Şimdi Ara

Şimdiden 1.2 Milyon Steam Kullanıcısı Fallout 4'e Sahip

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Dün Steam'de Dota 2 ve Counter Strike: Global Offensive gibi daha önce geçildiğini pek görmediğimiz oyunları geçerek en çok oynanan oyun olmayı başaran Fallout 4'ün satışları hakkında Steam Spy kanadından bir açıklama geldi.

Bugüne kadar Steam'deki oyun satışları konusunda pek çok bilgiye erişmemizi sağlayan Steam Spy'a göre, şimdiden 1.2 milyon Steam kullanıcısı Fallout 4'e sahip. Bu sayı ön siparişler, ilk gün satışları ve kutulu alımların tamamını kapsıyor. Yıllar süren bekleyişin ardından Fallout 4 hakettiği ilgiyi görüyor.

• Steam'e kayıtlı 1.2 kullanıcısı olduğunu söylüyor anladığım kadarıyla. Yani kutulu alanlar da buna dahil. Bir de çıkış gününde 1.2 milyon satmış değil, önsiparişler de buna dahil.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • GOTY olacak bu oyun.

• Profili gizli olan oyuncular dahil değil buna

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • konsolda 15 milyon rahat satmistir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: patren

konsolda 15 milyon rahat satmistir

Bu söylediğine sen gerçekten inandın mı ?

• oyundan tam keyif almak isteyen en az 1 ay sonra başlar oynamaya yama üstüne yama gelir

• Yalnız bir Diablo 3'ün çıkışında ki fiyaskoyu yaşatamadı bize. Yazıklar olsun Bethesda!

• Orijinal oynayamıyorum o çok koyuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence müthiş rakam korsan gibi bir dezavantajı olmasına rağmen düşünün bu oyunu korsan indiren biri ile orijinal türkiye de 179 tl dünya da 59 dolar veya 59 Euro veren biri aynı içeriklere sahip olacağını bile bile gidip parasına kıyıpen az 1.2 milyon kişi bu oyunu alıyor bu pc için müthiş bir adım gerçek anlam da iyi oyun her zaman satıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Altair02

Steam'e kayıtlı 1.2 kullanıcısı olduğunu söylüyor anladığım kadarıyla. Yani kutulu alanlar da buna dahil. Bir de çıkış gününde 1.2 milyon satmış değil, önsiparişler de buna dahil.

Ee ne bekliyordun?
  • +Çeviride bazı sorunlar vardı onlara değindim. Sanırım mesajda yeteri kadar belirtemedim. +Sağolsun Tunahan gerekli düzeltmeleri yapmış. +Bir de bir önceki mesajımda "-"lenecek ne yazdım çok merak ediyorum. Oyuna herhangi bir iyi veya kötü eleştiri getirmedim. İnsanlar bazen anlaması çok güç olabiliyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altair02 -- 11 Kasım 2015; 21:40:09 >
  • Normalde hiç sevmediğim bir oyun. Belki de iyice oynamadığım için sevmiyorumdur. Çıkışından 1-2 sene sonra fo3 vegas oynamıştım da sarmamıştı. Fakat bu ara almayı düşünmeye başladım. Biraz ucuzlasın alacağım

• Böyle olacağı belliydi oyunun ama benim için tam hayal kırıklığı, o kadar ön sipariş verdik.[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 12 Kasım 2015; 11:23:39 >
  • PC fiyatı bile Steam de 179 tl afedersiniz ama oha yani. Witcher 3 89 tl iken neden bu oyun bu kadar pahalı? ancak 2 sene sonra alırım sanırım. İnsanlar bu fiyat olduğu halde almaya devam ederlerse 4. oyunu da 300 tl dan alırlar. Diyecek yok

• Gayet güzel satmış ama türkiye'de fiyat çok fazla

• Dün akşam baktım bu malum siteye rakam 400 bin küsur civarındaydı nasıl oldu da birden milyon oluverdi.Şaka gibi ya
  • Pc'de oyun satmıyorğğğğğğ!!!11!

• Türkçe altyazı desteği olsa çıkmadan alırdım ama anlayamadığım bir oyunu almanın anlamı yok Türkçe yama çıksın alırız acelemiz yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.