Şimdi Ara

Euro Civic Kulübü (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
37
Favori
441.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malesef parça sorunu artarak sürüyor izmirde
  • Bu Euro civicleri bir türlü sevemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende hiç sevmiyorum
  • Yalova - İzmit civarinda işten anlayan usta bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1996 model euro civiclerde immobilizer var mı, yedek anahtarı kaça yapıyorlar?
  • Evet var, fiyat konusunu bilemeyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün birader 40 liraya yaptırdı.
  • iyi gene fazla pahalı değil
  • selam arkadaşlar,

bütçem doğrultusunda açıkçası bir de geçmişten kalma ilk arabam civic olacak hevesiyle; 98 model EURO CIVIC 1.6 I ES (otomatik) almaya karar verdim, hatta 16.500TL'ye pazarlığı bitirdim. Aracı çarşamba servise göstereceğim, servisin yorumuna göre alacağım. birçok yorum okudum ama aracı kullanmış arkadaşlardan araçla ilgili özelden ya da genelden yorum alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mervib

Küçük bir süpriz, devamı bitince inşaallah

Euro Civic Kulübü Euro Civic Kulübü

Hocam merhabalar, vallaha eline sağlık :) bende de 98 1.4 var, İzmir'de oturuyorum.

Aynı kaplamanın gri karbon fiber şeklinde olandan düşünüyorum.
    Nasıl yaptığını anlatıp varsa fazladan fotoğraf atarsan sevinirim.

Şimdiden sağolasın.

• SA ,
    öncelikle herkeze kazasız belasız sürüşler ben yaklaşık bir aydır bu forumu takip ediyorum aslında euro civic aday adayıyım :)
    araştırmasını yapıyorum ve şu ana kadar araçla ilgili parça sıkıntısı ve pahalı olması dışında bişey okumadım duymadım .
    sizlere birkaç sorum olucak ben 1.6 manuel full olan bitane arıyorum renkteki tercihim siyah ve yeşil hariç hepsi olabilir,
    ilanlara bakıyorum ve bikaçtanesini gidip görme fırsatım oldu bitanesi içime sindi fiyatta anlaşamadık 16000 den aşağı inmedi,
    şimdi sorum şu eurociviclerde alıcı gözüyle nelere dikkat etmeli kaza degişen motor kaporta dışında ne olabilir mesela, ben bitanesinde arka bagaj kartonunu göremedim bitanesinde sanruff perdesi yoktu bunlar bulunan şeyler değil bi stopu tamponu olsa neyse olmazsa olmazda değil hani ama olmayıncada olmuyor :) neyse konuyu dağıtmayayım şimdi iki tane daha var gözüme kestirdiğim gidip bakmayı düşünüyorum birinde lpg yok daha önce takılmamış 14500 e bırakıyo telefonda (1997 200000 kmde ) , diğeri ise 1998 230000 de lpg var aralıkta muayene bitiyo fiyatta 15500 e bıraktı telefonda ama 15 e alınır yakın sayılır ikiside lacivert 1.6 manuel full benım butcemse 15000 benım dusuncem lpgsiz olanı alıp yakıt durumuna göre biraz binip daha sonra kendim taktırmam enazından kafam rahat olur, . sımdı bu konuda dusuncelerınızı beklıyorum herkesınkıne saygım var tabıkı . Birde foruma gelen giden yok heralde biraz canlandıralım şurayı ateşe odun atalım beyler bu arada ben samet gebzede oturuyorum ilk arabam 1991 honda civic ef kasa hondanın değerini ve rahatlığını biliyorum fakat hayalimdeki makina E46 bmw saygılar
    [/font]

• bu arada ben birsürü parçasını buldum sahibindende euro civic diye aratın çıkıyo birde bostancı oto sanayidede var birçok parçası okadarda pahalı değil
  • parçalar çıkma ama dimi
  • caucass kullanıcısına yanıt
    çıkmada var sıfırıda
  • Orijinalden alıntı: nofear28890

çıkmada var sıfırıda

[link=http://www.sahibinden.com/arama?category=0&query_text=HONDA++Euro+Civic+YEDEK+PARCA&viewType=List

buradan birçok parçasına ulaşabilirsiniz ayrıca bostancı sanayiye yakın olanlar gidip araştırabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofear28890 -- 28 Ekim 2014; 18:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hançerkıran

Selamlar bende 97 model Euro civic yokuşlarda hararet yapmaya başladı öncesinde böyle bişey yoktu fan çalışıyor termostatı değiştim araba yokuş gördüğü an hararet göstergesi kırmızıya dayanıyor ne yapmam gerek acaba usta üst kapağa bakmamız lazım dedi baktırsam mı acaba böyle sorun yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle forma yeni katılıyorum SELAMÜN ALEYKÜM. Bir yıldır, 98 Honda LS kullanıcısıyım. Kategorisindeki araçlarla kıyaslar isem beni ziyadesi ile memnun etti

Yakın zamanda Aynı durum başıma geldi ve radyatör kapağını değiştirerek sorunu hallettim.
    Ve hondalar için söylenilen bir söz "98 model toyota ve hondalar genelde ARAP pazarına gönderildiği için bu araçlar kolay kolay hararet yapmaz dediler. ustanın tavsiyesi alacağın kapak 1100'lük (1.1) bar basınçlık olacakmış - 0,9'luk olanda varmış ondan alma
    NOT : Usta değilim. yazım aynı dertten muzdarip bir kardeşime tavsiye amaçlıdır. Yinede bir ustaya göstermesini şiddetle tavsiye ederim.
    BU ARADA PARÇA Orjinal 25 TL - Yan sanayisi 15 TL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstf111 -- 1 Kasım 2014; 20:05:50 >

• Arkadaşlar selamlar. Gördüklerim arasında sorumu soracağım en uygun başlığın bu olduğunu düşünüyorum. bilgi alabileceğim farklı bi başlık varsa yönlendirmeniz halinde çok mutlu olacağım.

Euro Civic'ler emsali normal Civic'lere göre neden tutulmuyor? Yada internet ilanlarındaki fiyatları baz alarak bu soruyu soran ben, yanlış mı anlamışım? Teşekkürler
  • Arkadaşlar haftasonu arabama ngk nın orjinal 1. kalite buji kablosunu taktım fiyatı 200 lira maalesef pahalı. Aracım zaten son derece bakımlıydı ama bazen az da olsa hafif tekleme oluyordu dandik buji kablosu da gözüme takılıyordu.
    Gelir gelmez kabloyu dikkatlice taktım ve sonuç mükemmel. İnanın çekiş arttı, motorun sesi bile değişti. Emin olmak için biradere sürdürdüm o da şaşırdı.
    Benzeri sorunlar yaşayan arkadaşlara tecrübe olsun.
  • 1996 model 144000 km deki 1.4 İS benzinli euro civic aracımım fazla yaktığını düşünüyorum(100 km de şehir içi 10.5 litre) oysa yağ,filtre,buji egzos vs de yeni sayılır.. bu tüketim normalmidir,sizlerin yakıt tüketim değerleriniz nedir,bu tüketim miktarlarını azaltmak için ne gibi bakımlar yaptırılabilir. bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum..
  • Herkese hayırlı günler. Aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 senedir 96 Euro civic (otm.) kullanıcısyım... Modelinin En full'ü. Ve gayetde orjinal(di) ... Aracımızdan çok memnunuz . Aldığımda 2 parça boyalıydı ve renk tutmadığı için ben keyfime komple fırın boyaya sokturdum.Yanlız 99-01 arası üst kasa civic alcağım için aracım satılıktır... Alta ilanının linkini ekliyorum eğer ilgilenen olursa.Zaten ilan açıklamasında en ufak detaya kadar yazıyor.
    İlan ...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-guvenlik-paketli-daha-full-u-yokk-16.999-186640625/detay/
    - --------------------------------
     Euro Civic Kulübü

Euro Civic Kulübü

Euro Civic Kulübü

Buda boyadan önceki hali
     Euro Civic Kulübü

-*------------------
    herkese kazasız,belasız,cezasız günler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur345 -- 16 Kasım 2014; 20:24:07 >

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.