Şimdi Ara

Sarff 230 PM Siyah A4 Laminasyon Kaplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
903
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşünenler için bu cihazdaki indirim güzel. 150 ye 30 kuponlarda beraberinde bulunup kullanılabilir.

http://www.hizlial.com/sarff-230-pm-siyah-a4-laminasyon-makinesi-15301005/10379701

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever54 -- 12 Kasım 2015; 21:25:03 >

• Kusura bakmayın ama nedir ne işe yarar nerede kaça satılır yazabilir misiniz? Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ok 10 tane aldim ese dosta

• kim nerde nasıl satıyor link alsak
  • 150/30 yazmıs hizal olabilir..

ama işin aslı bırcok insan oylesine konu acıyor bu iş ayaga dustu..
  • Oylesine yorum yapıyorsun. Bak, araştır. 99 TL ye satılan bir urun. Sen 150 altına bulursan paylaşırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever54 -- 12 Kasım 2015; 21:36:03 >
  • Nazil hocam aslında 1 adet almak istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GateFLY kullanıcısına yanıt
    çıktı aldığınız kağıdın her iki tarafını örten naylonsu özel poşetini geçiriyorsunuz ve bu ürüne sokuyorsunuz. Isıtıp saydam canlı bir görüntü elde ediyorsunuz, rutubetten vs. etkilenmemesi için yapılıyor.
    Lokantalarda fiyat broşürlerinde, fabrika içi duyuru panolarında vs.vs. kullanılabilir
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 0:43:55 >
  • , LED kontrol lambaları ''ready“ ve ''power“ her şey hazır olduğunda yanar. Ayakları sabit durur. Kullanma kılavuzu dahildir.

Hocam fiyati ucuz, dusunulebilir, ama ayni kalite demek abarti.

• hızlıal dan 150 ye 30 çeki nasıl alıyoruz?
    benim hesabımda 275 e 25 çek görünüyor sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea14

çıktı aldığınız kağıdın her iki tarafını örten naylonsu özel poşetini geçiriyorsunuz ve bu ürüne sokuyorsunuz. Isıtıp saydam canlı bir görüntü elde ediyorsunuz, rutubetten vs. etkilenmemesi için yapılıyor.
    Lokantalarda fiyat broşürlerinde, fabrika içi duyuru panolarında vs.vs. kullanılabilir

Bilgilendirme için teşekkür ederim.Laminasyon olarak okudum ama ne işe yaradığını bilmeyince .Evde nadir olarak lazım olur diye düşünüyorum ama işine yarayacak arkadaşlar mutlaka vardır.Tekrar teşekkür ederim.

• pvc makinesi değil mi bu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.