Şimdi Ara

Digitürk Bağlatıyorum Öneriler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önümüzdeki pazartesi günü digitürk bağlatacağım. Servisten randevu aldım. İnternetten okuduğum kadarıyla hdmi kablosu, sinyal yükseltici, splitter ücreti adı altında çeşitli ücretler alınıyormuş. Böyle bir şey var mı? Müşteri hizmetlerine ısrarla sormama rağmen aktivasyon haricinde bir ücret ödenmeyeceği söylendi (aldığım pakette kurulum ücretsiz).

Montaja gelip de sinyali güçlendirmek için şöyle yapmak lazım HD yayın için böyle yapmak lazım, şu kadar ücret ödemeniz lazım tarzı durumlara karşı önerilerinizi bekliyorum

• müşteri hizmetleri ne derse onu dikkate al para isterlerse direk sorun çıkar müşteri hizmetlerini ara hatta biraz ısrar etsen aktivasyon ücreti dahi ödemezdin..ben ödemem başka ücret dedim tamam sizden almayalım dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi ya neyse artık randevuyu almış olduk aktivasyon sorun değil. Sitede yazanlardan başka masraf çıkarmasınlar yeterli
  • bişey çıkarırlarsa alın götüründe ara müşteri hizmetlerini..bir de eutelsat bağlatıyorsundur umarım ayrıca iyi bi cihaz talep et servisten

• eutelsat ve 9505 adlı uydu cihazını iste bence.Görüntü kalitesi,hızı diğerlerine göre daha iyi
  • Binanın merkezi sistemi ile bağlanacak. Umarım eutelsat'tır. Cihazı da yarın tekrar bayiyi arayıp söyleyim. Teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • Az önce servisi aradım ve hem ana oda hem de yan oda için uydu alıcısını 9505 HD model istediğimi söyledim. Not aldılar bakalım umarım getirirler.
  • Hdmi kabloyu 120 liraya falan kitlemeye kalkıyolar.gül geç öyle bişi olursa.zaten merkezi sistemmiş uydu kablosunu kutuya bağlıycak işlem tamam.ben servise gidip aldım kutuyu yinede 25 lirayı aldılar.başka kazançları yokmuş falan filan ağlayıp zırlıyolar

• Hdmi kabloya 120 lira istemek nedir yahu ne soyguncuymuş bunlar 15-20 liralık kablo alt tarafı. Bende hdmi kablo var zaten olmazsa onu takarız Telefonda baya yardımsever davrandılar ama bakalım geldiklerinde kaz yolma modunda olurlarsa şenlikli bir gün olacak o gün
  • ALONSO_06 kullanıcısına yanıt
    aman hiç bulaşma şunlara yavvv...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.