Şimdi Ara

Galax GTX 980Ti HOF inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galax'ın hız aşırtma severlere özel olarak hazırladığı GTX 980Ti HOF test masamızda. Beyaz PCB'sinden tasarımına kadar her şeyi ile titizlikle uğraşılan kart fabrika çıkışında hız aşırtılmış olarak geliyor.

• rengi çok güzel olmuş ekran kartının
  • Galax (Eski Galaxy yada alt markası tam emin değilim) ekran kartları ve Galaxy ekran kartlarıhep tercihim olmuştur. 2004 senesinden bu yana hep bu markayı kullandım memnunum. Tavsiyede ederim.

• En iyi 980ti bence.

• Sizleri hem de bir arada ekran kartı inceleme videosunda izlemek ne güzel

Yıllar yıllar önce bilgisayar toplayacağım zaman donanım konularında gezinirken görürdüm, kim bu fx57 her konuda bilgisi var derdim. Mesut Bey'i zaten tüm inceleme videolarında izliyorduk..

Şimdi tabi forum çok değişti telefon tablet inceleyip duruyorsunuz, keşke böyle her çeşit donanım, hatta yazılım incelemesi paylaşmaya devam etseniz.

Sonuçta sohbetiniz güzel.
  • 4 bin vardır çöp

• Mesut Bey malesef çoğumuzun alamayacağı bir model olan 980Ti'ı sanki gereğinden çok incelediniz. Bana kalırsa bir 970 inceleseniz, farklı üreticilerden modellerle karşılaştırma yapsanız ve 3.5+0.5 gb vram sorununun olmadığı herhangi bir model var mı diye araştırma yapsanız çok daha güzel olur. Sonuçta hayaller 980ti, hayatlar 970.

• Sıcaklık testlerinde oda sicakligi hep aynimi.

• abi bu ekran kartları bize gelmez 3bin tl den baslıyo gtx 980 suan asusun gtx760 direct cu II 2gb model ekran kartını kullanıyorum artık fullhd de yetersiz kaliyo acaba yeni bi kart olarak bi tane daha alip sli mi yapsam yoksa tamamen ekran kartınımı değiştirsem ? ( bütçe 1390tl maximum )
    Not: 4k oyun oynamıyıcagım sadece full hd

• Daha makul model incelemelerinizi de bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paraları bu kartlara verecek kişilerin site site gezip hangisi daha iyi diye araştırma yapacağını sanmıyorum gider en pahalısını satın alır olur biter. Daha insancıl modelleri de incelerseniz daha iyi olur saha az can yakan öğrenci işi modeller.

Not pc de oyun oynamam site site gezmek için leptap yeter masa üstü pc eskide kaldı.

• arka plandaki yer neresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Mesut Bey malesef çoğumuzun alamayacağı bir model olan 980Ti'ı sanki gereğinden çok incelediniz. Bana kalırsa bir 970 inceleseniz, farklı üreticilerden modellerle karşılaştırma yapsanız ve 3.5+0.5 gb vram sorununun olmadığı herhangi bir model var mı diye araştırma yapsanız çok daha güzel olur. Sonuçta hayaller 980ti, hayatlar 970.

+1

Tahminim, kartın üreticisi yolladı inceleyin diye o yüzden bu videoyu gördük, belki diğer kartların temin edilmesinde sorun yaşandı veya edilemedi.

Eskiden 3 4 ayda bir geliyordu şimdi gelmeye başladı bu seferde uçuk ürün 15 dk incelenmiş, ha gayret, kullanıcının en çok talep ettiği ürünleri inceleyecek DH ailesi.

Yanlış anlamayıp kızmayın şimdi bize ama bu ülkedeki gelir seviyesi belli, çoğunlukla bu ürünleri alacak olan öğrenci kardeşlerimizin durumuda belli, forumda dahili bileşenlerde ne kadar vakit geçiriyorsunuz bilmiyorum ama biraz geçirirseniz eğer insanların bir üst model ekran kartı veya biraz daha iyi sistem için borç harç, kampanya, ikinci el vs. ne kadar uğraştığını görürsünüz.

Genede emek verilmiş, 15 dk video var ise çok daha fazlası araştırılmıştır, görüşülmüştür, sayenizde Galax firmasını biraz daha iyi tanıdık, elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Kasım 2015; 1:13:21 >

• ASUS MATRIX modelini inceliyebilirseniz iyi olur , en kaliteli GTX 980 Ti diyebilirim.Şuan için satışta değil lakin basın kuruluşlarına yollıyabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 12 Kasım 2015; 12:25:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Mesut Bey malesef çoğumuzun alamayacağı bir model olan 980Tiı sanki gereğinden çok incelediniz. Bana kalırsa bir 970 inceleseniz, farklı üreticilerden modellerle karşılaştırma yapsanız...

970 ile ilgili incelemeler yapılmıştı:

http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/Gigabyte-GTX-970-G1-Gaming-4GB-Ekran-Karti-Video-inceleme.htm

Gerçi XTREME GAMING serisi çıktı onunla ilgili bir inceleme olsa iyi olur :)

• Fiyatını hak etmeyen bir kart bence, beyaza boyayıp göz boyamak gibi olmuş... Base clock:1190 / Boost Clock:1291MHz sadece. GIGABYTE XTREME GAMING serisi Base 1216MHz / Boost 1317MHz mesela ve bence en iyi 980TI bu XTREME GAMING serisi. Ayrıca bu kadar pahalı bir kart için 3YIL garanti sunulmalı, Tier-2 segmentindeki markaları bu yüzden ben tercih etmem...

• Kart şu anda hepsiburadada 2899 TL.

• ya her kartta askeri bir malzeme kullanılmasa şaşardım zaten o arkadaki yaylı ve dandik düğme neyin nesi arkadaş böyle süslü püslü kartlardan hep şüphe duymuşumdur zaten bu video ne zaman çıktı forumda herkez galax al galaxxx galaxxx demeye başladı
    kartın heryeri açık arka tarafı özelleştirilmiş diyo iki tane delik var arkadaş özel olan ne çok gazlamayın

• Biraz geç yorum olacak ama gelecekteki galax hof kartları için bilgilendirici olsun diye yazıyorum.

GTX 980 HOF kullandım, işkembe-i kübradan sallamıyorum.

O arkadaki dandik düğme kartın çektiği gücü 1.5 katına çıkarıp saat hızlarını en üste kilitliyor. Bu kartı satın aldığınızda arkadaki düğmeye basıp 3dmark12 testi yapıyorsunuz ve hall of fame'desiniz. Kartların iddiası bu, ve palavra değil. Bizzat yaşadım oradan biliyorum.

Piyasadaki herhangi bir başka ekran kartı, evganın çıkardığı o en üst segment oc karları dahil (bir overclokcerın adıyla çıkıyordu adını unuttum adamın) bu kartların yanında dandik kalıyor.

Alacak arkadaşlar lütfen düşünmesinler, parayı basıp alsınlar.

Şuanda gtx 1060 strix kullanan biri olarak söyleyebileceğim şey, nitekim, soğutucu kalitesi olarak arada asusun lehine az bir fark olmasına rağmen (1080 soğutucusu da aynı olduğu için söyleyebiliyorum bunu) o arkadaki "FEEEPEEESEEEE!!!!!!1111!!" düğmesinin yerini doldurabilecek bir şey yok.

Ve de, galax, veya kfa2 (amerikada kfa2 olarak biliniyor bu marka) çipleri özel seçerek alıyor nvdiadan HOF serisi için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.