Şimdi Ara

Euro Civic Kulübü (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
37
Favori
441.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende yeni 1996 manuel 1,6 ils euro civc kullanıcısıyım sol arka stop bulabileciğim bir yer varmı ??
  • Herkese İyi Günler
    1998 Eurocivic 1.4 İS kullanıcısıyım. İlerleyen zamanlarda fotoğraflarını da paylaşacağım inşaallah.
    Bir sorum olacak. Dörtlü Düğmesini bulabilir miyim acaba? Kenarı kırıldı yanlışlıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatros62

Merhaba, aranıza katılabilir miyim?
    Ben de 1 ay öncesi 2005 model hb 1.6 otomatik bir euro civic aldım. İyi ki de bu modeli seçmişim çok memnunum. Allah kazadan beladan korusun hepimizi.
    görüşlerinize aynen katılıyorum, dediğiniz gibi tek sorunu altının yere yakın olması kasisli yollarda dikkat etmek lazım.
    Herkese hayırlı yolculuklar...

hayırlı olsun ,iyi seçim. aradan geçen sürede de eminim memnun olmuşsunuzdur. sevindim.
  • fbz01 F kullanıcısına yanıt
    s.a. kardeş bende var. yardımcı olabilirim. Saygılar.
  • Euro civic ihtiyacınız olan parça olursa yardımcı olabilirim.
  • Klima ve kalorifer kademelerinin 1/2/3/4 çalışmama sebebi reziztans arızasıdır. Genellikle 1 ve 2. kademleri çalışmaz. Bunun çözümü fan reziztansını değiştirmektir. İhtiyacı olan arkadaşlar ulaşabilir. Saygılar.
  • arkadaşlar 3 haftadır bir sorunla uğraşıyorum 2. veya 3. viteste giderken 50-60 km hız civarı araba birden gaz yemiyor ve ibreler kontağı kapatmışın gibi 0 a düşerek araba yolda giderken stop ediyor gazın buharlaştırıcısını değiştirdim yine yapıyor ustalar çaresiz kaldı sizinde başınıza böle bişey geldimi bilgisi olan varmı
  • ciddi bir arıza gibi
  • patiklipire P kullanıcısına yanıt
    Araç lpg li ise gaz kesiyordur ya da gaz kelebeği arızalıdır (Aracın boğaz kelebeği yanlış anlaşılmasın). Bir ihtimal de disbirütör arızalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 38caiseria -- 13 Nisan 2014; 1:35:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 38caiseria

Araç lpg li ise gaz kesiyordur ya da gaz kelebeği arızalıdır (Aracın boğaz kelebeği yanlış anlaşılmasın). Bir ihtimal de disbirütör arızalıdır.

yok hocam kelebek boğazını yeni temizlettim arızayı bulduk kontak tanmış kontağın arkasında kontak termiği diye bi parça var elektronik kısım o anahtarla iletişimi kesip aynı kontağı kapatmışın gibi arabayı kapatıyomuş 150 lira dediler termiğe bende bakıyom öle daha ucuzunu bulursam taktırcam araştırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cranfan

quote:

Orijinalden alıntı: albatros62

Merhaba, aranıza katılabilir miyim?
    Ben de 1 ay öncesi 2005 model hb 1.6 otomatik bir euro civic aldım. İyi ki de bu modeli seçmişim çok memnunum. Allah kazadan beladan korusun hepimizi.
    görüşlerinize aynen katılıyorum, dediğiniz gibi tek sorunu altının yere yakın olması kasisli yollarda dikkat etmek lazım.
    Herkese hayırlı yolculuklar...

hayırlı olsun ,iyi seçim. aradan geçen sürede de eminim memnun olmuşsunuzdur. sevindim.

Teşekkür ederim, fazlası ile memnunum. 120.000 km'de motorda % 96,3 motor performansı çıktı. Test yaptırdığım arkadaş bile bu aracı kaçırmamamı söyledi. Aslında Focus, Corolla veya Astra düşünüyordum ama nasipte Euro Civic varmış. Diğer saydığım markalarda güzel araçlar.
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar.

• caucass kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım buna benzer bir durumla başka bir formda başka bir arkadaşında başına gelmişti. O arkadaş tesadüfen bulmuşlar sorunu kontak anahtarından kaynaklandığını içerisine zamanla biriken tortulardan dolayı temassızlık yaptığını ve temizlettikden sonra sorun çözüldüğünü yazmıştı. umarım sorununu çözmüşsündür.
  • Merhaba Arkadaşlar.
    Bur formda paylaşımlar sayesinde aracımın göğüs kısmındaki düğmelerin ışıklarını değiştirdim en güzelide hava kontrol düğmesi çalışmıyordu onu tamir edebildim.

• bütün bunları söküp takabildin ha... helal olsun valla
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.... ;) Uğraştıkça insana zevk veriyor birde başardın mı daha bir farklı tabi. Aynen Öyle Bu işleri sanayicilere bırakırsak insanı canından bezdiriyorlar birde sağlam parçaları kırık, bozuk diye aldırtmaya kalkıyorlar.
  • S.A ... 97 model 1.4 Euro civic 105 binde bu araç hakkında bilgi alabilirmiyim parça bulunması hakkında yakıt hakkında genel olarak ilk kez bir honda alıcam... şimdiden teşekkürler... :)
  • Merhaba Euro civic'ciler......
    Ankara daMerhaba Euro civic'ciler......
    Ankara da işinin piri olan dürüst, saygılı Honda ustası varmı tavsiye edebileceğiniz, Deneme yanılma ile sorun çözmeye çalışan değil gerçekten işinin ehli olan biri. Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isthcvs -- 14 Mayıs 2014; 14:17:23 >
  • isthcvs kullanıcısına yanıt
    yok valla, hepsi 3 kaatçı, hepsi 3-5 kuruş kazıklama peşinde
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.