Şimdi Ara

Avea haber vermeden hattımı iptal etti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısaca Özet: Avea bana haber vermeden hattımı iptal etti ve benden tahaddüt cayma bedeli olarak 170 Tl istiyor.

Daha önce avea içinde numara değişikliği yapmıştım. 2 ay kadar geçtikten sonra hattım kapandı. Aradım müşteri hizmetlerini, geçmiş numaramdan kalan bir fatura borcum olduğunu söylediler. Sesli yanıt sistemi ile ödeme kısmına yönlendirildim. Kredi kartı ile ödeme yaptım ve onaylandı. Akşamında hattım açıldı. 1 hafta geçtikten sonra beni aradılar ve geçmiş borcum olduğunu söylediler. Bende ödediğimi söyledim. Benden ekstreyi fax ile yollamamı istediler. Bende tamam dedim. Sonra kısa bir süre daha geçti ve bir baktım hattımı kapatmışlar. Birisi beni aradığı zaman bu numara kullanılmamaktadır diyordu. Bende müşteri hizmetlerine ulaştım ve nedenini sordum. Bana geçmiş faturamı öder isem yarın hattımın açılacağı söylendi. Ben ekstreye baktım ancak fatura ödemesi yapılmamış ondan. Bende hattım kapatıldıktan bir gün sonra geçmiş faturamı ödedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana hattımın tamamen iptal edildiği söylendi. Ben kendilerine bunu bana haber vermeden nasıl yaparsınız dediğimde sözleşmede bunlar yazıyordu diye tekrar edip durdular. Ayrıca hattımdan tahaddüt cayma bedeli olarak 170 Tl borç çıkardılar. Bu borcu ödediğim taktirde tekrar numaranızı kullanabilirsiniz dediler.

Böyle rezil, müşteriyi gram umursamayan bir firmadan kesinlikle uzak durun.

• Bahsettiğiniz olayda 2 kere ödeme yaptığınız söylediniz. Siz ne kadar lık bir borcumuz vardı (ay bazında) ki bu sorunları yasadiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Bir aylık 45 tl borcum vardı. Telefon uzerinden yaptığım ödeme geçerli olmamış. Haber verdiler bunu ancak hattın kapanacağına her hangi bir bilgi vermediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    Bizim de daha önce kapanmasın diye içine beş lira attığımız hat, bir ay sonra lazım olup telefonu açtığımızda, hat çoktan bildiğin kapanmıştı yani. Haksız yere kapatıp, bizim 5 lirayı da cebe indirmişlerdi. Bunlardan beklenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.