Şimdi Ara

Fallout 4 için ENB Modu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Daha önce pek çok oyun için grafiksel gelişme sağladığını gördüğümüz ENBSeries modu Fallout 4 için yayınladı.

Geliştiricisi tarafından belirtilenlere göre, 0.280 kodlu bu mod henüz tamamlanmış değil. Oyunda bulunan çeşitli hataların giderilmesi için tasarlanan mod ne yazık ki şimdilik grafiksel bir geliştirme içermiyor.

Modu indirmek isteyen oyuncular buradan ulaşabilirler.

• BSC Need For Speed incelemesi neden hala gelmedi? o kadar o adam ne iş yapıyosunuz orda?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ENB skyrim de gırasfikleri harbi geliştiriyor baya
  • Oyunu ultrada 60 fps oynuyorum.Tabi ki grafik kartım gtx 970 olduğu için grafikler baya iyi bence.Grafikler söylenildiği gibi değil , ancak medium veya high'de oynamadığımı da belirtmeliyim.

• bir resim koysadınız bakardık mod ne kadar etki yapmış oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 12 Kasım 2015; 15:07:44 >
  • Haberde de belirttiğim üzere modun şimdilik grafiksel bir etkisi yok. Hataları giderdiği söyleniyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • vay arkadaş sitede haberi yapılmayan oyun haberi yazdım 2 haberin altına 2 side yayınlanmadıya sanki ne dedik
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_00

Oyunu ultrada 60 fps oynuyorum.Tabi ki grafik kartım gtx 970 olduğu için grafikler baya iyi bence.Grafikler söylenildiği gibi değil , ancak medium veya high'de oynamadığımı da belirtmeliyim.

ahaha sonda da "iphone 6 plus 64gb ımdan yazıyorum söylemeden geçemeyeceğim"
  • Tekin-71 biraz rahat verinde onlarda oyun oynasın fallout kasıyorlar şimdi:)))
  • Konuyla ilgisi yok ama 13. Cumanın oyunu gösterildi
  • bug series
  • Bende başlığı görünce ne çabuk çıkardılar dedim.O değilde neden bu kadar acele ettiler bug'lar için.Yani ciddi bug sorunları duymadım hiç.Belliki mod yapımcıları da Fallout'u aşırı seviyorlar bir an evvel bug'larıda temizleyip oyun keyfini arttırmayı amaçlamışlar.

• Umarım en kısa sürede bir Türkçe yama çalışması başlarda 2 seneye biter diyelim bizde 3 sene oynarız artık....

• daha oyunu oynayamadık, modunu çıkartmışlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.