Şimdi Ara

Euro Civic Kulübü (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
37
Favori
441.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.lastix.com/haberler.asp?nws=14 bu adresten jant ebat ve lastık ebat belırleyebılıyorsunuz benım 1996 euro civic 1.4 vardı ve lastık ebatım 14 ıdı bu sekılde hem lastık hem jant hemde yakıt tuketımını arttırmadan lastık ebatı secebıldım resım koymaya calıstım ama lınk devamlı hata verıyor benım su an lastık ve jant ebatım 195/45/16 ben su anda memnunum
  • resım koyabıldım sanırım uzerındekıler 16 jant 195/45/16 lastık ebatları

• Bayramda fırsat bulamadım, şimdi koyuyorum fotoğrafları..

Euro Civic Kulübü

Euro Civic Kulübü
  • Bu arada, bayramın ikinci günü kardeşim arabayla kırmızı ışıkta dururken arkadan bi Şahin vurmuş. Adam frene basacağına debriyaja basmış, dolayısıyla girmiş arkadan.. Kardeşimin dediğine göre Şahinin sağ ön far, tampon, kaput baya hasar görmüş. Bizim arabada ise Sol arka stop lambası kırılmış, tamponda kazınmalar falan oluşmuş. Karşı tarafın sigortası varmış iyiki.. Bugün Antalya Honda Yetkili Servisine gittik. Pazartesi exper gelecek hasar tespiti yapacak dediler. Tampon değişirse masraf 1000 YTL yi bulur dediler. Bir de sigorta parayı hemen vermiyormuş, ilk önce biz ödüyormuşuz sonra hesabımıza yatırıyorlamış parayı. Exper masrafı az göstermek için falan hasarı az gibi gösterebilir mi ki, böyle bi şey duydum? Biz ödemeden sigortanın direkt ödeme yapma yolu varmı acaba bir bilginiz var mı? İlk defa bu sigorta olayıyla uğraşıcaz, bu konuda tecrübe sahibi olanınız varsa, bilgilendirirseniz sevinirim..

Herkese kazasız sürüşler...

• sıgortanın anlasmalı servısı yokmu bıldıgım kadarı ıle anlasmalı servıste yapıldıgı zaman butun işlemler ile servıs ılgılenıyor ve para işinide onlar halledıyorlar dıye bılıyorum bence sıgortanın anlasmalı honda servısı varmı ogrenıp sonra servıs ıle goruserek durum hakkında bılgı alabılırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: yesilkoy

sıgortanın anlasmalı servısı yokmu bıldıgım kadarı ıle anlasmalı servıste yapıldıgı zaman butun işlemler ile servıs ılgılenıyor ve para işinide onlar halledıyorlar dıye bılıyorum bence sıgortanın anlasmalı honda servısı varmı ogrenıp sonra servıs ıle goruserek durum hakkında bılgı alabılırsın

teşekkürler bilgilendirdiğin için, sigortayı arasam bilgi verirler herhalde, onları bi arayayım bi o zmn..
  • 96 temiz ve masrafsız Euro civicimi satıyorum..ben 2. kullanıcısıyım.. ilgilenenlere web adresinide verebilirim resmlerine bakabilirr...

lacivert ve Full modelii 1.6 iLs sunrooftan abs 4 cam otomatik merkezi kilitine kadar her seyi var... yeni civic almak için satıyorumm

DETAYLI BİLGİ İÇİN;

Energyss@hotmail.com msn ekleyebilirsiniz

0555 283 85 19 babamın numarası arayabilirsinz...(ahmet)

bu arada Araç izmirde bende izmirliyim.. ismim Engin
  • SELAM ARKADAŞLAR BENDE EURO CIVIC ALDIM AMA YEDEK PARCA SIKINTISI ÇEKER MİYİZ BENİM ÖN SAĞ KAPI KOLUNU BULAMIYORUM
  • BEN KONYADAYIM
  • ARKADAŞLAR BEN BİRDE LASTİK ALDIM AMA 185/65/ALDIM BİR SIKINTI OLUR MU DİĞER LASTİK KÜÇÜK GİBİ OLUYORDU
  • yeni gelen arkadaşlara araçları hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz.

yedek parşa sadece servislerde ve çıkmacılarda var
  • ARKADAŞLAR MERHABA BEN YENİ KATILDIM ARANIZA OTOYEDEKÇİ.COM ADLI SİTEDE EURO CIVIC ALTINDA YAN SANAYİ PARCALARI SATILMASINI İSTEDİM VE KAPI KOLUNU ALDIM SİZDE ARADIĞINIZ PARCA VARSA ARAYARAK ORAYA EKLETE BİLİRSİNİZ ORJİNAL KAPI KOLU 125 YTL İKEN YAN SANAYİ 25 YLT YAE ALDIM
  • selam arkadaşlar bende 97 model euro civic aldım alalı bir ayı biraz geçit fakat sanki bana çok yakıyor gibi geldi. aceba aynı aractan kullanan ve motor özelliklerini bilen varmı modeli 97 euro civic 1.4i kaç beygir motor teknik özelliklerini bilen varsa yazarsa memnun olurum. teşekkürler
  • dostum geçmiş sayfalarda var bu bilgiler o arada hayırlı olsun aracın
  • sağol kardeş akşamdan beri araştırıyorum enson buldum bilgileri
    1.4i motor 55 kw 100km 5.5 lt ş.dışı
    benim lpg ile ölçümümda 9.74 lt ş. dışı
    baya fazla geldi. aceba euro civic 1.4i olan biri varsa ş. dışı 100 km da kaç litre lpg yaktığını yazarsa sevinirim.
    bu gün gidip bir gaz ayarlarına baktırmayı düşünüyorum.
  • arkadaslar bayagidir işimden dolayı forumdan uzak kaldım.. :(( bu arada forumda da fazla bi ilerleme olmamış gibi zaten.. :))

ilk olarak sormak istedigim bi arkadaşin arabasi pert olmuş vee parcalarını satıyor anlaşılan.. bu arabanın motoru saglammıdır?? arkadaslar cam fitillerini sormuşlar :) bende sadece sol on cam fitilini vee sol on cam komple krikosunu soracagım :))) vee birde arka 3. stop :)))

bu aralar arabamda br sorun var akradaslar bu konuyla ilgili bana yardımcı olabilecek biri varmidir bilmiyorum ama yardımlarınız veya duuncelerinizi bekliyorum..

arabam motoru sogukken normal bir sekilde calısıyor.. motor ısındıktan sonra marsa basıyorum mars sesi geliyor ama motor calısmıyor.. :((

bu konuyla ilgii olarak arabanınn ilk başta ateşleme bobini degişti.. :( daha sonra yakıt pompası degişti :((( gene duzelmedi :(( bu işlemler özel bi serviste yapılmıştır...

vee en son araba da yetkili serviste kapak contasındandır denip conta hararet musiri vee buna benzer bi kac parca degiştii aracta sorun halen devam etmekte yarın yetkili servise tekrar gidecegim bu konuyla ilgili bilgisi olan veya yatrdımcı olabilecek bi arkadas varmıdır???

• quote:

Orjinalden alıntı: askemo61

arkadaslar bayagidir işimden dolayı forumdan uzak kaldım.. :(( bu arada forumda da fazla bi ilerleme olmamış gibi zaten.. :))

ilk olarak sormak istedigim bi arkadaşin arabasi pert olmuş vee parcalarını satıyor anlaşılan.. bu arabanın motoru saglammıdır?? arkadaslar cam fitillerini sormuşlar :) bende sadece sol on cam fitilini vee sol on cam komple krikosunu soracagım :))) vee birde arka 3. stop :)))

bu aralar arabamda br sorun var akradaslar bu konuyla ilgili bana yardımcı olabilecek biri varmidir bilmiyorum ama yardımlarınız veya duuncelerinizi bekliyorum..

arabam motoru sogukken normal bir sekilde calısıyor.. motor ısındıktan sonra marsa basıyorum mars sesi geliyor ama motor calısmıyor.. :((

bu konuyla ilgii olarak arabanınn ilk başta ateşleme bobini degişti.. :( daha sonra yakıt pompası degişti :((( gene duzelmedi :(( bu işlemler özel bi serviste yapılmıştır...

vee en son araba da yetkili serviste kapak contasındandır denip conta hararet musiri vee buna benzer bi kac parca degiştii aracta sorun halen devam etmekte yarın yetkili servise tekrar gidecegim bu konuyla ilgili bilgisi olan veya yatrdımcı olabilecek bi arkadas varmıdır???

Geçmiş olsun..yardım etmek isterdim ama pek bilgim yok..İnşallah çözüm bulunur..

• ayarlarını yaptırdım 100 km de yakıt 8 lt ye düştü. çekiş te herhangi bir düşme olmadı. bu arada hala fazla yakıyor bence birdaha ayarlarını kontrol ettiricem. zira beyin den ayarları yapamamışlardı. regülatörden kıstılar ama oda son noktaya geldi. daha fazla kısılmıyor. arabada çekişten düşme vs yok.
    bu arada 66 kw 90 ps imiş motor kodundan netten buldum. aracın orjinal yakıtı 5.5 lt benzin gazda 6.6 lt max olması lazım.

quote:

Orjinalden alıntı: necc7

sağol kardeş akşamdan beri araştırıyorum enson buldum bilgileri
    1.4i motor 55 kw 100km 5.5 lt ş.dışı
    benim lpg ile ölçümümda 9.74 lt ş. dışı
    baya fazla geldi. aceba euro civic 1.4i olan biri varsa ş. dışı 100 km da kaç litre lpg yaktığını yazarsa sevinirim.
    bu gün gidip bir gaz ayarlarına baktırmayı düşünüyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: MGMuhammet
    Geçmiş olsun..yardım etmek isterdim ama pek bilgim yok..İnşallah çözüm bulunur..

sagol muhammet arabaya 5-6 tane distirubutor takıp denedik.. ama cozum olmadı.. :(( en son beyindendir dediler..

ama artık arabayla ugrasamayacaktım.. arabayı sattım..
  • iyi etmişsin, uğraşmaya deymezdi, şimdi ne almayı düşünüyorsun
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.