isim yapmış sitede. pioneer'dan önce bitti enteresandır.
  • Bende technics aldım bir adet yarın teslim alırım muhtemelen:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony için pm
  • pioneer için pm atıldı..
  • Bende bu ürünlerden 1 adet technics ve 1 adet pioneer aldım. Amfiler kargo ile elime ulaştı , paketleme çok sağlam ve özenerek yapılmıştı, köpük ve sünger kullanılarak özenle paketlenmiş gerçekten. Amfileri kurdum ve hemen denemeye başladım, ikiside hem kozmetik olarak hemde ses olarak oldukça iyi.
    Emre beye, ağabeyi Mehmet beye ve çalışma arkadaşlarına dürüstlüklerinden ve titizliklerinden çok teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.